تاریخ انتشار
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب : ۴۳۱۲۸۴
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان دنا

۰
تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان دنا
کبنا ؛
 فرمانده انتظامی استان گفت: کلیه مشمولان اعزامی ۹۹/۱۲/۱ شهرستان دنا و محدوده آن که در اثر زلزله دچار آسیب گردیده‌اند و قادر به اعزام نشدند، اعزام آنان یک دوره تمدید می گردد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، سردار "کیقباد مصطفایی" فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه (۶ اسفندماه) در خصوص تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده شهرستان دنا اظهار داشت: مشمولین شهرستان دنا که می بایست در تاریخ ۹۹/۱۲/۱(یکم اسفند ماه) به خدمت اعزام شوند. به دلیل نیاز به حضور و همراهی با خانواده ها، امکان اعزام به خدمت برایشان فراهم نشد و در واقع مرتکب غیبت شدند و نتوانستند به موقع در پادگان های مربوطه حضور پیدا کنند، به دلیل شرایط اضطراری که پیش آمد با مساعدت هیئت رئیسه محترم نیروی انتظامی مقرر شد که این دسته از عزیزان که موفق به اعزام نشدند و الان به عنوان غایب محسوب می شوند و قاعدتاً می بایست ۶ ماه اضافه خدمت را تحمل کنند به آنها یک مهلت دو ماه داده شود و اعزام آنها به تعویق بیفتد.
وی افزود: بر همین اساس مشمولینی که مربوط به حوزه شهرستان دنا هستند و موفق به اعزام به خدمت سربازی نشدند، انشاءالله با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ از همین روز جاری می توانند، فرم توجیه مبنی بر غیبت شان را که چرا اعزام نشدند را تکمیل نمایند تا از این امتیازی که در واقع داده شده استفاده لازم را ببرند.
مصطفایی گفت: امروز در هشتمین روز وقوع زلزله اولیه شهرستان سی‌سخت هستیم و پس لرزه های زیادی را در طول این مدت داشتیم، طبیعتاً یکی از نیازهای اصلی مردم ما بحث تامین نظم و برقراری امنیت است بیان داشت: خوشبختانه این موضوع در همان آغازین لحظات آغازین وقوع زلزله در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت و ما ضمن استفاده کامل از نیروهای موجود در شهر سی سخت مبادرت به اعزام نیروهای کمکی در پلیس های مختلف و همچنین نیروهای یگان ویژه به شهر سی‌سخت کردیم و الحمدالله تا این لحظه ای که ما در خدمت شما هستیم، هیچ گونه رخداد خاص و قابل ارز امنیتی در شهر سی‌سخت رخ نداده است.
این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به قولی که به مردم عزیز شهر سی سخت دادم انشاالله به جز دغدغه شرایطی که با آن مواجه شدند از لحاظ معیشتی و زیرساختی به هیچ وجه نگران موضوع امنیت نباشند.
سردار مصطفایی در پایان گفت:  پلیس به عنوان خادم و خدمتگزار مردم تا آخرین لحظه ای که نیاز به حضور باشد واقعاً در خدمت مردم خواهد بود و در کنار مردم است و ما پیش بینی های لازم را در ابعاد امنیتی انتظامی و ترافیکی به عمل آوردیم و مردم از این بابت کاملاً خیالشان راحت باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

نفوذ سرمایه‌داری در برخی روحانیون و مداحان

نفوذ سرمایه‌داری در برخی روحانیون و مداحان

 یکی از دغدغه‌های موجود در قشر مذهبی جامعه، روایت‌های بعضا نادرست از مسائل دینی است. ...
زلزله سی‌سخت و پهنه گسله کازرون

زلزله سی‌سخت و پهنه گسله کازرون

زلزله در زمانی رخ داده است که دمای هوا در شهر سی‌سخت در شب به حدود هفت درجه زیر صفر و ...
انجماد معاملات در بورس نامتقارن

انجماد معاملات در بورس نامتقارن

بورس‌بازان برای هفتمین روز کاری با دامنه نوسان نامتقارن دست‌وپنجه نرم کردند. جدالی که ...