تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۴۵۹۷۲۵
رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد؛

عامل مزاحمت در شبکه اجتماعی روبیکا دستگیر شد

۲
۰
عامل مزاحمت در شبکه اجتماعی روبیکا دستگیر شد
کبنا ؛رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل ایجاد مزاحمت در شبکه اجتماعی روبیکا در استان شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش کبنا نیوز، سرهنگ سید مهدی عمران فر افزود: در پى اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی در شبکه اجتماعی روبیکا از طریق شماره تلفن وی اقدام به ارسال پیام‌هایی با مضامین غیر اخلاقی برای مخاطبین کرده، بلافاصله موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
رئیس پلیس فتا استان ادامه داد: ابتدا حساب کاربری شاکی از هک خارج و در اختیار وی قرار گرفت و پس از بررسی مستندات لازم ارائه شد.
وی اضافه کرد: با همکاری و پشتیبانی شرکت روبیکا متهم در یکی از استان‌های شمالی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.
عمران فر یادآور شد: شهروندان توجه داشته باشند هنگام عضویت در شبکه‌های اجتماعی حتما احراز هویت دو مرحله‌ای را انجام دهند و هنگام عضویت در شبکه‌های اجتماعی، کد احراز هویت را به هیچ وجه نباید در اختیار دیگران قرار گیرد.
سرهنگ عمران فر گفت: متاسفانه افرادی که در این زمینه دسترسی به اکانت شبکه اجتماعی از آنان گرفته می‌شود، کد احراز هویت خود را به صورت نادانسته در اختیار دیگران قرار داده اند یا با نصب بد افزار‌هایی که در فضای مجازی دست به دست می‌شوند، زمینه دسترسی به اطلاعات شخصی و پیامک‌های دریافتی خود را به مجرمان سایبری داده اند.
وی از شهروندان خواست، هشدار‌های پلیس فتا را جدی گرفته و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را به نشانی پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ولگردهایی که به برکت ثروت باداورده والدین پس از انقلاب، به مزاحمت مشغولند، در پرتو ضعف عملکرد پلیس جسارت بی حد یافته اند. جوانانی که با دستکاری اگزوز موتور و خودرو با صدای دیوانه کننده به مانور درخیابانها مشغولند و یا اماده حمله به معترضان مزاحمتها هستند امنیت جامعه را بطور کامل سلب کرده اند بدون انکه کسی معترض باشد!. از بی حجابی کسی اسیب نمی بیند بجز قشر کوچکی از جوانان که رها از قید وبند تربیت زندگی حیوانی دارند اما از مزاحمتها همه در عذابند که متاسفانه مسئولین فقط به موضوع حجاب بعنوان ابزار مدنی اهمیت میدهند.
Iran, Islamic Republic of
ممکن است برخی مزاحمتها شیوه مقابله با بدحجابی باشد.
قطع همکاری سیاسی نبوده، اخلاقی بوده‌است

قطع همکاری سیاسی نبوده، اخلاقی بوده‌است

رئیس دانشگاه تهران گفت: من کاملاً مطلع هستم که از ادامه همکاری برخی از این افراد به علت ...
ماجرای کلثوم قاتل سریالی مردان مازندران

ماجرای کلثوم قاتل سریالی مردان مازندران

ماجرایی که صبح شنبه ۱۱ شهریورماه مثل بمب در فضای رسانه‌های جنایی پیچید، انگار خاطره مهین ...
چرا روس‌ها از شکست در جنگ اوکراین می‌ترسند؟

چرا روس‌ها از شکست در جنگ اوکراین می‌ترسند؟

بسیاری از روس‌ها می‌ترسند در صورت پیروزی اوکراین در جنگ جاری "ولادیمیر پوتین" از قدرت ...
1