تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب : ۴۳۹۲۵۲
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت؛

اعطای تسهیلات خرید تجهیزات هوشمند به دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد

۰
اعطای تسهیلات خرید تجهیزات هوشمند به دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛
معاون پشتیبانی ادراه کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از دغدغه های آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید، تامین تجهیزات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند است، که در این تفاهم نامه شرایطی فراهم شده تا با به دانش آموزان بی بضاعت تسهیلات با دوره باز پرداخت 6ماهه، 9 ماهه و 12 ماه اعطا شود.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز سه شنبه (30 شهریورماه 1400) مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان گفت: همزمان با سراسر کشور و در بستر فضای مجازی ( شبکه شاد) جشن عاطفه ها در قالب پویش مهر عاطفه ها با شعار «مهر ماه مهربانی» برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
اولین دستور کار این جلسه برگزاری جشن عاطفه ها بود که این برنامه در راستای ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و تامین مایحتاج تحلیل آنان با مشارکت مرکز نیکوکاری فرهنگیان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین انجام می شود.
سید نظام مرادی مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: زنگ مهر عاطفه ها به صورت نمادین روز چهارشنبه مورخ 1400/07/07 ساعت 10 صبح با حضور مسئولین و رعایت پروتکل ها بهداشتی شرایط کرونا در همه مناطق و شهرستانهای استان برگزار می گردد.
سید بهاء الدین ملک حسینی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز بیان کرد: اولویت خرید هدایای افراد حمایت کننده به مایحتاج تجهیزات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعتی که تحت حمایت هیچ یک از نهادهای حمایتی نیستند اختصاص داده شود.
تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر در راستای مهر عاطفه ها دومین دستور کار جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان بود، اردشیر یاری معاون پشتیبانی ادراه کل آموزش و پرورش استان در همین راستا اظهار کرد: یکی از دغدغه های آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید، تامین تجهیزات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند است، که در این تفاهم نامه شرایطی فراهم شده تا با به دانش آموزان بی بضاعت تسهیلات با دوره باز پرداخت 6ماهه، 9 ماهه و 12 ماه اعطا شود.

 


 
نام شما

آدرس ايميل شما

‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...