تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۴۱۵۳۱
در شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد حرف آخر را زد / تمام نیروهای مازاد شهرداری‌ها باید اخراج شوند/ نیروهایی که بدون ضابطه و با سفارش وارد ادارات شده‌اند، باید اخراج شوند

۴۱
۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد حرف آخر را زد / تمام نیروهای مازاد شهرداری‌ها باید اخراج شوند/ نیروهایی که بدون ضابطه و با سفارش وارد ادارات شده‌اند، باید اخراج شوند
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای غیرقانونی باید هر چه سریعتر از دستگاه‌های دولتی اخراج شوند، هم ما ورود می‌کنیم هم سازمان بازرسی.
به گزارش کبنا، سید علی احمدزاده عصر امروز (یکشنبه 30 آبان ماه 1400) در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که در سالن اجتماعات سپاه فتح برگزار شد با تبریک هفته بسیج، به اهمیت ترویج فرهنگ و روحیه بسیجی اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج متعلق به کل مردم ایران است و اگر در خیلی از جاها رشد کردیم، نتیجه کار و روحیه بسیجی است. بسیج مربوط به یک قوم، خویشاوند و طایفه نیست و هر جا کاری انسانی لازم باشد، بسیج با توجه به رسالت و فرهنگش حاضر است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج الگوی بی امان مبارزه با استکبار و استبداد است. فرهنگ و روحیه بسیجی بوده که داعش را به هلاکت رساند و سوریه به فرماندهی سردار قاسم سلیمانی و بسیجیان از شر امریکا و داعش نجات پیدا کرد.
وی افزود: بسیج مردمی است که دشمنان را به ستوه در آورده و به عنوان یک قدرت بی انتها در جهان شناخته شده است.
احمد زاده ادامه داد: بسیج در همه صحنه‌ها به ویژه هنگام نیاز مردم و رخدادها و حوادث پیشگام بوده و خالصانه پای کار هستند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج یک مفهوم کاملاً اشنا و دوست داشتنی و فرهنگی ناب، جهادی و کاملاً انقلابی است. پای کار بودن و خدمت صادقانه و بدون توقع از ویژگی‌های بارز آن‌هاست و این ارگان مربوط به همه ملت ایران است.
 احمد زاده بیان کرد: رشد کشور در بیشتر جاها مرهون بسیج و کار و روحیه بسیجی است. بسیج به عنوان یک شجره طیبه در دل سپاه پاسداران شکل گرفت و الگوی مبارزه بی امان با استکبار و استبداد، شرک و منیت پرستی است.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: امروزه بسیج به عنوان یک قدرت نامحدود در سطح دنیا خود را نشان داده است.
 احمدزاده با بیان اینکه باید قدردان این شجره تنومند بود، اظهار داشت: باید پایگاه‌های بسیجی را در ادارات و دستگاه‌های دولتی تقویت کرد. یقیناً حضور گسترده بسیجیان در ادارات برای آن دستگاه دولتی مثمر ثمر خواهد بود و به نفع مدیر آن دستگاه است. لذا فرهنگ بسیجی باید در ادارات پیاده شود.
وی در ادامه به ویژگی‌های مدیریت خوب اشاره کرد و گفت: یک مدیر خوب، زمان شناس است. مدیران باید بدانند که فرصت خدمت کم است و وقت محدودی در اختیار دارند و باید از این وقت محدود بهترین استفاده شود. زمان شناسی باید در همه حالت‌ها در مدیران وجود داشته باشد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه دولت از نظر اقتصادی در شرایط خاصی قرار دارد، افزود: مدیران نباید به امید پول نقد باشند و از اوراق خزانه بهترین استفاده را ببرند.
وی با بیان اینکه 20 هزار میلیارد تومان اعتبارات پروژه‌های سفر ریاست جمهوری بوده است، گفت: موافقت نامه همه پروژه‌های سفر ریاست جمهوری منعقد شده و ابلاغ می‌شود و اعتبارات آنها هم مشخص شده است. احمدزاده بیان کرد: سالانه 2800 میلیارد تومان به استان کهگیلویه و بویراحمد اعتبار می‌دهند و 20 هزار میلیارد تومان هم اعتبارات سفر ریاست جمهوری است و قرار است که این اعتبارات در یک سال هزینه شوند. لذا خواهش می‌کنم که مدیران پای کار باشند و برای جذب اعتبارات سهل انگاری صورت نگیرد.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد ارزش مصوبات سفر مهرماه امسال رییس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به این استان را ۲۱ هزار میلیارد تومان اعلام کرد که تا پایان سال ۱۴۰۰ ابلاغ می‌شود.
 به گزارش ایرنا، سید علی احمد زاده روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان در محل سپاه فتح اظهار داشت: موافقت نامه تمامی پروژه‌های سفر ریاست جمهوری منعقد شده و در حال ابلاغ شدن هستند.
 وی افزود: همچنین تمامی طرح‌ها تأمین اعتبار شده‌اند و باید این طرح‌ها تا پایان ۱۴۰۱ انجام شود.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اعتبار ۲۰ هزار میلیارد تومانی از محل سفر ریاست جهموری معادل 10 سال بودجه استان است و باید با این اعتبار پروژه‌ها را به نتیجه برسانیم.
 احمد زاده ادامه داد: چنانچه کار را به پیش ببریم و پروژه‌ها تکمیل شوند این اعتبار قابل افزایش نیز هست.
 وی با اشاره به سفر خود به منطقه سیلاب و کلوار، افزود: وقتی به روستاها و مناطقی همانند سیلاب و کلوار سفر کردم، و وضعیت جاده‌های این روستاها را دیدم، به ریاست جمهوری نامه زدیم و 200 میلیارد تومان در این خصوص اختصاص دادند که پول کمی نیست.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: اختلافات بین ادارات زیبنده نیست و بهتر است که ادارات با همدلی و تعامل کارها را پیش بگیرند.

احمدزاده در ادامه به مدیران تاکید کرد که شکایت دستگاه‌های دولتی از همدیگر در دستگاه‌های قضایی تا وقتی که در استانداری کهگیلویه و بویراحمد مورد بررسی قرار نگیرد، ممنوع است.
 احمد زاده بیان کرد: در ابتدا باید به استانداری این اختلاف اعلام و چنانچه این اختلافات با ورود استانداری هنوز پا برجا بود در مرحله بعدی به دستگاه قضا مراجعه کنند.
وی در ادامه گفت: مدیران بدون اجازه با معاونت مربوطه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد از استان خارج نشوند و باید مناسبت خروج مدیران از استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به تغییر مدیران گریزی زد و گفت: نباید تغییر و جابجای مدیران باعث شود که مدیران فعلی کار را رها کنند و این از شأن مدیران به دور است. در اینجا بحث شخص نیست بلکه بحث مدیران است.
احمد زاده افزود: جابه جایی‌ها نشانه عدم شایستگی افراد قبلی نیست و نباید این تغییرات سبب دلسردی مدیران فعلی شود.
وی بیان کرد: تمامی مدیران باید تا آخرین روز و یا ساعت خدمت خود به مردم خدمات رسانی کنند و پای کار باشند.وی از مدیران خواست که این روزها به دنبال اعتبارات در مرکز (تهران) باشند و اگر لازم هم باشد، مدیران نیروهای را در تهران برای پیگیری و تعامل با وزارتخانه‌ها جهت جذب اعتبارات مشخص کنند. فصل اعتبارات و مدیران باید برای اینکه پروژه‌ها شتاب و رونق بگیرند، باید به جد دنبال جذب اعتبار باشند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه نیروهای که بدون آزمون و روال قانونی و خارج از ضابطه و با سفارش این و آن وارد دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها شده‌اند، جذب آنها باطل است و سازمان بازرسی هم این را اعلام کرده که خلاف قانون است و باید اخراج شوند و بنده هم موافقت کرده‌ام. مدیرانی که نیروی بدون ضابطه وارد دستگاه‌های دولتی کرده‌اند، عذرشان را بخواهید. در یک شهرداری 35 پست اداری دارد، اما به سفارش این و آن 85 نیرو گرفته است. من خواهش می‌کنم، از سازمان‌های بازرسی و فرمانداری‌ها به نیروهای مازاد شهرداری‌ها ورود کنند و جلوی آنها را بگیرید. نیروی مازاد می‌گیرند و بعد پول ندارند که برای حقوق آنها اختصاص داده شود. این کارها باید متوقف شود. چرا باید مدیران نیروهای خلاف قانون بگیرند و بعد این نیروها تجمع کنند و برای مدیر و نظام مشکل ایجاد کنند. باید نیروهایی که غیرقانونی جذب شده است، هر چه سریعتر اخراج شوند و جلوی پرداخت حقوق آنها را بگیرید. در این رابطه هم ما ورود می‌کنیم و هم بازرسی.
