تاریخ انتشار
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۴۱۸۳۵۸
کبنا گزارش می‌دهد

سرنوشت پسران طلایی نفت و گاز گچساران چه می‌شود؟

۰
سرنوشت پسران طلایی نفت و گاز گچساران چه می‌شود؟
کبنا ؛
 تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که روزی برای خود حرف‌هایی برای گفتن داشت این روزها در ضعیف‌ترین روزهای خود به سر می‌برد.
تیمی که موفق شد در طول این سال‌ها هر هفته هزاران تماشاگر را راهی ورزشگاه کند اما این روزها با نتایج ضعیف و دور از انتظارش موجب نارضایتی هواداران خونگرم این تیم شده است.
هوادارانی که در سرما و گرما این تیم را همراهی می کنند نتایج این تیم آنها را نگران کرده است و بر همین اساس شنیده‌ها حکایت از برکناری یوسف نادریان سرمربی این تیم دارد و قرار است سکان فوتبال نفت و گاز گچساران به بهمن فرازمند گزینه بومی و سرمربی فصل پیش این تیم داده شود.
به گزارش کبنا؛ یوسف نادریان در حالی سرمربی نفت شد که بهمن فرازمند سرمربی فصل پیش این تیم موفق شده بود این تیم را در اوج مشکلات به مرحله پلی آف بیاورد اما مسوولان نفت به یکباره او را برکنار کردند و هدایت این تیم را به یوسف نادریان دادند اما نتایج ضعیف تنها دستاورد این مربی تهرانی برای نفتی‌ها بود.
بهمن فرازمند در حالی قرار است سکاندار نفت و گاز گچساران شود که شش بازی تا انتهای فصل باقی مانده است و او به عنوان یک چهره مردمی و مورد احترام جامعه ورزش شهر می‌آید تا نفسی تازه به این تیم بی انگیزه تزریق کند.

 
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اکنون در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حال رقابت با سایر تیم‌ها از استان‌ها و شهرهای مختلف کشور است.
با نگاهی به تیم‌های همگروه نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور درخواهیم یافت که قدمت تیم نفت از بسیاری تیم‌های هم گروه خود بسیار بیشتر بوده و به عبارتی تیم نفت از بسیاری رقبای خود در فوتبال کشور ریشه دارتر است.
تیمی که روزگاری داعیه حضور در لیگ برتر فوتبال کشور را داشت اکنون در گروه خود در لیگ دسته دوم کشور تقریبا وضعیت خوبی ندارد و در رده پنجم قرار گرفته است.
به گزارش کبنا، از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و همچنین ورزش و جوانان و صد البته نماینده ذی‌نفوذ این شهر که در دو مجلس گذشته ریاست کمیسیون بودجه را بر عهده داشت انتظار می‌رفت به کمک تیم نفت شتافته و آرزوی دیرینه مردم و هواداران فوتبال این شهر را برآورده کنند که چنین نشد و امسال نیر از نتایج تیم آن گونه که پیداست نباید انتظار شاهکار و صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را داشته باشیم. 
 تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در این دوره از مسابقات با انجام 20 دیدار، 7 پیروزی، 7 باخت، 6 تساوی و با کسب 27 امتیاز در رده پنجم جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است.
 تیم نفت و گاز گچساران در هفته نخست  به مصاف شهدای بابلسر رفت که در این دیدار با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
 در هفته دوم دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم نفت و گاز گچساران میزبان بعثت کرمانشاه بود که این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.
 در هفته سوم لیگ دسته دو فوتبال کشور، نفت و گاز گچساران به مصاف ملی حفاری اهواز رفت که در این دیدار تیم حریف با کسب نتیجه 2 برصفر نفت و گاز گچساران را شکست داد.
در هفته چهارم لیگ دسته دو فوتبال، نفت و گاز گچساران به مصاف سردار بوکان رفت که این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان یافت.
در هفته پنجم تیم نفت و گاز گچساران میزبان ایرانجوان بوشهر بود که در این مصاف با کسب نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافت.

 
در این دوره از رقابت‌ها، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  در گروه B با تیم‌هایی همچون پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکا تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
 به گزارش فارس، مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.
در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.(فارس)
نام شما

آدرس ايميل شما

افزایش مبتلایان قطعی کرونا به ۳۸۸ نفر/ تعداد جانباختگان به ۳۴ تن رسید

افزایش مبتلایان قطعی کرونا به ۳۸۸ نفر/ تعداد جانباختگان به ۳۴ تن رسید

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، از افزایش مبتلایان به قطعی کووید ۱۹ ...
(ویدئو) زنی در بوکان که از ۶۰۰ سگ ولگرد نگهداری می‌کند

(ویدئو) زنی در بوکان که از ۶۰۰ سگ ولگرد نگهداری می‌کند

در شهر کُردنشین بوکان یک زن در یک مرکز از 600 سگ ولگرد و خیابانی نگهداری می کند.
توصیه های پزشکی برای بیماران مشکوک به کرونای خفیف

توصیه های پزشکی برای بیماران مشکوک به کرونای خفیف

دکتر مردانی با اشاره به نگرانی افراد نسبت به ابتلا به بیماری کرونا تصریح کرد: در حال ...