تاریخ انتشار
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳
کد مطلب : ۴۴۸۲۳۱
یک نماینده مجلس:

حواشی سفر خانواده قالیباف به ترکیه در آرای نمایندگان به ریاست قالیباف بر مجلس اثرگذار است؟ / آزادیخواه، نماینده مجلس: حواشی معمولا وجود دارد؛ دلیل نمی‌شود که سوابق درخشان قالیباف را نادیده بگیریم / ریاست مجلس کماکان در اختیار آقای قالیباف خواهد بود؛ در ریاست او مشکلی نمی‌بینیم / قالیباف می‌تواند کماکان برای نظام یک نیروی مثبت و موثر باشد

۰
حواشی سفر خانواده قالیباف به ترکیه در آرای نمایندگان به ریاست قالیباف بر مجلس اثرگذار است؟
کبنا ؛یک نماینده مجلس درمورد فضای انتخابات ریاست مجلس عنوان می‌کند که ریاست مجلس در اختیار قالیباف خواهد بود و این مسئله هیچ مشکلی هم ندارد. شان، جایگاه و گذشته قالیباف درست است و حواشی مربوط به سفر برخی از اعضای خانواده او به ترکیه نباید باعث نادیده گرفتن سوابق درخشان قالیباف شد، کما اینکه پسرش هم عنوان کرده که رویه قالیباف این نبوده است.
احد آزادیخواه درخصوص اینکه آیا خبر انصراف مرتضی آقا تهرانی از کاندیداتوری برای ریاست مجلس صحت دارد یا خیر، به انتخاب، گفت: «در مورد آقای تهرانی من خبر ندارم و نمی‌دانم اصلا ایشان کاندیدا بودن که بخواهند انصراف دهند یا نه. اما تحلیل من بر این است که ریاست مجلس کماکان در اختیار آقای قالیباف خواهد بود. فضای مجلس را هم در این فضا می‌بینم و در ریاست ایشان هم مشکلی نمی‌بینیم.»

وی درباره اینکه آیا حواشی سفر اعضای خانواده قالیباف تاثیری بر آرای نمایندگان گذاشته است، عنوان کرد: «حواشی معمولا وجود دارد. باورم این است که شان، جایگاه و گذشته ایشان درست است. کما اینکه پسر ایشان هم اعلام کردند که رویه پدر من این نبوده است. اما به هر حال این دلیل نمی‌شود که سوابق درخشان آقای قالیباف را نادیده گرفت.»
آزادیخواه افزود: «بالاخره ایشان سوابق روشنی دارند؛ از زمان دفاع مقدس و فرماندهی لشکر نسل خراسان گرفته تا مسئولیت‌های متعدد دیگر. مشخص است که ایشان نیروی نظام است و می‌تواند کماکان برای نظام یک نیروی مثبت و موثر باشد.»
نام شما

آدرس ايميل شما

شوک روسی به فولاد ایران

شوک روسی به فولاد ایران

روسیه پس از نفت، بازار فولاد را هم از چنگ ایران درآورد. با تهاجم روسیه به اوکراین، آمریکا ...
هشدار «اتحاد ملت» به دولت

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت در واكنش به برنامه‌ دولت در خصوص رهاسازي قيمت‌ها، بيانيه‌اي انتقادي ...
قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني، گزارش کميسيون امور داخلي کشور و شورا‌ها در ...
1