تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب : ۴۱۳۶۶۸
قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار؛

موج گرانی در بین خودروهای سایپا

۰
موج گرانی در بین خودروهای سایپا
کبنا ؛ خودروهای سایپا امروز در گرانی از ایران خودرویی‌ها جلو زده‌اند. طوری که تقریبا تمام خودروهای سایپا امروز در بازار با افزایش قیمت روبرو هستند و تا یک میلیون تومان گران شده‌اند. محصولات ایران خودرو هم امروز عموما آرام گرفته و چند مورد افزایش و کاهش قیمت در بین آنها اتفاق افتاده است.
خودروهای سایپا امروز در گرانی از ایران خودرویی‌ها جلو زده‌اند. طوری که تقریبا تمام خودروهای سایپا امروز در بازار با افزایش قیمت روبرو هستند و تا یک میلیون تومان گران شده‌اند. محصولات ایران خودرو هم امروز عموما آرام گرفته و چند مورد افزایش و کاهش قیمت در بین آنها اتفاق افتاده است.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸
خودرو‌های سایپا امروز یک دست روند افزایشی به خود گرفته‌اند و همگی با گرانی به استقبال بازار آمده‌اند. تیبا صندوق‌دار در بازار ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود شش میلیون ارزان‌تر و ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. تیبا ۲ افزاش قیمت کمتری دارد. این محصول در حد ۱۰۰ هزار تومان نسبت به دیروز گران شده و در بازار ۵۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. ساینا هم در ادامه روند روز‌های گذشته با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. بیشترین افزایش قیمت در بین خودرو‌های سایپا به کوییک دنده‌ای اختصاص دارد و این محصول حدود یک میلیون افزایش قیمت را تجربه می‌کند. قیمت روز کوییک دنده‎‌ای در بازار حدود ۶۳ میلیون تومان است.

قیمت روز پراید امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸
امروز پراید دوباره روند افزایش قیمت در پیش گرفته. پراید سایپا ۱۳۱ امروز حدود ۸۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ افزایش قیمت کمتری دارد. این محصول با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به بازار آمده و امروز ۴۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پراید وانت هم شرایطی تقریبامشابهی دارد و با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به ۴۴ میلیون تومان رسیده است. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱ ۴۷,۱۰۰,۰۰۰ ۴۶,۹۰۰,۰۰۰ ۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱  ۴۲,۵۰۰,۰۰۰ ۴۱,۷۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱ ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ ۴۳,۷۰۰,۰۰۰ ۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار  ۴۹,۷۰۰,۰۰۰ ۴۹,۵۰۰,۰۰۰ ۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲ ۵۴,۱۰۰,۰۰۰ ۵۴,۰۰۰,۰۰۰ ۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا  ۵۴,۸۰۰,۰۰۰ ۵۴,۶۰۰,۰۰۰ ۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای  ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ ۶۲,۰۰۰,۰۰۰ ۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸
محصولات ایران خودرو بعد از گرانی پرسرعت روز گذشته، امروز به آرامش نسبی رسیده‌اند. چند مورد افزایش قیمت و چند مورد کاهش قیمت در بین محصولات این کارخانه اتفاق افتاده و اغلب آن‌ها سرجایشان ثابت مانده‌اند. برای مثال امروز سمند LX در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا ۱۰ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. سمند EF۷ اختلاف بیشتری با کارخانه پیدا کرده. هرچند نسبت به روز گذشته ثابت مانده و ۸۵ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما افزایش قیمت چند روز اخیر باعث شده اختلاف قیمت سمند EF۷ با کارخانه به حدود ۱۵ میلیون تومان برسد.  

امروز پژو ۴۰۵ GLX به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد. این محصول امروز هم ۳۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و به ۷۳ میلیون تومان رسیده است. البته دیگر انواع پژو ۴۰۵، آن را همراهی نمی‌کنند. امروز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار مثل دیروز ۷۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود و پژو ۴۰۵ SLX روی ۸۱ میلیون ثابت مانده. باید توجه داشته باشید ایران خودرو قیمت پژو ۴۰۵ SLX را در طرح‌های فروش ۶۸ میلیون تومان در نظر می‌گیرد که حدود ۱۳ میلیون کمتر از قیمت بازار است.