احمد زاده با تاکید بر اینکه پرداخت حقوق به این نیروها غیرمجاز بوده و تخلف محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: تمامی فرمانداران ۹ گانه استان باید به بحث جذب‌های غیر قانونی در شهرداری‌ها و نیروهای مازاد آن‌ها در استان ورود کنند.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: سالانه شاهد صف بستن اخراج و تجمع این نیروها جلو استانداری برای احقاق حقوق خود هستیم که دستگاه مربوطه توان پرداخت حقوق این نیروهای غیر قانونی و مازاد را ندارد. 
 


 احمد زاده افزود: ظرف چهار سال در این استان باید ۴۰ هزار مسکن (سالی ۱۰ هزار مسکن) برای هم استانی‌ها ساخته شود.
 وی تاکید کرد: در شهرهای باشت، سی سخت و یاسوج مشکل تأمین زمین برای اجرای طرح ملی مسکن وجود دارد که باید زمین‌های مازاد ادارات استان احصا و در آن زمین‌های مازاد طرح اجرا شود.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحران مسکن در استان باید از طریق ساخت واحدهای مسکونی در طرح ملی مسکن رفع شود.
 وی تاکید کرد: یکی از دلایل کم شدن ازدواج نداشتن مسکن است که باید مکلف به ساخت مسکن برای جوانانمان شویم.

 نشست شورای دارای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج و تشریح برنامه‌های هفته بسیج به همت سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن اجتماعات سپاه فتح استان برگزار شد.نام شما

آدرس ايميل شما

احمدی
Iran, Islamic Republic of
نیرو داریم که از سابقه خودت بیشتر سابقه دارد بد به جای اینکه حق وحقوقش پرداخت کنی میخواهی اخراجش کنی دولت انقلابی که به امید خدا تنها دولت یک دورای در نظام جمهوری اسلامی خواهی بود که فقط 4 سال عمر دارید درود بر اصلاح طلبان ودرود بر روحانی حالا مردم قدر اصلاح طلبان را میدانند اما افسوس که دیر هستش
باشت
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار اگر شعار نیست حتما ۵۰نیرویی که سال گذشته غیرقانونی توسط شهرداری باشت جذب شدن را اخراج کن
امیدوارم حرف نباشه .....
Iran, Islamic Republic of
کبنا فراخوان بزنید پرسنل دستگاهها اسامی افراد جذب شده در ادارات را طی این سالها اعلام کنند به رسانه ها یا بازرسی ، تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
Iran, Islamic Republic of
جناب استاندار حالا نیروها را اخراج کردی شما وظیفه داری شغل مهیا کن تا نیروهای اخراجی دوباره مشغول به کار بشن فقط زورتون به اخراج کردن می رسه یه بار هم بگید چندتا را تا به حال مشغول به کار کردین
Iran, Islamic Republic of
شهرداری یاسوج نیروی اضافیش فقط شهردار هست .
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار به جای بریدن نان خانواده ها یه فکری به حال بیکاری و گرانی و دزدی ها کنید
Iran, Islamic Republic of
جناب استادار از این حرفها حیلی زده شده هیچ کس عمل نمیکند بازرسی یا ورود نمیکنید یا اگر کرد تسامح و سهال انگاری میکنو و اگر قانونی عمل کرد قوه قضایه به خواسته بازرسی تن نمیدهد و این مسیر سالیان درازی است که همینطور است و هر روز نیروی جدید و حقوق معوق کارمندان رسمی شهرداری و جولان شوراها و بی قانونی.....
