تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۴۵۱۰۶۱
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای توضیح داد

تصاویر نشستن یک زن روی سقف ماشین پلیس در تهران؛ فریاد زن و حرکات عجیبش! / واکنش و توضیحات مهم پلیس

۲
نشستن یک زن روی سقف ماشین پلیس در تهران  + فیلم
کبنا ؛درپی انتشار ویدیویی از زنی بر روی خودروی پلیس در فضای مجازی، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
به گزارش کبنا به نقل از همشهری آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در واکنش به ویدیوی منتشر شده از زنی که به روی خودروی پلیس رفته بود، گفت: در تاریخ نهم مردادماه امسال زنی به هویت معلوم به همراه همسرش برای پیگیری پرونده خود به شورای حل اختلاف منطقه ۱۰ مراجعه کرد. دقایقی پس از حضور او و همسرش در شورای اختلاف این افراد با قاضی شعبه و مامور مراقب انتظامی شورا درگیرشده و اقدام به تهدید آنان کردند که در همین راستا با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع اطلاع داده شد.
    
وی ادامه داد:‌ پس از تماس شورای حل اختلاف با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ماموران به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قراردادند. در این میان قاضی شعبه نیز با اعلام شکایت از این زن و مرد خواستار انتقال آنان به کلانتری شد.
موقوفه‌ای با اشاره به اینکه متهم زن از دستور ماموران تمرد کرد، گفت: این زن به بالای سقف ماشین کلانتری رفته و اقدام به جلب توجه از طریق داد و فریاد و جوسازی در محیط کرد. این زن مدعی بود که باید شوهرش را آزاد کنند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه تمرد از دستور پلیس مصداق قانون شکنی و تعدی به قانون است و در قانون نیز جرم تلقی می‌شود، اظهارکرد: زن و شوهر متخلف بازداشت و به کلانتری انتقال داده شدند و در نهایت نیز پس از تشکیل پرونده و بعد از گذشت حدود ۲۴ ساعت برای ادامه روند رسیدگی به جرم به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
موقوفه‌ای تاکید کرد: معیار و مبنای پلیس اجرای قانون است و به طور حتم تخطی از قوانین و مقررات پیگرد قانونی دارد. پلیس خود را ملزم به اجرای دقیق قوانین و مقابله با کسانی که از قانون سرپیچی کنند، می‌داند.
نام شما

آدرس ايميل شما

رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

رتبه‌های ۱ تا ۱۰ کنکور کجا درس خوانده‌اند؟

از بین ۴۰ داوطلب برتر کنکور امسال، تنها ۲ نفر یکی در مدرسه دولتی و دیگری در مدرسه نیمه‌دولتی ...
معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

معمای سفرِ نانسی پلوسی به تایوان؛ آیا تنشی بزرگ در راه است؟

«آمریکا با یک معمای راهبردی وقتی در مورد ایجاد ثبات در تنگه تایوان صحبت می شود رو به ...
درآمد مداحان از کجاست؟

درآمد مداحان از کجاست؟

نمي‌توان منکر نقش و تاثيرگذاري مداحان بر جامعه شد و حتي در رژيم گذشته هم جايگاه خود را ...
فایل های مرتبط