تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب : ۴۴۹۴۲۲
در آیین تودیع و معارفه معاونین فرماندار در نشست شورای اداری؛

معاون فرماندار گچساران: فرماندار به این نتیجه رسیدند که عذر بنده را بخواهند / همیشه اهل تعامل بوده ام

۱
۰
معاون فرماندار گچساران: فرماندار به این نتیجه رسیدند که عذر بنده را بخواهند / همیشه اهل تعامل بوده ام
کبنا ؛معاون برنامه ریزی پیشین فرماندار گچساران گفت: در این 20 ساله، خط مشی فکری بنده مشخص بوده، اما در حوزه کاری همیشه تعامل با افراد داشتیم و وظیفه خود را به خوبی انجام دادم.
به گزارش کبنا، آیین تودیع و معارفه معاونان برنامه ریزی فرماندار گچساران در نشست شورای اداری این شهرستان برگزار شد.
معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران در نشست شورای اداری شهرستان گچساران در آیین تودیع خود گفت: چندین سال در مرکز استان خدمت کرده ام. 28 سال سابقه کار در استانداری، فرمانداری و بخشداری ها را دارم و در سمت های دهدار، کارشناس، معاون فرماندار، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خدمت کردم.
نشاطی فر گفت: تنها مدیرکلی بودم که با واسطه اعضای شورای تأمین به گچساران برگشتم، بنا به دلایلی و علاقه شخصی خود به شهرستان گچساران، به این شهر برگشتم.
وی گفت: همیشه در دوره کاری خود اهل چالش نبودم، بلکه همیشه اهل تعامل بودم. با فرمانداران مختلفی کار کردیم.
نشاطی فر اظهار کرد: با آقای حبیبی اصولگرا که به مدت 30 ماه فرماندار گچساران بودند همیشه برای بنده احترام قائل بودند.
نشاطی فر گفت: با آقای دیهیمی خوب نیز از قبل آشنا بوده ایم، ولی مسائل سیاسی این آشنایی ها را نمی پذیرد و فرماندار به این جمع بندی رسیدند که با وجود اینکه معاون عمرانی خالی بود عذر بنده را بخواهند و از آقای علیزاده در این سمت استفاده کنند.
وی اظهار کرد: در این 20 ساله، خط مشی فکری بنده مشخص بوده، اما در حوزه کاری همیشه تعامل با افراد داشتیم و وظیفه خود را به خوبی انجام دادم.
نشاطی فر به حوزه کاری خود اشاره کرده و بیان کرد: وزارت کشور کارکردها و ماموریت های متفاوتی دارد. معاونت برنامه ریزی و توسعه در ساختار تفصیلی فرمانداری ها پیش بینی شده تا ساماندهی بهتری در این حوزه ایجاد شود.
نشاطی فر گفت: به مدت 33 ماه در این معاونت مشغول به کار بودم، 6 سال دبیر معاونت قاچاق کالا بودم، ولی به دنبال ارائه گزارش کار یا مصاحبه نیستم.
وی بیان کرد: طی سه سال گذشته فعالیت هایی داشتم که دو مورد را اشاره می کنم.
نشاطی فر اظهار کرد: این معاونت در رویکرد برون سازمانی خود به مسائل توسعه ای از جمله امور مربوط به کمیته برنامه ریزی شهرستان، مسائل اقتصادی و توسعه ای، شناخت ظرفیت های صنعتی، کشاورزی و امور بانکی، اشتغال، سرمایه گذاری، تامین کالاهای اساسی، تدوین برنامه های اشتغال می پردازد.
نشاطی فر گفت: در چند ماه اخیر فرصت های سرمایه گذاری خوبی در شهرستان به وجود آمد.
وی بیان کرد: در این مدت فرصت های سرمایه گذاری مربوط به شهرستان، چالش های اقتصادی و مشکلاتی که در واحدهای صنعتی وجود داشت شناسایی و به معاونت هماهنگی امور اقتصاد و دارایی استان ارسال کردیم.
نشاطی فر گفت: تدوین بخشی از الگوهای توسعه ای شهرستان بر اساس مزیت های محلی انجام گرفت و آماده است، اما امیدواریم ادامه کار را آقای علیزاده تدوین کنند.
وی بیان کرد: شهرستان گچساران از شهرستان های شاخص کشور است و جزو 20 شهرستان برتر کشور است. امیدواریم این الگوی توسعه ای مربوط به این شهرستان تدوین شود.
نشاطی فر گفت: از همه همکاران، استانداران، معاونان، مدیران کل ستادی استانداری، اعضای شورای تأمین شهرستان و اعضای شورای اداری شهرستان تقدیر و تشکر دارم. امیدوارم خداوند اقدامات و گام های ما را مرضی خود قرار دهد و از ما راضی باشد.
در این جلسه، سید احمد نشاطی فر به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار تودیع و علیزاده به عنوان جایگزین وی معارفه شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

همکار
Iran, Islamic Republic of
با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای جناب آقای سید احمدنشاطی فر همکار مومن ، خدوم ، پاک ، مخلص و بدون ریا ، خاکی و... که بجد می توان گفت یکی از افرادی هستند که شاخصه ها و ملاک های یک مرد و انسان واقعی را دارا هستند . ای کاش فارغ از هرگونه جناح بندی و تعصبی قدر انسانهای شریف و خدمتگذار واقعی را بدونیم . همیشه دوست داریم سید احمد
سفر رئیسی به خراسان شمالی

سفر رئیسی به خراسان شمالی

رئیس جمهور برای برگزاری سفر استانی دولت مردمی به استان خراسان شمالی، دقایقی پیش وارد ...
آیا پوتین می‌تواند؟

آیا پوتین می‌تواند؟

اتحاد جماهیر شوروی به دلایلی که غربی‌ها دوست دارند به آن اشاره کنند از هم فرونپاشید بلکه ...
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...