لنده
Iran, Islamic Republic of
اول نیرویی که خلاف قانون برنامه توسعه ششم از یک نهاد غیر دولتی به نام سازمان تبلیغات وارد فرمانداری لنده شد شد رابرگردان بعد برو سراغ نهادهای غیره دولتی
رضا
Iran, Islamic Republic of
چرا فقط این هشت سال؟؟؟!! بگه شانزده سال، اصلا بگه نیروهایی که طی بیست و چهار سال اخیر غیر قانونی جذب شدن، ببینیم چیزی از ادارات دولتی میمیونه؟؟جذب غیر قانونی، توی هر دولتی باشه، غیر قانونی هست، چه دولت خاتمی، چه احمدی نژاد، چه روحانی، فرق نمیکنه،
قشنگ معلومه داره جناحی صحبت میکنه، از نام مقدس بسیج استفاده جناحی نکنید جناب آقای استاندار. الان که دولت محترم حرف از تبدیل وضعیت نیروها کردن این تصمیم رو گرفتید؟ بیکاری در استان بیداد میکنه، اونوقت شما به فکر اخراج هستید ؟
Iran, Islamic Republic of
سری به نیروهای مازاد علوم پزشکی بزنید
Romania
آقای استاندار سلام علیکم واقعا چقدر نیروی بدون ظابطه در شهرداری ها بکار گرفته شده گرچه حق مسلم همه جوانان است که بکار گرفته شوند ولی با قانون رعایت شود و حق کسانی که رابطه وپارتی ندارندضایع نشود
Iran, Islamic Republic of
سلام علت را برخورد کنید نه معلول را هر کسی که نیرو آورده ازکار معلق کنید وخسارتی که زده بگیرید
دنا
Iran, Islamic Republic of
باور کردیم !!!
چند صدتا نیرو طی دو سه سال اخیر در علوم پزشکی از طایفه و قبیله خاص جدب شده اقدام کن!!
فردا میفرمایی اینها با پیمانکاره و شرکت دار !!!
اما نمیفرمایی که پیمانکاران شرکتها در علوم پزشکی از قبیله و نزدیکان رئیسه و با سفارش و رابطه پیمان را بهش دادن و بهش گفتن که فامیلامون تحت عنوان شرکت خدماتی جدب کن و بعدا یواش یواش قرارداد مهین و در نهایت استخدام خواهند شد
محمد
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار دستگاههای نظارتی کار خودشان را میدانند شما از انتصاب مدیران رانتی و سفارشی بپرهیز تا یک سال دیگه بعد از خودت دردسر استخدامهای فله ای برای نمایندگان، زحمتی برای استاندار بعدی نباشد . ضرر نرسانید خیر پیش کشتان
غضو
Iran, Islamic Republic of
مدیر کل /قوام خودش استخدام کرده هر چه زودتر اقدام کنید
Iran, Islamic Republic of
درباشت وگچساران باسفارش دارند نیرو میگیرند جلوی آتها گرفته شود
خخ
Romania
خودشهردارمازاده..خیلی هامازادن..
