تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : ۴۱۹۲۲۸
در هفتمین روز از فروردین ماه ۹۹؛

تعداد بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد سه رقمی شد

۱
تعداد بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد سه رقمی شد
کبنا ؛
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در هفتمین روز از فروردین ماه ۹۹ تازه ترین آمار افراد مبتلا به کرونا ویروس در این استان را اعلام کرد.
پرویز یزدانپناه  اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته طبق آخرین یافته‌های آزمایشگاهی و آمار اعلام شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 4 مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در این استان مشاهده شده است.
وی تعداد بیماران کرونایی این استان را 100 نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون در این استان 6 مرگ به دلیل کووید 19 ثبت شده که میانگین سنی آنان بیش از 60 سال بوده است.
یزدان‌پناه با بیان اینکه بیماران کرونایی تحت درمان قرار دارند، ابراز کرد: از این تعداد بیش از 40 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و برخی نیز در تست جدید نتیجه منفی اعلام شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخی از بیماران کرونایی در منزل قرنطینه بوده و برخی نیز در بیمارستان بستری هستند که در مجموع حال عمومی آنان رضایت بخش است.
یزدان‌پناه خاطرنشان کرد: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل که با ابلاغ بیش از 150 نیروی پرستار در این مراکز نقاهتی در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه شیوع کرونا در ایام نوروز متاسفانه سیر صعودی پیدا کرده است، خاطرنشان کرد:  ضروری است مردم از سفر، دید و بازدیدها و حضور در تجمعات عمومی و خصوصی اجتناب کرده تا این بیماری به مرحله نزولی خود برسد و بتوانیم از این فاز خطرناک عبور کنیم.
یزدانپناه بیان کرد: انتظار می‌رود مردم با مراجعه به سایت سلامت salamat.gov.ir  نسبت به خوداظهاری و غربالگری اقدام کنند و یا تماس‌های سامانه 4030 را پاسخ دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

اگر امیدمان را ذخیره نکنیم و همدلی نداشته باشیم بازنده‌ایم

اگر امیدمان را ذخیره نکنیم و همدلی نداشته باشیم بازنده‌ایم

اگر امیدهایمان را ذخیره نکنیم و همدلی نداشته باشیم بازندگان این زندگی هستیم. در نهایت ...
شروع کم‌رمق اما پرحاشیه سریال‌های نوروزی/ معمولی‌ها چرا بد شدند؟

شروع کم‌رمق اما پرحاشیه سریال‌های نوروزی/ معمولی‌ها چرا بد شدند؟

فارغ از این نکات «دوپینگ» به نسبت دو رقیب دیگر، نسبت به انتظاراتی که از آن وجود داشته،...
بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

انیمیشن‌ها شاید تنها جذابیتی باشند که از کودکان خردسال تا سالمندان را سرگرم می‌کنند. ...