تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
کد مطلب : ۴۲۲۵۹۳
در دیدار مدیرکل صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد با رئیس کل دادگستری استان مطرح شد؛

تلاش صدا وسیمای استان در زمینه افزایش اطلاعات حقوقی مردم

۰
تلاش صدا وسیمای استان در زمینه افزایش اطلاعات حقوقی مردم
کبنا ؛امروز شنبه هفتم تیرماه؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دیدار رئیس کل دادکستری استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت هفته قوه قضائیه  اظهار کرد: اقدام شایسته دستگاه قضایی در استان مانند تعیین تکلیف پرونده‌های قدیمی و مسن،مقابله با دست اندازی به انفال و ثروت های عمومی جامعه و ارتباط نزدیک و صمیمی دستگاه قضا در استان با مردم  را نشان از عزم دستگاه قضا در عدالت گستری و صیانت از حقوق عامه دانست.
به گزارش کبنا؛ امیر رئوف مردمی‌بودن، انقلابی اندیشیدن و انقلابی عمل نمودن و فساد ستیزی و استفاده از نیروهای نخبه و کارآمد را از ویژگی‌های دستگاه قضایی برشمرد و گفت: صداوسیما به عنوان رسانه ای فراگیر و تاثیرگزار  علاقه مند است که در راستای سیاست های پیشگیرانه دستگاه قضا و افزایش آگاهی‌های حقوقی مخاطبان خود با دستگاه قضا حداکثر تعامل و همکاری را داشته باشد.
رئوف رویکرد شبکه استاتی دنا را مخاطب محور دانست و خواستار ایجاد کارگروه‌های مشترک برای تولید محتوا، شناسایی موضوعات مورد نیاز جامعه، استفاده بیشتر از ظرفیت کارشناسان مجرب دستگاه قضایی برای پاسخگویی به سئوالات و نیازهای  مخاطبان در صداوسیمای مرکز استان شد.
مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه عنوان کرد: برنامه‌های «صدای عدالت» و «مشاور شما» و سایر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی مصادیقی از عزم صدا و سیمای استان در راستای تعامل رسانه استانی در آگاهی بخشی به مردم در زمینه اشرافیت جامعه به اطلاعات حقوقی است و  معاونت فضای مجازی صداوسیما نیز در کنار حوزه‌های صدا، سیما و خبر فرصت مناسبی برای تولید محتوا و  توزیع و انتشار پیام های حقوقی در فضای مجازی تلقی می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان در این نشست با قدردانی از عملکرد صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، همکاری دستگاه قضا و رسانه ملی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رسانه استانی ظرفیت های مطلوبی را برای آگاهی بخشی مردم در حوزه قضا و جلوگیری از جرائم فراهم کرده است و تعامل صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد و دادگستری استان را در تولید برنامه‌های حقوقی در سطح کشور کم نظیر دانست.
نگین تاجی، از اهتمام جدی دستگاه قضا برای برخورد و مقابله با فساد خبر داد و گفت: روزانه در محاکم استان پرونده‌های برخورد با مجرمان و مفسدان اقتصادی پیگیری می‌شود .
نام شما

آدرس ايميل شما

مسدود مي‌كنم پس هستم

مسدود مي‌كنم پس هستم

بلايي كه بر سر تلگرام و مخاطبانش آمد بر سر اينستاگرام نيز بيايد اما بايد منتظر ماند و ...
آقا رسول! دمت گرم

آقا رسول! دمت گرم

فعالیت‌های بی‌سر و صدای او به خصوص در سیستان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است»، «یه مصاحبه ...
وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

وارد فاز جدید و خطرناک کرونا شدیم

دکتر تيدروس ادهانوم غيبريسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی: ‏‏«شیوع درحال گسترش است. جهان ...