یا حق
Iran, Islamic Republic of
هم خته کم داشتیم، تو بجای اینکه انرژی و خلاقیتت رو بذاری که یه مقدار از این جوون های بدبخت تحصیل کرده رو یه راهکاری برای جذب و استخدام رسمی اونها انجوم بدی تهدید به اخراج میکنی؟؟ این جوون های چه گناهی کردنه که باید بخاطر تصمیم های غلط امثال شما درگیر اعتیاد و هزاران آسیب دیگه شوند؟؟
بیمارستان
Iran, Islamic Republic of
سلام اگر راست میگید از برج دو امسال داخل بیمارستان شهید رجایی گچساران بیست تا نیرو اوردن سر کار بدون امتحان همشون با پارتی بازی و پول دادن وارد شدن
رضا
Iran, Islamic Republic of
فک کردی مردم چرا رای دادن، اگ این استخدامیا نباشه ک امار رای گیری ب شدت میاد پایین، کل کشورم همینه
و اینم چیز جدیدی نیست، دوره های قبلم وضعیت همین بود
حواست ب سد تنگ سرخ باشه ک ابی برای یاسوج نمی مونه، کلا بهتره ب کارای دیگ برسی تا یکار کردن مردم
Iran, Islamic Republic of
با سلام اقای استاندار خدا خوشش میاد نان چندتا خانوار بریده شود ایندشو نابود شود با اخراج ای نیروهای
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت استاندار محترم من یکی از آن نیروهای هستم اگه اخراج شوم این دم چکار کنم خرج زن بچه چطور بدم
کاربر
Iran, Islamic Republic of
کاش راست بو،چشمون آب نمیخوره،مسولین ما فقط سی حرف زدن خوبن،
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار شما که اومده بودیت مشکلات معیشتی مردم ..حالا میخواهید جوانی که ۱۰سال به هرطریقی جذب یک نهادی شده تا یک لقمه نانی برای زن بچه اش دربیاری بیکار کنی ..پس این چه کار انقلابی....خدایی خودشما مگه بارابطه استخدام نشدی وبا رابطه بازی به این جایگاه نرسیدی
زهرا
Iran, Islamic Republic of
یعنی استاندار این مدت بجز مصاحبه و حرف کاری هم انجام داده کلا هررروز اینور واونور مصاحبه وهی مدیران عوض نمیشن وعوض میشن بجای این داستانها چهارتا عمل درست انجام بده
دانش
Iran, Islamic Republic of
چی میگی برار . نون زن بچشون کی بده خیلی .....
Iran, Islamic Republic of
انگار استاندار ما علاقه زیادی/ داره که می خواد نیروها را اخراج کنه
ث
Iran, Islamic Republic of
تورابجدت از علوم پزشکی شروع کن
یاسوجی
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت شما استاندار محترم ...چشم امید ملت به دولت انقلابی ومردمی جناب اقای ریسی بود که شاید بتواند دردی از دردهای مردم را کم کند نه اینکه باعث شود دردهای دیگری به ملت افزوده شود جناب اقای استاندار شاید شما از روی خیر خواهی این حرفها رو زده باشین ولی شک نکن دولت انقلابی جناب اقای ریسی با این شیوه برخورد شما با کارگران زمین تا اسمان فرق دارد خواهشا شما که به عنوان یک استاندار انقلابی از دولت انقلابی سر کار امدین طرفدار قشر مستضعف باشین نه بر ضد انها تمام این کارگرهای ونیروهای شهرداری که شما میفرمایین از قشر ضعیف ومستضعف جامعه هستن سالی یک بار حقوق بیشتر بهشون پرداخت نمیشه اونم چه حقوقی ماهانه 3 میلیون تومن ...شک نکن این نیروهای شما فرمودین اگه صاحب وپارتی داشتن با این وضعیت زندگی نمیکردن خواهشا در صحبتهای خودتان تجدید نظر بفرمایین تا باعث بد بینی این قشر زحمتکش ومستضعف نسبت به این دولت مردمی وانقلابی نشود...با تشکر ...
جوان بیکار
Iran, Islamic Republic of
درود بر اقای استاندار محترم یه چیزی این وسط هست که شاید شما اطلاع ندارید اگر بخواد نیروهایی که سفارشی استخدام شدن را بیرون کنید فکر نکنم دیگه در ادارات نیرویی بماند باید جلوی این کار را قبلا گرفت نه الان که باید همه اخراج بشن و ادارات خالی از کارمند بشه حالا ما که داریم تاوان بی کسی و نداشتن پارتی و اشنا بازی خود را میدیم و بیکار داریم تو فقر میسوزیم ولی ای کاش یه جایی جلوی استخدامی های سفارشی گرفته میشد. به امید ان روز تو این روز بارانی دعا میکنیم
کارمندبرنامه وبودجه
آقای استانداراین گوی واین هم میدان،تمام ادارات بلااستثنانیروی خاله وخرزوبکارگرفته اند،اگرشما توانستیداین حرف اخراج نیروها راعملی کنیدمطمئن باش استاندارنمونه کشوری خواهی شد//ولی یه ضرب المثلی هست شتردرخواب بیند پنبه دانه........خداکندشنبه هفته آینده حرفت پس نگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یاسوجی..
