تاریخ انتشار
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۴۴۱۷۴۸
دبیر جشنواره تئاتر استان گفت:

آغاز به کار سی و سومین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد

۰
آغاز به کار سی و سومین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛ سی و سومین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد با رقابت 10 گروه نمایشی، از امروز آغاز به کار کرد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز شنبه (6 آذرماه 1400) محمدعلی پیرسبزی گفت: سی و سومین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد با  رقابت 10 گروه نمایشی در مرحله نهایی از امروز آغاز و اختتامیه جشنواره 9 آذرماه در یاسوج برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: روز اول جشنواره بر اساس جدول منتشر شده این جشنواره با اجرای نمایش "بازگشت" به نویسندگی عبدالرضا رشیدی و کارگردانی احمد صفدری از لنده در پلاتو شهید ماندنی زاده گچساران ساعت 11 روز شنبه  6 آذرماه جاری آغاز می شود. در ادامه نمایش "یک لیوان مرداب" به نویسندگی و کارگردانی محمدصالح کرمی در پلاتو زنده یاد آرش دشتی گچساران ساعت 18 روز شنبه 6 آذرماه روی صحنه می رود. در این روز همچنین نمایش "خوابنامه ملیجکان" نوشته مجید صدیقی و به کارگردانی کورش شمس در پلاتو شهید ماندنی زاده گچساران ساعت 20 اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت:روز دوم جشنواره نمایش "سیمای فلزگون" نوشته حمزه نام آور و به کارگردانی حمزه نام آور و علی نام آور در دومین روز جشنواره در تالار شهید آوینی دهدشت ساعت 12 روز یکشنبه مورخه 7 آذر وهمچنین نمایش "از گور برخواسته" نوشته پیام لاریان و به کارگردانی محمد خالقی در دومین روز جشنواره در تالار شهید نحوی دهدشت ساعت 16  و نمایش "تو را از من گرفتی" نوشته اکبر صادقی و به کارگردانی بهنام خانبازی از لیکک نیز در دومین روز جشنواره در تالار شهید آوینی دهدشت ساعت 18 برای علاقه مندان اجرا خواهد شد.

پیرسبزی گفت:روز سوم جشنواره نمایش "پرواز عمود کبوتر" نوشته پویا پیرحسینلو و به کارگردانی وحید محمدخانی در سومین روز جشنواره در پلاتو سید یونس آبسالان یاسوج ساعت 13 روز دوشنبه  8 آذرماه جاری اجرا می شود ودر همین روز نمایش "ویر" نوشته و کارگردانی سیمین غلامی در سومین روز جشنواره در پلاتو زنده یاد حسین پناهی یاسوج ساعت 16 و نمایش "سواران دریا" نوشته رضا یاوری و به کارگردانی فیاض جلیل فر در سومین روز جشنواره در پلاتو سید یونس آبسالان یاسوج ساعت 19 به روی صحنه می رود و آخرین نمایش روز سوم نیز نمایش "یک نگاه از نیمه پنهان هملت" به نویسندگی و کارگردانی بابک جمشیدی ساعت 21 در پلاتو زنده یاد حسین پناهی یاسوج اجرا خواهد شد.
جدول اجراهای سی و سومین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور سهولت دسترسی به زمان بندی و محل اجرای آثار صحنه‌ای به همراه اطلاعاتی درباره این دوره از جشنواره منتشر شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...
1