تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۴۳۸۹۶۰
تأخیر 8 ماهه پرداخت حقوق آبداران؛

تجمع آبداران جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: صدای ما را به رئیس جمهور دلسوز برسانید

۵
۰
تجمع آبداران جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: صدای ما را به رئیس جمهور دلسوز برسانید
کبنا ؛جمعی از آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل تأخیر 8 ماهه حقوق و مزایای خود جلوی استانداری این استان تجمع کردند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز دوشنبه جمعی از آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به تأخیر 8 ماهه حقوق و مزایای خود جلوی استانداری این استان تجمع کردند.
یکی از این آبداران گفت: مسئولان آب و فاضلاب هیچ دغدغه ای نسبت به حق و حقوق و امنیت شغلی آبداران استان ندارند، ما مجبور می شویم که بیاییم جلوی استانداری، بعد از اینکه پیمانکار تغییر کرد، بعد از 8 ماه از حضور پیمانکار جدید، حدود 5 میلیون تومان فقط به آبداران دادند.
وی افزود: هیچ کم کاری تاکنون نداشتیم و از نظر آبرسانی و دیگر تکلیف های مربوط به آب و فاضلاب در این شرایط خشک سالی هیچ کم کاری نداشتیم و تاکنون پیش نیامده که به خاطر کم کاری زیر سوال برویم.
 
یکی دیگر از آبداران اظهار کرد: از رسانه ها تشکر می کنیم که صدای 180 آبدار این استان را در این وضعیت اقتصادی به مسئولان می رسانند. 180 نیروی آبدار در استان، با سابقه 10 تا 25 سال است که نه بیمه ما بصورت درست و دقیق واریز می شود، و الان هم اول سال تحصیلی است، دغدغه داریم نه پول داریم دانش آموزمان را ثبت نام کنیم، نه پول داریم برایشان لباس بخریم، سال گذشته که تحصیل بصورت مجازی بود نتوانستیم برای فرزندمان گوشی خریداری کنیم.
وی گفت: در دولت آقای احمدی نژاد حقوق ما دقیق و به موقع همزمان با کارمندان رسمی پرداخت می شد، ولی در دولت آقای روحانی، آبداران برون سپاری شدند و به بخش خصوصی داده شد، متأسفانه بخش خصوصی شرایط خاصی دارد، چرا بخش خصوصی همه ادارات، از جمله برق و گاز، حقوقشان به موقع واریز می شود، ولی متأسفانه اداره آب و فاضلاب، هر 8 ماه، هر 10 ماه، چندرغاز حقوقی را پرداخت می کند. باید حتما تجمع کنیم،  تمام مسئولان از استانداری گرفته تا اطلاعات و سپاه و صداسیما ... را با خبر کنیم، تا 1 ماه حقوق واریز کنند. ما جلوی مجلس هم تجمع کردیم.
وی افزود: الان می گویند ما حقوق داده ایم، در حالی که ما 6 ماه از سال گذشته را طلب داریم. یک سال حقوق طلب داریم.
 
این آبدار افزود: لایروبی، کلرزنی، گزارش شکستگی و قرائت 4 آیتمی هستند که باید انجام دهیم، ولی متأسفانه مسئولان خودشان چند آیتم دیگر هم اضافه کرده اند؛ می گویند برق را خاموش کنید، در حالی که مأمور رفته از پله بالا، افتاده و پایش شکسته است، یک نفر را در کهگیلویه برق گرفت. صدای ما را به مسئولان و مخصوصا رئیس جمهور دلسوز برسانید. بخش خصوصی را در شرکت آب و فاضلاب سروسامان دهند یا اینکه به کلی حذف کنند و به بدنه اداره انتقال داده شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

United States
اینا تو این شرایط کرونا چرا تجمع کردند قاعدتاً باید دستگیر بشن یکی نیست به اینا بگه این آبداری شما کجا بود که مردم شما رو نمیبینن
Iran, Islamic Republic of
اگه اب بهت نمیدن بخوری..
Iran, Islamic Republic of
اینها رایکی یه میلیون بریزن بحسابشون دهنشو بسته میشه اینا چه کاری انجام میدن فقط آب راازروی مردم قطع میکنن
Iran, Islamic Republic of
خودتی
Romania
سلام این آقا یا خواهری که فرموده اینا تو این شرایط کرونایی چرا تجمع کردند باید دستگیر بشن یا اینکه کاری انجام نمیدن فقط آب را روی مردم قطع میکنند باید عرض کنم که شبانه روز مشغول کار و خدمت رسانی هستند تا اینکه بتونند چند ساعت آب به دست مشترکین برسانند اینکه پیش شما نیستند دلیل نمیشه که بفرمایید کار نمیکنند تجمع آبداران هم از روی بی توجهی مدیران آب و فاضلاب نسبت به پرداخت حقوق میباشد با این حال این قشر یک لحظه نسبت به انجام خدمت محوله کوتاهی نکرده اند
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...
‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

اصولگرایان که قدرت را در حاکمیت میان خود تقسیم کرده‌اند، گویی فراموش کرده‌اند اکنون آنها ...