تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب : ۴۴۹۳۷۲
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد؛

مدیرانی که تا دیروز برای گرفتن پست مدیریتی التماس می‌کردند پای کار بیایند

۷
۲
مدیرانی که تا دیروز برای گرفتن پست مدیریتی التماس می‌کردند پای کار بیایند
کبنا ؛معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مهم بودن جلسات فرهنگی و اجتماعی گفت: مدیران در دولت انقلابی و جهادی پای کار بیایند.
به گزارش کبنا، سید جواد هاشمی‌مهر در جلسه فرهنگی و اجتماعی با انتقاد از عدم حضور مدیران فرهنگی در این نشست مهم گفت: چون از رفتار مدیران بسیار مکدر هستم قصد صحبت نداشتم اما چند کلمه‌ای در این زمینه با مدیران صحبت دارم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اینگونه رفتارها در شان مدیران انقلابی و جهادی نیست، افزود: اگر می‌گوییم مدیر انقلابی و جهادی هستیم بسم‌الله کار کنیم.
وی با بیان اینکه وادادگی مدیران با هیچ دولتی همخوانی ندارد، ادامه داد: کهگیلویه و بویراحمد نه مشکل سیاسی دارد نه امنیتی، هر بلائی دارد سر این استان می‌آید همه از آسیب‌های اجتماعی است و می‌خواهیم با این مدیران آسیب‌ها را کاهش دهیم!
هاشمی‌مهر با بیان اینکه همه تهدیدات در استان از ناحیه مسائل اجتماعی است، گفت: یا این عنوان‌ها را بردارید یا احساس مسئولیت کنید و پای کار بیاید هیچ کارگروهی مهمتر از این کارگروه نیست، عدم حضور مدیران فرهنگی قابل پذیرش نیست این موضوع را هم به استاندار و هم به مدیران بالادستی در تهران گزارش می‌دهم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از جایگاه‌های استان در برخی آسیب‌های اجتماعی گفت: مدیران دستگاه‌های فرهنگی بیایند و گزارش دهند برای رفع معضلات اجتماعی چه کاری انجام داده‌اند.
وی عنوان کرد: بدحجابی در استان بیداد می‌کند در جامعه مسلمان شیعه آن هم لر متعصب کهگیلویه و بویراحمد بروید و ببینید وضعیت پوشش مردم در خیابان‌ها را، این وضعیت نگران کننده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آنچه باید مورد توجه باشد موضوعات اجتماعی است، گفت: اگر بخواهیم با این وارونگی و وادادگی کار کنیم که فایده ندارد.
هاشمی‌مهر در ادامه سخنان خود بیان کرد: دستور کار جلسه برای همه ارسال شده است بعد نماینده دستگاه در جلسه حاضر شده و می گوید از دستور کار بی‌اطلاع بوده اگر از دستور کار اطلاعی ندارید چرا در جلسه حاضر می‌شوید و وقت خود و دیگران را می‌گیرید.
وی با بیان اینکه در جلسات بعدی معاونین را به جلسات راه نمی‌دهیم، گفت: مدیران به جلسات اهمیت نمی‌دهند بعد می‌گویم استان در آسیب اجتماعی فلان جایگاه را دارد.
وی خطاب به مدیران با بیان اینکه تا دیروز برای گرفتن پست مدیریتی التماس می‌کردید گفت: آنهایی که تا دیروز التماس می‌کردند بسم‌الله پای کار بیایند و کار کنند.
هاشمی‌مهر ادامه داد: آسیب‌های اجتماعی زندگی‌ها را از ریل خارج کرده و شاهد از هم پاشیدن زندگی‌ها هستیم آنوقت  مدیر در اتاق خود نشسته و اهمیتی به جلسات فرهنگی و اجتماعی نمی‌دهد که واقعا زیبنده نیست.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ریل‌گذاری در آسیب‌های اجتماعی، عفاف و حجاب و دستور مقام معظم رهبری پیرامون جوانی جمعیت در این کارگروه است اما مدیران حاضر نمی‌شوند و جلسه هم ابتر است. در دولت جهادی و انقلابی همه بسترها فراهم است کار کنید.
هاشمی‌مهر در بخش سوم سخنان خود در خصوص نبود دفتر تسهیل‌گری در استان گفت: در سایر استان‌ها دفتر تسهیل‌گیری راه‌اندازی شده اما در استان فاقد این دفتر هستیم و تلاش می‌کنیم مجوز راه‌اندازی دفتر تسهیل‌گری به استان داده شود.
وی خاطرنشان کرد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی برای روز ۲۴ تیرماه در استان پیش‌بینی شده و قرار است از شبکه سوم سیما پخش شود که دستگاه‌ها جهت برگزاری بهتر این همایش به ورزش و جوانان کمک کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت استان
همشهری
Iran, Islamic Republic of
احسنت درود بر شرفت سید
سعید
Iran, Islamic Republic of
تا موقعی که انتصابات نه براساس شایستگی بلکه بر اساس سهمیه یندی باشد درب بر همان پاشنه می چرخد...
مارگون
Romania
انتصابات قبیله ای و صله ارحامی تهش همینه !!!
پروژه ها تعطیل بعلت کمبود بودجه
بودجه ها برگشت میخورد
پرکردن سیستم ها از جذب نیروهای فله ای و فامیلی
سهمیه بندی انتصابات فامیلی بین استاندار و نمایندگان
Iran, Islamic Republic of
هاشمی - معاون سیاسی !!!
Iran, Islamic Republic of
اللخصوص مدیرکل آ/ به همه التماس کرد بدون هیچ کارکردی و برنامه دلش خوشه مدیره
Iran, Islamic Republic of
ندای داماد بازی و خویش و قومی با التماس آمدند با التماس مانده اند با التماس هم باید اخراج شوند اینها
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...
امتداد همیشگی شریعتی

امتداد همیشگی شریعتی

تغییر، نیازمند همبستگی است و رؤیای مشترک لازمه همبستگی. افراد پراکنده و جدا از هم و فاقد ...
خوانشی از مسیر یک کابینه

خوانشی از مسیر یک کابینه

درست یک سال از زمانی که جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور، 28 خرداد را به‌عنوان روز برگزاری ...