تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب : ۴۴۰۰۶۶
در هفته گرامی داشت ناجا؛

تجلیل از نمونه های ترافیکی استان کهگیلویه و بویراحمد

۰
تجلیل از نمونه های ترافیکی استان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛امروز یکی از نیازهای اصلی مردم ما، برخورداری از تردد ایمن و امنیت کامل جاده ای است 
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز سه شنبه (۲۰ مهرماه ۱۴۰۰) فرمانده انتظامی استان در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی گفت: امروز یکی از نیازهای اصلی مردم ما، برخورداری از تردد ایمن و امنیت کامل جاده ای است که در این رابطه می بایست همه تلاش کنند که ما بتوانیم فرهنگ رانندگی جامعه را انشاءالله ارتقاء ببخشیم.
سردار کیقباد مصطفایی در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی امسال از ۱۷ مهر شروع شده و به مدت یک هفته تا ۲۳ مهر ادامه خواهد داشت و شعار هفته نیروی انتظامی "پلیس هوشمند، امنیت پایدار" است که این شعار برگرفته از مطالبات امروز جامعه ما است و همانطوریکه در بیانیه گام دوم انقلاب امده، پلیس در یکی از اهداف خود باید به پلیس در تراز جمهوری اسلامی برسد.
وی افزود: لازمه رسیدن تراز پلیس به تراز پلیس جمهوری اسلامی ، هوشمندی است و پلیس درصدد این است که با ارتقاء امکانات، تجهیزات و همچنین ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان خود، انشاءالله به ان پلیس هوشمند که مورد انتظار مردم است، برسد.
مصطفایی با اشاره به این که در طول چندسال گذشته الحمدالله توجه و اهتمام ویژه ای در راستای هوشمندسازی پلیس صورت گرفته، تصریح کرد: پلیس خودش را در دو حوزه ی تجهیزاتی و نیروی انسانی ارتقاء بخشیده و درصدد است این موضوع را تا سرحد کمال و رسیدن به تراز جمهوری اسلامی برساند.
وی بیان داشت: درطول هفته ناجا امسال، برنامه های متنوعی را با رویکرد مشارکت اجتماعی در دست انجام داریم و تعداد ۴۶ برنامه را به صورت کشوری و تعداد ۱۰ برنامه را هم تحت برنامه های استانی در دست اجرا داریم.
فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه برنامه ای که امروز در خدمت شما بودیم تحت عنوان تجلیل از نمونه های ترافیکی در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیکی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: امیدواریم برنامه ها از اثربخشی لازم برخوردار باشند و اجرای چنین برنامه ها و همایش هایی بتواند به ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی در استان کمک کند امروز یکی از نیازهای اصلی مردم ما ، برخورداری از تردد ایمن و امنیت کامل جاده ای است که در این رابطه می بایست همه تلاش کنند که ما بتوانیم فرهنگ رانندگی جامعه را انشاءالله ارتقاء ببخشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...
جنجال اظهارات تازه ظریف

جنجال اظهارات تازه ظریف

الهیان گفت: "بسیار بعید است که شخص وزیر خارجه که مسئول مستقیم برجام بوده است از متن برجام ...
جشنواره «عمار» فراخوان منتشر کرد

جشنواره «عمار» فراخوان منتشر کرد

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» فراخوان دوازدهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر ...