تاریخ انتشار
سه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۴
کد مطلب : ۴۶۰۰۶۵
در پیام نوروزی مطرح شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: منطقه ویژه اقتصادی گچساران در سفر دولت کلنگ‌زنی می‌شود / مردم به گشایش‌های عظیم در سال ۱۴۰۲ امیدوار باشند

۱
۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: منطقه ویژه اقتصادی گچساران در سفر دولت کلنگ‌زنی می‌شود
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم به گشایش عظیم در سال ۱۴۰۲ امیدوار باشند، گفت: روزهای امیدآفرین و تحول‌زا برای کشور و استان در پیش است، تغییرهای بنیادی و کارهای بزرگ در سال ۱۴۰۲ با سفر هیات دولت به استان محقق می‌شود.
به گزارش کبنا، سید علی احمدزاده روز سه شنبه در پیام نوروزی با تبریک فرا رسیدن عید باستانی سال ۱۴۰۲ و همچنین ماه مبارک رمضان ماه عبادت و بندگی به همه مردم ایران به ویژه استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: سال ۱۴۰۱ با فراز و نشیب‌هایی همراه بود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سال ۱۴۰۱ یک ویژگی خاصی داشت و آن سربلندی مردم ایران در صحنه‌های مختلف به ویژه دفاع از نظام اسلامی و حکومت توحیدی بود که دستاورد بزرگی برای ایران اسلامی به شمار می‌رود و برگ زرینی از تاریخ ملت ایران در سال ۱۴۰۱ رقم خورد.
وی افزود: سال ۱۴۰۱ برای استان کهگیلویه و بویراحمد سال مهمی بود چرا که کارهای بزرگی با هدف رشد و ترقی استان در حوزه زیرساخت انجام گرفت و پروژه‌های زیادی در هفته دولت و دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید.
احمدزاده با بیان اینکه در این سال پروژه‌های زیادی در سطح استان کلنگ‌زنی و فعال شد، که در ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسند، تاکید کرد: در حوزه زیرساخت، راه روستایی، آب آشامیدنی، گازرسانی به روستاها و سایر پروژه‌های بزرگ موفقیت‌های خوبی به دست آمد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: در سال ۱۴۰۱ روند احداث برخی از پروژه‌ها مانند آبرسانی به شهر لیکک سرعت گرفت و در یک سال اندازه ۱۰ سال در زمینه پروژه‌های ‌آبرسانی سرمایه‌گذاری شد.
وی عنوان کرد: آبرسانی به چهار شهر دهدشت، سوق، لنده و چرام، منطقه لوداب، باشت، برخی از مناطق بویراحمد و سایر شهرستان‌ها پیشرفت‌های خوبی داشت و موفقیت‌های بزرگی حاصل شد.
احمدزاده از سرعت و شتاب در روند احداث سد تنگ سرخ خبر داد و گفت: امیدواریم در ۱۴۰۲ شاهد آبگیری سد تنگ سرخ و تامین آب پایدار شهر یاسوج و روستاهای اطراف باشیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی از پروژه‌ها نه تنها در سطح استان بلکه در کشور حائز اهمیت است، گفت: پتروشیمی گچساران به عنوان یک پروژه بزرگ در مراحل پایانی است و در سفر دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد به طور رسمی افتتاح می‌شود.
وی ادامه داد: سد چم‌شیر به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ آبی و برقی دارای مخزن ۲.۳ میلیارد متر مکعبی است که در سفر دولت به بهره‌برداری می‌رسد و موجب اشتغال پایدار در جنوب کشور خصوصا استان کهگیلویه و بویراحمد می‌شود.
احمدزاده بیان کرد: علاوه بر موارد مطرح شده، در سفر دوم دولت پروژه‌های بزرگ و طرح‌های عظیم دیگری کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسند، کارخانه قند در مراحل پایانی بازسازی است و به عنوان یک پروژه عظیم تولیدی و اشتغال آفرین در سفر دولت به بهره‌داری می‌رسد ‌و به چرخه تولید باز می‌گردد.
وی ادامه داد: در سفر دولت که نیمه اول سال ۱۴۰۲ و فصل بهار خواهد بود پتروپالایشگاه گچساران با خوراک روزانه ۱۰۵ هزار بشکه کلنگ‌زنی می‌شود و صنایع بزرگ دیگری که در ایجاد اشتغال و امیدآفرینی نقش دارند، محقق می‌شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با بیان اینکه در شهرستان چرام و منطقه دشت آهو پتروشیمی اوره و آمونیاک کلنگ‌زنی می‌شود، افزود: جاده پاتاوه به دهدشت کریدور شمال به جنوب است که تعداد کثیری از روستاهای اطراف از آن بهره‌مند می‌شوند، که پایان خرداد ماه آماده بهره‌برداری کامل می‌شود.
