تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۴۲۶۵۹۰
در خطبه‌های نماز جمعه دیشموک مطرح شد

نظارت بر ادارات دیشموک وجود ندارد

۱
۰
نظارت بر ادارات دیشموک وجود ندارد
کبنا ؛امام جمعه دیشموک با اشاره به نکته مهم دیگری که در شهر دیشموک وجود دارد گفت: بعضی از ادارات در شهر دیشموک وظیفه خود را به درستی انجام نمی‌دهند و هر چه از مدیرکل‌ها و مسوولان استانی خواسته بحق مردم را می‌طلبیم بی‌توجهی می‌کنند.

به گزارش کبنا، حجت‌‌‌الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه دیشموک ضمن توصیه مردم به تقوای الهی با بیان مناسبت‌های پیش‌روی اظهار کرد: الگوبرداری از ائمه اطهار نشانه موفقیت مومنان است و تبعیت از امامان و پیامبران برای ما درس‌آموز است.
خطیب نماز جمعه دیشموک با اشاره به شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، شهادت امام رضا(ع) و همچنین رحلت پیامبر گرامی (ص) عنوان کرد: بیان شهادت‌ها و مناسبت‌های روز در تاریخ باعث الگوی‌پذیری و همچنین درس‌اموزی ما مسلمانان است.
وی در ادامه افزود: هر کس قرآن را تکیه‌گاه خود بداند باعث موفقیت خود در زندگی خواهد شد و تکیه‌گاه انسان باید ائمه اطهار و پیامبران باشد چون جایگاه محکمی است.
امام جمعه دیشموک هم به شهدای تازه تفحص یافته خان‌طومان اشاره کرد و گفت: شهدای تازه تفحص یافته خان‌طومان که با تازگی وارد کشور شدند با عطر دفاع از حرم اهل بیت داخل کشور ما نورافشانی کردند که وصیت‌نامه شهدای خان‌طومان باید هم درس‌آموز باشد و هم الگوی مناسبی برای ماها باشد.
امام جمعه دیشموک با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مهرماه 98در مراسم دانش‌آموختگان دانشگاه افسری نیروهای مسلح که سخنرانی تمام عیار و جامع قابل بهره‌برداری است عنوان کرد: اعمال فرمایشات مقام معظم رهبری در زندگی ما باعث باز شدن گره‌های متفاوتی در زندگی ما است.
وی خاطرنشان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در این دیدار از عقلانیت صحبت کردن این است که عقلانیت به معنای ترس از دشمن نیست و ترسوها عاقل نیستند چرا که با امدن ترس اولین چیزی که ضایع خواهد شد عقل است بنابراین ترسوها به خاطر اینکه دستگاه محاسباتی‌شان بر هم می‌خورد نباید از عقلانیت حرف بزنند و نباید در منصب تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی برای کشور قرار بگیرند.

راوند گفت: ترسوها تهدیدات را یا بزرگ جلوه می‌دهند یا کمتر آن را می‌بینند و افراد ترسو نمی‌توانند محاسبات دقیقی از دشمن باشند و به همین خاطر در اظهار نظرها ممکن است حرفهایی بزنند که علیه خود کشور باشد.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000426/nf00426590-2.jpg
منظره‌ای از بخش دیشموک

وی گفت: برخی‌ها بدانند که ما در جنگ تحمیلی با نداشتن مهمات از خودمان دفاع کردیم حالا با دارا بودن تمام تجهیزات نظامی نمی‌توانیم مقابله کنیم پس این را هم بدانند دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
امام جمعه دیشموک گفت: راه علاج و نسخه نجات بخش از مشکلات امروزی در دست جوانان انقلابی است و همین مردم هستند که ما می‌توانیم را تجربه کردند و باور داشتند و پیروز میدان هستند.
خطیب نماز جمعه دیشموک هم با اشاره به تصمیم FATF در داخل کشور گفت: عده‌ای در داخل کشور به بهانه پیوستن به FATF و بهانه‌ای جدید برای مذاکره با آمریکا را در داخل کشور مطرح ‌می‌کنند که همان عده بدانند اجرای FATF خطرهایی در آینده برای کشور ما به همراه دارد.
وی به خطرات این تصمیم برای کشور ما اشاره کرد و گفت: امنیت اقتصادی همان اختلال در امنیت اقتصادی و بانکی ما، استقلال سیاسی همان استقلالی که در 40 سال ما داشته‌ایم و با اجرای این تصمیم تصمیم‌گیری برای خود را هم از دست خواهیم داد و همچنین امنیت نظامی ما و نظامیان و همچنین حدود مرزهای ما با اجرای این تصمیم به خطر خواهد افتاد.
راوند تصریح کرد: با اجرای FATF کشور ما ضربات مهلکی وارد خواهد شد که راه جبران در آن وجود ندارد.
وی ضمن توصیه جدی به مسوولان گفت: می‌طلبد که مسوولان کشور ما هوشیار باشند و با دقت لازم و توجه بیشتر با توجه به اینکه این تصمیم به آینده نظام اسلامی و استقلال سیاسی، نظامی، امنیتی و اقتصادی کشور ما ضربه وارد می‌کند مواظب ترفند دشمن باشند.
امام جمعه دیشموک با اشاره به نکته مهم دیگری که در شهر دیشموک وجود دارد بیان کرد: بعضی از ادارات در شهر دیشموک وظیفه خود را به درستی انجام نمی‌دهند و هر چه از مدیرکل‌ها و مسوولین استانی خواسته بحق مردم را می‌طلبیم بی‌توجهی می‌کنند.
وی گفت: عدم نظارت دقیق مسئولان استانی بر ادارات دیشموکی و هم چنین بی‌توجهی مسئولان نسبت به بخش دیشموک قابل مشاهده است.
راوند گفت: نظارت دقیقی بر ادارات وجود ندارد و اگر توجه نمی‌کنند ما در هفته‌های آینده از اداراتی که وظیفه خود را به درستی انجام نمی‌دهند و نظارتی از طرف مسئولان استانی هم در تخلفات و عدم وظیفه‌شناسی برخی از ادارات در بخش دیشموک است برای مردم بیان خواهیم کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
نظارت بر ادارات مرکز استان وجود داره که بخو بر شهرستانی مث دیشموک وجود داشته بو؟؟
اگر هسی پ کو ؟ ؟؟؟
وضعیت آشفته و اسفناک بازار و کرایه اسنپ و قیمت گوشت و مرغ و تخم مرغ و... همش دلیل بر بی کفایتی مدیران مسئول در کنارل بازاره...
واقعا جای تاسفه ک سر کاغد استان برتریم در کشور ولی در باطن از آخر هم چند پله پایین تریم...
ادامه جنجال‌ها برای موضوع دختر روحانی

ادامه جنجال‌ها برای موضوع دختر روحانی

۱۲۰میلیارد تومان کمک به دانشگاه شهید بهشتی از ردیف کمک‌های تملکی صورت گرفته است.
نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی +  سند

نامه نوبخت برای اختصاص 120 میلیارد از اعتبار کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی + سند

30 تیرماه نامه‌ای توسط نوبخت به امضا رسیده که در آن آمده، مبلغ 120 میلیارد تومان از محل ...
ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

ناگفته‌های عادل از بی‌عدالتی‌‌ها به«نود»

پس از يک سال و 7 ماه سکوت، بالاخره عادل فردوسي‌پور اشاره‌اي به پايان کارش در برنامه 90 ...
فایل های مرتبط