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت شما استاندار محترم ...چشم امید ملت به دولت انقلابی ومردمی جناب اقای ریسی بود که شاید بتواند دردی از دردهای مردم را کم کند نه اینکه باعث شود دردهای دیگری به ملت افزوده شود جناب اقای استاندار شاید شما از روی خیر خواهی این حرفها رو زده باشین ولی شک نکن دولت انقلابی جناب اقای ریسی با این شیوه برخورد شما با کارگران زمین تا اسمان فرق دارد خواهشا شما که به عنوان یک استاندار انقلابی از دولت انقلابی سر کار امدین طرفدار قشر مستضعف باشین نه بر ضد انها تمام این کارگرهای ونیروهای شهرداری که شما میفرمایین از قشر ضعیف ومستضعف جامعه هستن سالی یک بار حقوق بیشتر بهشون پرداخت نمیشه اونم چه حقوقی ماهانه 3 میلیون تومن ...شک نکن این نیروهای شما فرمودین اگه صاحب وپارتی داشتن با این وضعیت زندگی نمیکردن خواهشا در صحبتهای خودتان تجدید نظر بفرمایین تا باعث بد بینی این قشر زحمتکش ومستضعف نسبت به این دولت مردمی وانقلابی نشود...با تشکر ...
مطلع
Iran, Islamic Republic of
گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنکه هست گیرند
یا علی
نیروهایی که در دولتهای نهم و دهم استخدام شدند ده برابر استخدامیهای دولت روحانیه
همه هم غیرقانونی
از سال ۸۴ شروع کنین
هحه
Iran, Islamic Republic of
گپ
خدرا
Iran, Islamic Republic of
همش حرف همش گپ پ کو کی انجام میدن لابی نمیزاره...
Iran, Islamic Republic of
اکثراقوام نمابندکان بدون آزمون رفتند سرکار درباشت وگچساران این چند ماه نماینده فعلی نیروهایی را برده سرکار فورا اقدام کنید .ازاقوام نزریک شروع کنید همه خوشخال میشیم که نیروها بدون آزمون جذب نشوند
زنبور
Iran, Islamic Republic of
به نظرم شاغلین هر اداره ای سر جای خودشان بمانند وبه کارشان ادامه دهند بهتر است چون اگر اخراج شوند تعداد بیکاران زیاد تر می شود وخودش نوعی بی عدالتی هست
Iran, Islamic Republic of
اینهمه نیرو درزمان تاجگردون درادارات گذاشتن حرفش نبود الان یادشون اومده امثال تاجگردون که میگن نیرو اخراج کنن
حسین
Iran, Islamic Republic of
خیلی متاسفم برای نفر اول استان که بجای اینکه به فکر اشتغال جوان ها باشه بفکر اینه که یه تعدادی را هم از کار بیکار کنه اگه راست میگی از این به بعد این رابطه ها رو کم کن
Romania
جناب آقای دکتر احمد زاده اگر توانستی در برابر تخلفات گسترده شخصی شهرداران مقاومت کنی و پایبند به گزارشات نهاد های اطلاعاتی امنیتی اعتنا کنید نسبت به عدم تایید شهرداران متخلف ایستادگی کنی نیم راه را رفته ای ولی اگر به بسم الله را گفتی یکی از شهرداران متخلف را تایید و منصوب کردی مطمئن باش سقوط هزار پله ای خواهی کرد و نام نیکی را که از خانواده بدست آورده ای از دست خواهید داد
ای خداآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ
فقط حرف
کارمندان فله ای که وارد ادارات شده اند را اخراج کند.
اصلا نمی دونه دنیا دست کیه !!!!!!!!!!!!
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...