احمدزاده با اشاره به بهره‌برداری از منطقه گاز مختار یاسوج، گفت: منطقه گاز مختار به طول ۲۴۰ کیلومتر است که پیمانکار آن انتخاب شده و با حضور دولت در استان کلنگ‌زنی می‌شود که در ایجاد اشتغال تاثیرگذار خواهد بود.
وی با بیان اینکه در تلاش برای ایجاد دانشگاه صنعتی هستیم، بیان کرد: برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گچساران در وسعت دو هزار هکتار با شرکت شهرک‌های صنعتی به توافق رسیدیم که در سفر دولت کلنگ‌زنی می‌شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر سرعت بخشی به پروژه پتروشیمی دهدشت گفت: مدیران در همه حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و زیرساختی در تلاش هستند برنامه‌ تحول آفرین برای سفر دولت آماده کنند تا شاهد کارهای زیربنایی و تحول‌آفرین باشیم.
احمدزاده با اشاره به موفقیت‌های دولت در عرصه‌های بین‌المللی، عنوان کرد: در این دولت کارهای بزرگی در صحنه بین‌المللی و جهانی ایجاد شد و تعاملات خوبی با همسایگان به ویژه حوزه خلیج فارس رقم خورد.
وی با اشاره به ایجاد ارتباط میان جمهوری اسلامی ایران و کشور عربستان، گفت: دشمنان تلاش زیادی کردند که ایران اسلامی منزوی و ارتباط ما با همسایگان و مجامع جهانی را قطع کنند اما از افتخارات این دولت تعامل جهانی‌، بین‌المللی و منطقه‌ای است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تعامل با کشورهای حوزه خلیج فارس منطقه را وارد فاز جدیدی می‌کند و موجب امنیت و آرامش در منطقه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تعامل در منطقه موجب رشد اقتصادی خواهد شد، گفت: مردم به تحولات عظیم اقتصادی در سال ۱۴۰۲ و آینده روشن و درخشان امیدوار باشند به شرطی که همه پای انقلاب باشیم.
برچسب ها :
سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان بویراحمد گردشگری گلزار شهدای یاسوج پروژه های عمرانی اعتبارات اعتبارات عمرانی راه های ارتباطی جاده روستایی شهرستان گچساران شهرستان کهگیلویه شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد یاسوج سید احسان عسکری معاون اقتصادی معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ترافیک شهرداری سایت دفن زباله دشتروم ساماندهی سایت دفن زباله دوپشته دشتروم سایت دفن زباله دوپشته دشتروم سید جواد هاشمی مهر معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات سفر ریاست جمهوری اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد راه های روستایی جاده پاتاوه به دهدشت جاده پاتاوه – دهدشت جاده یاسوج سمیرم جاده یاسوج اصفهان جاده شیراز یاسوج جهانگیر شاهینی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد بودجه اعتبار انتصاب نظام اسلامی پتروپالایشگاه گچساران
نام شما

آدرس ايميل شما

وحدت
Iran, Islamic Republic of
از سایت کبنا صمیمانه سپاسگزارم می کنیم ارباب اینکه عملکرد استاندار محترم و مدیران هم سوو.هم تراز دولت را شفاف سازی می کندوبه نحوشایسته مردم رادرجریان امرخدمتگذاری دولت به ملت قرار می دهندبدین جهت وصف مدیران کارآمد.مدیران ناکارآمد برای مردم مشخص می‌شود.
چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

چرا رابطه آمریکا و اسرائیل دیگر معنی ندارد؟

اگر اسرائیل و حامیان‌اش می‌خواهند که این کشور به دریافت کلان آمریکا ادامه دهد باید روایت ...
آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده کشور در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ چگونه خواهد بود؟

آینده قرن بعد نیست، آینده همین فردا است. اگر برای ۵ یا ۱۰ یا ۲۰ سال بعد هم آینده‌نگری ...
روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

روایت مجلس از رکوردهای تاریخی ارز / راهکار کنترل دلار چیست؟

سیاستگذاری‌های ارزی که در خلال نوسانات نیمه دوم سال انجام شد، به تشدید نوسانات ارز منجر ...
1