تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب : ۴۳۴۲۲۴
جمع خبرنگاران بیان شد

(ویدئو) حملات تند محسن رضایی در اولین نطق انتخاباتی

۳
۰
(ویدئو) حملات تند محسن رضایی در اولین نطق انتخاباتی
کبنا ؛یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: مثل دوره‌های گذشته پرده پوشی نمی‌کنم و صادقانه همه مسایل را به مردم خواهیم گفت.
به گزارش کبنا، محسن رضایی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرمنده ملت ایران هستم. این بود میراث امام خمینی (ره) و نتیجه مقاومت چهل ساله مردم؟ چرا اقتصاد مثل بخش امنیت اداره نمی‌شود؟
وی ادامه داد: در بخشی از اداره کشور نااهلان وارد شده اند. حال کشور خوب نیست. فرودگاه ترکیه و بنادر عمان و امارت، آسمان و سواحل ما را گرفته اند. خیلی از داوطلبان از فساد، تبعیض و ناکارآمدی گفتند، ولی چرا به سهم خود اشاره نکردند؟ امروز روز شعار نیست بلکه روز عمل کردن است. امروز باید از سعی و خطا جلوگیری کنیم. تکرار دولت‌های گذشته سم مهلکی است. به دولت جدید، کارآمد قوی و مردمی نیازمندیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین تصریح کرد: امروز باید آخرین ریالی که از بیت المال خارج شده است، بازگردد. ببینید چه وضعی برای بورس درست کرده اند. دست‌هایی در کار بوده است که بورس را به اینجا کشانده است. ما صندوق جبرانی برای مال باختگان بورس ایجاد می‌کنیم.
    
رضایی با بیان اینکه اقتصاد ایران از فلسفه باقی دولتمردان آسیب جدی دیده است، افزود: اقتصاد علم است، ولی نه علم به اقتصاد دارند نه به هشدار اقتصاددانان توجه می‌کنند. در ۹۲ گفتم کلید‌های بی خاصیت، کاری نمی‌کنند. امروز دولت نباید در پستو‌های پاستور بنشید و مردم را در مبارزه با کرونا رها کند. مقابله با کرونا جهاد می‌خواهد. دولتی تشکیل می‌دهیم که کمتر از شش ماه کل کشور را واکسینه کند.
وی ادامه داد: آمده ایم سپر شویم نه اینکه ملت را سپر کنیم. ما تغییر را از خود و خانواده‌های خود آغاز می‌کنیم. ما آمده ایم که صادقانه با مردم صحبت کنیم. پنجاه سال ایست که تورم داریم ادامه این وضعیت خیانت است. برنامه‌هایی داریم که جلو این روند‌های منفی را بگیریم و معیشت مردم را بهبود ببخشیم. با ۲۵ کشور اطراف خود اتحادیه شبیه اتحادیه اروپا ایجاد می‌کنیم. در سطح بین المللی به توازن می‌اندیشیم. افتادن به دام هر کشور بزرگ برای ما ضرر خواهد داشت.
رضایی با اشاره به حضور و سخنرانی داوطلبان انتخابات در وزارت کشور، گفت: یک عده اینجا آمدند و زدند زیر گریه و یک عده گفتند نه چکش و نه کلید. شما‌ها عامل بدبختی ملت بودید. ما اینجا تراژدی و نمایشنامه کمدی دیدیم. گویی این‌ها هیچ دخالتی در ایجلاد شرایط امروز نداشته اند.
این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما به قیام اقتصادی و اجتماعی مردم نیاز داریم. اگر مشکل اقتصادی را حل می‌کردند من هیچ گاه به صحنه نمی‌آمدم. ما تحول ساختاری در اداره کشور ایجاد می‌کنیم. ایالت‌های اقتصادی ایجاد می‌کنیم و اختیارات مرکز را به مردم می‌دهیم. در کنار مردم سالاری سیاسی، مردم سالاری اقتصادی و اجتماعی برقرار می‌کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نفع کسی کناره گیری می‌کند، اظهار کرد: در صحنه این انتخابات جبهه انقلاب با قدرت وارد شده است و با قدرت ادامه می‌دهد. رای مردم برای ما مهم است. من اخلاق و برادری‌ها را رعایت کرده، ولی مثل دوره‌های گذشته پرده پوشی نمی‌کنم و صادقانه همه مسایل را به مردم خواهیم گفت.
مرجع : فرارو
نام شما

آدرس ايميل شما

عععع
Iran, Islamic Republic of
فقط باید ناراحت سبزوار بود که سرش مثل دندوناش سفید شد و روی پاستور رو نمیبینه
Iran, Islamic Republic of
اول ببین تا آخر با وجود رئیسی می مانی بعد حمله کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
معلومه دکترای اقتصادت . است.آقای دکتر میشه بگی چه واکسنی ؟حتما روسیه قول داده بهت واکسن بهت بده وآیا اقتصاد ایران جز تعامل با دنیا بویژه غرب و آمریکا درست میشه، پس لطفا فلسفه بافی نکن .پیش بسوی ونزوئلایی شدن با رضایی ،رئیسی،قالیباف،سعید محمد،جلیلیو......::
جلیلی: امیدوارم  لفاظی‌ها بر پاسخگویی به نیازهای مردم غلبه نکند

جلیلی: امیدوارم لفاظی‌ها بر پاسخگویی به نیازهای مردم غلبه نکند

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بهترین کسی که می‌تواند فضای انتخابات را مدیریت ...
۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع چهار روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ...
بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...