تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹
کد مطلب : ۴۵۹۰۸۲
مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خبر داد

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی در گچساران

۱
۰
برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی در گچساران
کبنا ؛مدیر خدمات شرکت بهره برداذی نفت و گاز گچساران از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی در گچساران خبرداد.
به گزارش کبنا نیوز:ابوالحسن غلامی با بیان اینکه علی‌رغم گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به امکانات و تجهیزات دیجیتالی و مجازی، کتابخوانی به عنوان یکی از راه‌های دسترسی جامعه به اطلاعات مختلف هنوز جایگاه خود را حفظ کرده است، اظهار کرد:کتابخوانی فراتر از یک روش بلکه یک فرهنگ است که باید حفظ شود و این فرهنگ با مدیریت و آموزش خانواده‌ها به نسل‌های جدید انتقال و آموزش داده شود.
غلامی از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی به همت امور فرهنگی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خبر داد و عنوان کرد: این نمایشگاه بزرگ عرضه کتاب و محصولات فرهنگی روز سه‌شنبه ۹ اسفندماه آغاز به کرده و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: در این نمایشگاه محصولات فرهنگی بیش از ۱۰۰ ناشر برتر کشوری از جمله ۱۵ هزار جلد کتاب در معرض دید و استفاده علاقمندان قرار می‌گیرد.
غلامی از تخفیف ۲۰ درصدی فروش کتاب و محصولات فرهنگی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: این محصولات در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، تاریخ، ادبیات، کودک و نوجوان، روانشناسی، هنری و زبان تعریف شده است.
مدیر خدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران عنوان کرد: ساعات بازدید از این نمایشگاه بزرگ کتاب و محصولات فرهنگی از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ و  ۱۵ عصر الی ۲۱ در مکان باشگاه مهرگان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران پیش‌بینی شده است.
غلامی با بیان اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است، گفت: امیدواریم بتوانیم با برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی به ویژه کتاب و محصولات فرهنگی گامی در راستای اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداریم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
غلامی مفت مفت اومدی مدیر خدمات شدی
صندلی خاص برای علی دایی

صندلی خاص برای علی دایی

نمی‌توان از جایگاه خاصی که فیفا برای علی دایی در نظر گرفته است، گذشت؛ جایگاهی که همین ...
چین روسیه را مسلح خواهد کرد؟

چین روسیه را مسلح خواهد کرد؟

به گفته فدراسیون دانشمندان آمریکایی در فقدان کنترل تسلیحات موجودی زاردخانه‌های هسته‌ای ...
رئیسی در آستانه شب عید خانه‌تکانی می‌کند؟

رئیسی در آستانه شب عید خانه‌تکانی می‌کند؟

 به تازگی خبرها و شایعاتی درباره تغییرات در کابینه دولت سیزدهم به گوش می‌رسد؛ تغییراتی ...
1