تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۴۳۳۵۴۷
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:

انتقاد نماینده رهبر انقلاب از کم‌کاری برخی مساجد کهگیلویه و بویراحمد / لزوم تجدید نظر در مدیریت مساجد غیر فعال

۰
انتقاد نماینده رهبر انقلاب از کم‌کاری برخی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از از کم‌کاری در برخی مساجد به خصوص در برنامه‌های فرهنگی انتقاد کرد.
 به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، آیت‌الله سید نصیر حسینی در آیین تجلیل از برگزیدگان طرح ایران قوی در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: از تلاش‌های ارزشمند کانون مساجد استان در همه زمینه‌ها، فعالیت‌ها و برنامه‌ها به عنوان یک دستگاه فرهنگی اثرگذار قدردانی می‌کنیم.
 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسجد پایگاه معنویت و دین داری و اخلاق است اگر کارها با محوریت مسجد و با رنگ و بوی مسجد انجام شود برکات فراوانی خواهد داشت در مدیریت اجتماعی، مدیریت فرهنگی و سیاسی وقتی مسجد محور قرار گیرد برکتی است که در سایر جاها چنین برکتی نخواهد بود.
این استاد حوزه‌های علمیه ادامه داد: پیامبر، اسلام قوی و غنی و توسعه یافته را دنبال می‌کرد به همین منظور مسجد را محور قرار داد و اسلام به واسطه همین محوریت رشد و توسعه پیدا کرد و نشان دادیم که با محوریت مسجد به پیروزی‌های زیادی دست یافته‌ایم.
 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کانون‌ها باید از ظرفیت خود بیشتر استفاده کرده و مؤثر باشند هم در مرکز استان و سایر مراکز شهرستان‌ها و اگر کارها مدیریت و نظارت شود خدمات بیشتری توسط کانون‌ها ارائه خواهد شد و تأثیر گذاری بیشتری خواهند داشت.
 حسینی یادآور شد: طبق گزارشات، کانون مساجد استان در ابعاد مختلف خوب کار کرده چه در ابعاد مادی و معنوی فعالیت‌های صورت گرفته مؤثر بوده و همه اینها ظرفیتی است که اگر مدیریت خوبی بر روی فعالیت‌ها داشته باشیم خروجی بسیار بیشتری خواهد داشت.
 نماینده رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: در بحث زلزله سی‌سخت کانون مساجد استان عملکرد اثرگذاری داشت که اقدامات آنها قابل تقدیر است فعالیتهای تحسین برانگیزی داشتند و باید کاری کرد که فعالیت‌ها روز به روز زنده‌تر و پویا شوند.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: باید مساجد را فعال کنیم و فعال کردن آنها یک بخش مربوط به کانون‌ها و بخش دیگر پایگاه‌ها و ائمه جماعات و هیات امنا است که باید از ظرفیت‌های خود بیشتر استفاده کنند.
 حسینی یادآور شد: برخی مساجد فعالیت‌های خوبی دارند و برخی مساجد از ظرفیت‌های خود استفاده نمی‌کنند هیئت امنا و کانون مساجد و ائمه جماعات باید حضور بایسته و شایسته در فعالیت‌ها داشته و بیشتر اقدام کنند تا شاهد تغییر و تحول باشیم و لذا آنهایی که به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کنند باید تجدید نظر شود.
 وی افزود: فعال سازی مساجد در دستور کار استان کهگیلویه و بویراحمد بوده تا بتوانیم از برکات مسجد برای رفع مشکلات کهگیلویه و بویراحمد کمال استفاده را داشته باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...