رانا امروز گرانی روز گذشته را تا حدودی جبران کرده است و از معدود محصولات ایران خودرو است که با کاهش قیمت روبرو شده. رانا امروز حدود یک میلیون ارزان شده و با قیمت ۷۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس توربو هم وضعیت مشابهی دارد. قیمت این ماشین امروز حدود یک میلیون نسبت به روز گذشته پایین آمده و به ۱۶۴ میلیون تومان رسیده. در طرف مقابل دیگر مدل‌های دنا با افزایش قیمت به استقبال بازار آمده‌اند. دنا تیپ ۲ حدود یک میلیون تومان دیگر گران شده و ۱۱۳ میلیون خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس هم با افزایش قیمت یک میلیونی روی رقم ۱۲۶ میلیون تومان ایستاده.

پژو ۲۰۶ بعد از چند روز افزایش قیمت، کمی آرام گرفته است. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و با قیمت ۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود که ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه درباره پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به اوج خود می‌رسد. با اینکه قیمت مصوب این محصول حدود ۷۹ میلیون تومان اعلام شده، اما فعالان بازار خودرو آن را ۱۶ میلیون گران‌تر و معادل ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم امروز مثل روز گذشته روی ۹۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ایستاده و فعلا افزایش یا کاهش قیمت ندارد. از طرف دیگر پژو پارس هم وضعیت مشابهی در بازار خودرو تجربه می‌کند. این محصول مثل دیروز روی ۹۱ میلیون تومان ایستاده و تقریبا ۱۳ میلیون بیشتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان  ۵۷,۰۰۰,۰۰۰ ۵۷,۰۰۰,۰۰۰ ۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX ۷۶,۵۰۰,۰۰۰ ۷۶,۵۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7 ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405 ۷۳,۰۰۰,۰۰۰ ۷۲,۷۰۰,۰۰۰ ۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز  ۷۷,۲۰۰,۰۰۰ ۷۷,۲۰۰,۰۰۰ ۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405  ۸۱,۰۰۰,۰۰۰ ۸۱,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس  ۹۱,۰۰۰,۰۰۰ ۹۱,۰۰۰,۰۰۰ ۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2  ۷۸,۵۰۰,۰۰۰ ۷۸,۵۰۰,۰۰۰ ۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5   ۹۵,۵۰۰,۰۰۰ ۹۵,۵۰۰,۰۰۰ ۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار ۹۵,۳۰۰,۰۰۰ ۹۵,۳۰۰,۰۰۰ ۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا ۷۷,۰۰۰,۰۰۰ ۷۸,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2  ۱۱۳,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰ توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1  ۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو ۱۶۴,۰۰۰,۰۰۰  ۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰  توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای ۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰  ۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰  ۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک  ۱۵۹,۰۰۰,۰۰۰  ۱۵۹,۰۰۰,۰۰۰  حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2  ۱۳۳,۰۰۰,۰۰۰  ۱۳۳,۰۰۰,۰۰۰  ۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۱ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۲ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۰ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای ۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک ۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33 ۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸
قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور امروز ثابت مانده. جک J۴ در بازار مثل روز گذشته ۱۳۵ میلیون تومان است و این در حالی است که کارخانه کرمان موتور، قیمت این محصول را در طرح‌های فروش حدود ۱۵ میلیون گران‌تر و معادل ۱۵۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. جک S۳ وضعیت مشابهی دارد. طوری که کارخانه آن را ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند، اما با بودجه ۱۸۴ میلیونی می‌توان آن را از بازار خرید.اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار با قیمت ۲۵۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، اما کارخانه آن را ۴۰ میلیون تومان گران‌تر می‌فروشد. کرمان موتور قیمت مصوب جک S۵ را در طرح‌های فروش معادل ۲۹۹ میلیون تومان در نظر می‌گیرد.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۶ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک ۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک ۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰
نام شما

آدرس ايميل شما

مصایب اعتمادزدایی میان دولت و مردم ( به قلم؛ محسن خرامین )

مصایب اعتمادزدایی میان دولت و مردم ( به قلم؛ محسن خرامین )

«اعتماد» از عناصر لازم‌ و ابتدایی حکومت‌داری است که حکومت‌ها باید در خلق و حفظ آن گام ...
اگر بایدن پیروز شود...

اگر بایدن پیروز شود...

بايدن با مطرح کردن بحث موشک‌ها، قصد توافق دارد و قطعا ايران هم خطوط قرمزي براي مذاکره ...
اصلاح‌طلبان در سه راهی انتخاب

اصلاح‌طلبان در سه راهی انتخاب

حزب ندای ایرانیان هم یک طیف نواصلاح‌طلب محسوب می‌شود خواهان حضور در رقابت‌های انتخاباتی ...