تاریخ انتشار
شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳
کد مطلب : ۴۴۵۴۲۹
بعد از هشت ماه؛

بلاتکلیفی مدیرکلی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد

۴
۰
بلاتکلیفی مدیرکلی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛
بر اساس قانون، مدت سرپرستی نباید بیش از چهار ماه طول بکشد، اما سرپرستی بهروز جهانبخش بر اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد قریب به هشت ماه به طول کشیده است.
به گزارش کبنا، در نیمه دوم تیرماه 1400 با حکم مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، بهروز جهانبخش از کارمندان با سابقه اداره‌کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان سرپرست ورزش و جوانان استان منصوب و جایگزین سید محمد تقی علوی مدیرکل سابق ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد شد.
جهانبخش بیش از 19 سال سابقه کار در بخش‌های مختلف اداره‌کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد را دارد. او مسئولیت بازرسی و اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان را پیش از این بر عهده داشته است و هم‌اکنون با حفظ سمت، قریب به هشت ماه است که سرپرستی این اداره‌کل را بر عهده دارد.
گفتنی است که بر اساس قانون، مدت سرپرستی نباید بیش از چهار ماه طول بکشد، اما سرپرستی جهانبخش قریب به هشت ماه طول کشیده است.
با وجود اینکه اداره ورزش و جوانان یکی از ادارات مهم در استان است و با وجود برخورداری کهگیلویه و بویراحمد از ورزشکارهایی در رده‌های‌ ملی و جهانی، نباید مدت سرپرستی جهانبخش بر این اداره‌کل اینقدر طولانی می‌شد.
گفته می‌شود یکی از دستگاه‌های نظارتی نیز به جهانبخش نامه زده است که هر چه سریع‌تر سرپرستی او تعیین تکلیف شود.
اگر قرار است که جهانبخش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد شود، بهتر است که هر چه زودتر حکم مدیرکلی او صادر گردد و چنانچه قرار است شخص دیگری مدیرکلی این اداره را بر عهده بگیرد، در اسرع وقت تعیین تکلیف شود تا اقدامات کلان این اداره روی زمین نماند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
براساس کدام قانون؟؟؟؟؟
s
Iran, Islamic Republic of
نیرو قوی زیادهست ریس ستاد ورزشکارن ستاد ریئسی در شورای وحدت استان با توجه به سابقه مدیریت درخشان وانقلابی وپاکدست وجانباز ۸سال دفاع مقدس جناب اقای خوبی اصول گرای واقعی وانقلابی ک هنوز درماموریت های مهم سپاه پاسداران وبسیج اعزام میشود چرا معرفی نمیشود جناب اقای موحد چرا معطلی ک نیرو نباشه همیارت هم بود . اگه نشد تاثیرش درانتخابات اینده مشخص میشه
India
خودش بهترین گزینه هست
انسانی بی حاشیه، سالم و با تجربه در تربیت بدنی
Romania
روایی رو بذارید تا استان رو مثل شهرستان کنه🤣🤣🤣🤣
خاتمي، تشكيلاتي‌تر از روحاني و احمدي‌نژاد

خاتمي، تشكيلاتي‌تر از روحاني و احمدي‌نژاد

«احمدي‌نژاد مصداق سياستمدار اپورتونيست است و با اسب زين‌ كردن آماده ورود به ميدان است....
24 سال انتظار براي خانه‌دار شدن

24 سال انتظار براي خانه‌دار شدن

بر اساس گزارش‌هاي رسمي زمان خانه‌دار شدن براي افراد در سال 99 به بيشترين ميزان خود رسيده ...
جراحي ارزي در اختيار پاستور

جراحي ارزي در اختيار پاستور

​​​​​​​بدين‌ترتيب درحالي‌كه از ماه‌ها پيش نيز هر گاه بحث از حذف ارز ترجيحي به درازا مي‌كشيد ...