تاریخ انتشار
يکشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۴۴۹۵۸۵
در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه مطرح شد؛

کنکور سراسری با آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برگزار می شود

۱
کنکور سراسری با آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برگزار می شود
کبنا ؛فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه نگرانی در خصوص برگزاری کنکور وجود ندارد گفت: برای حفظ سلامت داوطلبان و صحت آزمون سراسری، تدابیر لازم برای برگزاری این رویداد اتخاذ شده است.
به گزارش کبنا، سیدعبدالعزیز موسوی (یکشنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۱) در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد برگزاری کنکور باید تمامی پروتکل های  محل برگزاری از جمله عملکرد سیستم سرمایشی، نظم و امنیت را مد نظر قرار داده و مدیریت شبکه بهداشت و درمان هم نمایندگان خود را  در هنگام برگزاری آزمون در محل های برگزاری آزمون مستقر کند.
وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب در برگزاری کنکور سراسری خاطرنشان کرد: این رقابت آموزشی با استفاده از تمامی ظرفیت های ادارات باید به گونه ای برگزار شود که هم خانواده ها و هم دانش آموزان هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشند و این آزمون با آرامش کامل برگزار شود.
گنجی پور مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه نیز از رقابت ٥ هزار دختر و پسر در کنکور سراسری امسال در پنج گروه آزمایشی در ٢٣ حوزه امتحانی  در این شهرستان خبر داد.
وی عنوان کرد :بیشترین تعداد داوطلبان با دو هزار ٤٧٠ نفر شرکت کننده  در گروه علوم تجربی به رقابت خواهند پرداخت ;از این تعداد ١٣٠٠زن و ١١٧٠ نفر مرد می باشد
آزمون سراسری کنکور سال ۱۴۰۱ در پنج گروه از هشتم تا ۱۱ تیر برگزار می شود.
​​​​​​
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...