تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : ۴۵۷۸۳۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد؛

افتتاح ۳۷ پروژه آبرسانی استان در دهه فجر / آبرسانی به ۶۷ روستا در کهگیلویه و بویراحمد

۴
۰
افتتاح ۳۷ پروژه آبرسانی استان در دهه فجر / آبرسانی به ۶۷ روستا در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۷ پروژه آبرسانی در شهر و روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومی آبفا، امید صالحی با اعلام این خبر اظهار داشت: از این تعداد، آبرسانی به ۶۷ روستا در قالب ۳۱ پروژه در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: ۱۷۳۰۵ نفر (۴۷۹۱ خانوار) از منافع این طرح ها در روستاهای استان بهره مند می شوند.
وی در تشریح عملیات عمرانی این طرح ها، گفت: احداث ۷ باب مخزن با ظرفیت ۱۰۳۶ متر مکعب، احداث یک ایستگاه پمپاژ، اجرای ۴۵ کیلومتر خط انتقال و اجرای ۸۵ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب بخشی از عملیات صورت گرفته در این پروژه ها است.
صالحی بیان کرد:  هزینه صورت گرفته در این ۳۱ پروژه، رقمی بالغ بر ۹۹۱ میلیارد ریال است.
امید صالحی به افتتاح پروژه های آبرسانی در مرکز استان هم اشاره و بیان کرد: در یاسوج نیز ۶ پروژه آبرسانی افتتاح که جمعیتی بالغ بر ۱۲۳۴۵۸ نفر از منافع آنها بهره مند خواهند شد.
مدیرعامل آبفا استان در خصوص پروژه های افتتاحی  شهری یاسوج، بیان داشت: اجرای ۲۲ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب آشامیدنی و تکمیل احداث یک باب مخزن با ظرفیت ۵۰۰۰ متر مکعب، بخشی از اقدامات عمرانی در این طرح ها است. این پروژه ها از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری محقق شده است.
صالحی از تکمیل فاز اول تصفیه خانه آب شهر یاسوج نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: تصفیه خانه آب یاسوج با ظرفیت ۲۰۰ لیتر بر ثانیه با اعتبار هزینه شده  ۴۰۳.۹ میلیارد ریال فاز اولش آماده است ، این تصفیه خانه آماده راه اندازی دستی شده و با تکمیل قطعات آن به زودی و قبل از اتمام سال شاهد به مدار آمدن امکان راه اندازی اتوماتیک آن خواهیم بود.
وی در خصوص سهم شهرستان های استان از افتتاحیه های دهه فجر هم اینطور گفت: در شهرستان بویراحمد ۱۴ پروژه با اعتبار ۶۴۲۴۹۷ میلیون ریال، شهرستان کهگیلویه ۷ پروژه با اعتبار ۳۶۱۷۸۷میلیون ریال، گچساران دو پروژه با اعتبار ۲۲۵۶۴میلیون ریال، باشت دو پروژه با اعتبار ۵۲۴۹۱ میلیون ریال، بهمئی یک پروژه با اعتبار ۱۵۰۰۰ میلیون ریال، دنا ۷ پروژه با اعتبار ۱۶۱۸۶۳ میلیون ریال، چرام سه پروژه با اعتبار ۷۰۰۰۰ میلیون ریال، لنده یک  پروژه با اعتبار ۶۷۹۰۰ میلیون ریال، بهره برداری و به مردم شریف استان تقدیم می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

ب
Romania
حتما چند روز پروژه ها را تمام کرد
همکار
Iran, Islamic Republic of
مردانه درافتتاحیه هابگواین عملکردبرخه هستش ومن الان افتتاحش میکنم‌...
Iran, Islamic Republic of
برخه عملكرد داشت وه جهنم بي عملكردش نشست در دفتر حاجي زاده بي
Iran, Islamic Republic of
انشااله در مسئوليت جديد موفق باشيد اقاي صالحي بزرگوار، همچنين انشااله كه به زودي شاهد تغير و تحولات گسترده در شركت باشيم
ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

همزمان با شروع هفتمبن جلسه پرسش شورا از شهردار، مردی که پشت در ایستاده بود گفت: من باید ...
اثر یک دهه بر بازار دلار

اثر یک دهه بر بازار دلار

 برخی فعالان می‌گویند احتمالِ رفتن دلار به سوی کانال بالاتر وجود دارد ولی دشوار است که ...
هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

قالیباف تاکید کرد: ما از این حادثه عمیقا متاسف بوده و در حال پیگیری دقیق و همه جانبه ...
1