تاریخ انتشار
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۴۲۹۷۵۸
در خطبه های نماز جمعه دهدشت مطرح شد

زورتان به چند پیمانکار نمی‌رسد، دست از این معامله بردارید / مردم در دهدشت خانه اجاره‌ای پیدا نمی‌کنند آقایان در یاسوج در خانه میلیاردی نشسته و نسخه می‌پیچند / ضرورت ورود مدعی العموم به ماجرای مسکن مهر دهدشت

۰
زورتان به چند پیمانکار نمی‌رسد، دست از این معامله بردارید / مردم در  دهدشت خانه اجاره‌ای پیدا نمی‌کنند آقایان در یاسوج در خانه میلیاردی نشسته و نسخه می‌پیچند /  ضرورت ورود مدعی العموم به ماجرای مسکن مهر دهدشت
کبنا ؛حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت بار دیگر نسبت به بی‌توجهی متولیان به مسکن مهر هشدار داد و گفت: از رئیس کل محترم دادگستری استان می‌خواهم به این مسئله ورود کند.
امام جمعه کهگیلویه گفت: مسئله نگران کننده چندین ساله و غده سرطانی این شهر یعنی مسکن مهر دهدشت با گذشت بیش از یک دهه هنوز تکمیل نشده و مردم در انتظار خانه‌دار شدن هستند.
وی با بیان اینکه بارها نصیحت، سفارش و تذکر داده شد اما کاری انجام نگرفت، افزود: از دولت نهم تاکنون از 912 واحد مسکن مهر هنوز 220 واحد تحویل شده است مگر مصالح ساختمانی چند سال جوابگوست که البته بی کیفیت‌ترین مصالح را بکار بردند.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر تصریح کرد: برای چه مسؤولان امر ورود نمی‌کنند چرا متقاضیان سال‌هاست منتظر تحویل واحدهای مسکن مهر باشند؟
وی ادامه داد: یک وقت آقایی در همین کشور با پررویی تمام مسکن مهر را زرح مفتضانه خواند، مسکن مهر برای عده‌ای حیات است زندگی است برای آنها که در خانه چند صد میلیاردی زندگی می‌کنند بله مناسب نیست.
امام جمعه کهگیلویه عدم طراحی درست، نبود فضای مناسب و بکار بردن مصالح بی‌کیفیت را از مشکلات سایت مسکن مهر دهدشت برشمرد و گفت: سال‌هاست به حال خود مانده کی می‌خواهد تکمیل شود چطور می‌شود گچساران و یاسوج تمام شده اما دهدشت تنها 220 واحد تحویل شده است.
وی اضافه کرد: آقایان مصاحبه می‌کنند می‌گویند ما جشن اختتامیه مسکن مهر را در کهگیلویه و بویراحمد گرفتیم؛ شما اشتباه می‌کنید.
 وحدانی‌فر با انتقاد از عدم نظارت درست بر کار پیمانکاران مسکن مهر خطاب به متولیان افزود: زورتان به چند پیمانکار نمی‌رسد. دست از این معامله بردارید.
وی گفت: مردم در شهر دهدشت خانه اجاره‌ای پیدا نمی‌کنند آقایان در یاسوج در خانه میلیاردی نشسته و نسخه می‌پیچند.
وحدانی‌فر با بیان اینکه امیدوارم طرح مسکن ملی هم به سرنوشت مسکن مهر در این شهر دچار نشود، تأکید کرد: از رئیس کل محترم دادگستری استان می‌خواهم به عنوان مدعی العموم ورود کند اینها را بیاورد حساب بکشد.
وی گفت: چه معنایی دارد بیش از یک دهه ساختمان 70 متری به مردم تحویل داده نمی‌شود چه اتفاقی افتاده که چند تا پیمانکار را نمی‌توانند بیاورند محاسبه کنند؟ تا کی مردم دنبال اجاره باشند آنهم قشر مستضعف که امیدوار شدند با مسکن مهر اتفاقی برایشان بیفتد.

حجت الاسلام و المسلمین وحدانی‌فر امام جمعه دهدشت

امام جمعه کهگیلویه تصریح کرد: علاقمند نیستیم در خطبه‌های نماز جمعه برخی از مطالب گفته شود ولی برخی مواقع چاره‌ای نیست.
وی ادامه داد: علت این کار بی تدبیری، بی توجهی و ناکارآمدی مسؤولانی است که وظیفه خود را نمی‌دانند و مسؤولیت دادن به افراد ناتوان و کار نابلد است.
وحدانی‌فر در پایان گفت: پروردگارا این مسئولان ناکارآمد و نابلد را عاقل بگردان.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتظار برخی برای برجام بایدن اظهار داشت: اینکه برخی وعده کاهش قیمت دلار می‌دهند و منتظر برجام بایدن هستند چیزی جز سراب نیست.
وی اضافه کرد: آیا تجربه نشده است فرقی بین ترامپ و بایدن نیست؟ دشمن دشمن است.
حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امام جمعه کهگیلویه گفت: بایدن می‌خواهد بدون شفاف سازی مثل اروپای مکار با ژست فریب کارانه ایران را معطل نگه دارد همزمان وعده فریب دهنده دهد و با تنفس مصنوعی به برجام محتضر بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کند آیا سیاستمداران این مسئله را نمی‌دانند؟!
وی گفت: دشمن درصدد گروگانگیری برجام هسته‌ای برای برجام های بعدی است. هم بایدن هم بزک کنندگان بدانند ایران تا بیرون راندن امریکا، اعوان و انصارش از منطقه لحظه‌ای ارام نخواهد گرفت.
وحدانی‌فر همچنین در واکنش به دلسوزی امریکا برای ارسال واکسن کرونا به ایران تصریح کرد: اگر واکسن موفقی دارند چرا برای مردم خودشان استفاده نمی‌کنند؟ دشمن می‌خواهد جامعه ما را موش ازمایشگاهی خود قرار دهد.
وی گفت: امریکا همان است که ستاد اجرایی فرمان امام را به خاطر ساخت واکسن کرونا تحریم کرد. عقل می‌گوید به ظرفیت داخلی و اعتماد به جوانان نخبه پزشکان توانمند چنگ بزنیم و حمایت کنیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

جلسات بررسی حداقل دستمزد کارگران در حالی این روزها برگزار می‌شود که رقم‌ها به نظر می‌آید ...
آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

دوره حضور دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در قدرت، با این کشور کاری کرده که دیگر ...
ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

 در صورتي که جنگي در منطقه رخ دهد همه توجه‌ها به اين جنگ منعطف خواهد شد و بالطبع توجه ...