تاریخ انتشار
جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب : ۴۵۴۱۱۶
در خطبه‌های نماز جمعه چرام مطرح شد

ایران توهم قدرتمند بودن ندارد بلکه ایران قدرتمند است

۱
ایران توهم قدرتمند بودن ندارد بلکه ایران قدرتمند است
کبنا ؛امام جمعه شهرستان چرام گفت: فریب‌خوردگان داخلی با حمایت صهیونیزم کشور را به آشوب می‌کشانند.
حجت الاسلام والمسلمین سید نوراله افشار در خطبه‌های نماز جمعه چرام گفت: امروز طاغوت اعظم در دنیا، رژیم ایالات متحده امریکاست.
وی افزود: در بسیاری از بخش‌های امت اسلامی‌ایمان باللَّه هست، اما کفر به طاغوت نیست بدون کفر به طاغوت، تمسک به عروه‌ی وثقای الهی امکان‌پذیر نیست.
خطیب جمعه چرام بیان کرد: جنگ احزاب بر علیه جمهوری اسلامی شکل گرفته است در تجمعات ضد انقلاب در خارج از کشور ده‌ها پرچم از سلطنت طلب‌ها تا هم جنس‌گرایان و... بر علیه ایران قوی اما مظلوم جمع شدند
تقریباً همه بلندگو‌های دنیا بر علیه اسلام اهل بیتی هم صدا شده‌اند.
وی افزود: در داخل با پدیده‌ای به نام داعش وطنی روبرو هستیم و ریشه‌های فرهنگی فراموش شده و گویا توسط کسانی که شعارشان لیبرالیسم و آزادی بیان است، به دوران قبل از رنسانس برگشته‌ایم، شهدای مظلوم شاهچراغ و شهید آرمان علی وردی توسط همین فریب خوردگان داخلی با حمایت‌های صهیونیزم بین‌المللی در حال انجام است.
افشار گفت: بعضی می‌پرسند راهکار جمع شدن این وضعیت موجود چیست؟ در تواریخ آمده است: لشگر «احزاب» زورمندترین دلاوران عرب را به همکارى در این جنگ دعوت کرده بود، از میان آن‌ها چند نفر از همه مشهورتر بودند: «عمرو بن عبدود»، «عکرمة بن ابى جهل»، «نوفل» و «ضرار».
آن‌ها در یکى از روزهاى جنگ، براى نبرد تن به تن آماده شدند، لباس رزم پوشیدند و از نقطه باریکى از خندق که از تیررس سپاهیان اسلام نسبتاً دور بود، با اسب خود، به جانب دیگر «خندق» پرش کردند، و در برابر لشکر اسلام حاضر شدند، از میان این‌ها «عمرو بن عبدود» از همه نام آورتر بود.
خطیب جمعه چرام تصریح کرد: در تقابل تمام اسلام با تمام کفر، هنگامى که صداى تکبیر را شنیدند، پیروزى على(علیه السلام) مسجل گشت، ناگهان على(علیه السلام) را دیدند در حالى که خون از سرش مى چکید، آرام آرام به سوى لشگر گاه باز مى‌گردد، لبخند پیروزى بر لب دارد، و پیکر «عمرو» بی‌سر، در گوشه‌اى از میدان افتاده بود. انوقت بود که جبهه اسلام پیروز شد.
وی افزود: در این جنگ احزاب باید عمر ابن عبدود سپاه کفر یعنی رژیم صهیونیستی تنبیه اساسی گردد در این صورت عقب‌نشینی دشمنان را خواهید دید.
افشار گفت: آمریکا نماد کفر در دنیا و حامی صهیونیست‌ها هیچ غلطی نخواهد کرد وقتی رهبر عزیز می‌فرمایند جنگ نخواهد شد، با یقین می‌گویند.
خطیب جمعه چرام بیان کرد: در سال ۲۰۰۲میلادی بعد از حادثه یازده سپتامبر، آمریکایی‌ها گفتند به جمهوری اسلامی حمله نظامی کنیم اما قبل از آن یک رزمایش نظامی در این زمینه برگزار کنی. و تجهیزات شبیه به تجهیزات نظامی ایران آورده شود، پر‌خرج‌ترین رزمایش تاریخ بشریت را انجام دادند ۲۵۰ میلیون دلار هزینه این رزمایش شد بعد به این نتیجه رسیدند در صورت وقوع جنگ، روزانه ۲۰ هزار سرباز آمریکایی توسط ایران به هلاکت خواهد رسید ودر روز سوم ایران فاتح وپیروز نبرد خواهد بود.
وی افزود: این مطلب در اسناد رسمی آمریکا در سال ۲۰۱۷ منتشر شد.
این برداشت آمریکایی‌ها مال زمانی بود که فقط موشک شهاب ۳، داشتیم الان موشک‌های بالستیک و مافوق صوت مثل سجیل و خلیج فارس وزلزال و فاتح و فجر و حوت و... را در اختیار داریم و حتی صنایعی که در آینده رونمایی خواهند شد و پهباد‌های سریع و پیشرفته در اختیار داریم. ایران توهم قدرتمند بودن ندارد بلکه ایران قدرتمند است.
نام شما

آدرس ايميل شما

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی: کاش یک استعفای نمایشی می‌دادید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد ...
متن و حاشیه «مولوی عبدالحمید»

متن و حاشیه «مولوی عبدالحمید»

رهبر معنوی اهل سنت ایران در جریان حیات دینی و سیاسی خود همواره مواضع قابل تامل و جنجالی ...
روزنه‌های احیای برجام

روزنه‌های احیای برجام

دلايل متعددي وجود دارند که نشان مي‌دهند بهتر است امريکا به دنبال احياي برجام باشد و به ...
1