تاریخ انتشار
يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۴۳۱۱۳۲
در خصوص پرونده هفت‌تپه؛

تداوم لابی‌گری خریدار برای عدم ابطال

۰
پرونده نیشکر هفت‌تپه در ایستگاه آخر
کبنا ؛یک نماینده مجلس گفت: مدیر عامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته درحال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، که چنین موضوعی تازگی ندارد.
به‌گزارش کبنا به نقل از مشرق، احمد نادری درباره آخرین وضعیت پرونده نیشکر هفت‌تپه گفت: پرونده شرکت نیشکر هفت‌تپه در ایستگاه آخر که همان قوه قضائیه بوده قرار گرفته است و قاضی باید رأی خود را در این رابطه صادر کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت‌تپه مطرح شده است، رأی قاضی صادر شده است، اما در انتظار اطلاع‌رسانی آن هستیم.
وی به لابی‌گری‌های مدیرعامل شرکت هفت‌تپه اشاره و اظهار کرد: طبیعتاً مدیرعامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته در حال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، البته چنین موضوعی تازگی ندارد؛ چرا که از همان گذشته تا الآن به‌دنبال لابی‌گری بوده است که در زمان حاضر نیز می‌خواهد تلاش خود را انجام دهد تا مانع خلع ید شود، اما دستگاه قضایی و شأن آیت الله رئیسی اجلّ از این صحبت‌هاست که بخواهد تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: مطمئن هستم رأی دادگاه پرونده شرکت هفت‌تپه مطلوب و رأیی خواهد بود که به عدالت نزدیک است.
نام شما

آدرس ايميل شما

آلام مردم سی‌سخت

آلام مردم سی‌سخت

در روزهایی که مشکلات معیشتی و معضل کرونا دست به گریبان اکثر مردم کشور است، یک زلزله نسبتاً ...
علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

بازی یادبودی که دو روز پیش برای زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان ...
خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

شاید کمتر کسی در کشور وجود داشته باشد که در همه حوزه‌ها کار کرده است. اینکه کسی بگوید ...