تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴
کد مطلب : ۲۷۶۷۴۵
تجلیل از ادارات برتر و کارمندان نمونه «دنا» (+عکس)
۰
کبنا ؛با حضور مسوولان شهرستان دنا از ادارات و کارکنان این شهرستان تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار کبنا نیوز در سی سخت،تجلیل از ادارات برتر و کارمندان نمونه شهرستان دنا با حضور فرماندار دنا، معاون فرماندار دنا،شهردار سی سخت،امامان جمعه شهر سی سخت و پاتاوه و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی و کارمندان شهرستان دنا در سالن جلسات فرمانداری دنا برگزار شد.
لیست روسای اداراتی که مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند به شرح زیر می باشد:
۱-سپهدار مجلسی نژاد اداره آموزش و پرورش شهرستان دنا
۲- شاهین کاظمی اداره ثبت احوال شهرستان دنا
۳-غلام حسن آراسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا
۴- فضل اله آذر فر جهاد کشاورزی شهرستان دنا
۵- مهدی مرادیان اداره راه و شهرسازی شهرستان دنا
۶- حیات الله شرفی سازمان تامین اجتماعی شهرستان دنا
۷-فرشاد قربانی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دنا
۸- منوچهر حسن زاده فنی حرفه ای شهرستان دنا
۹-یوسف آبسالان اداره برق شهرستان دنا
۱۰- محمدی شرکت مخابرات شهرستان دنا
۱۱- یوسف صیادی بنیاد مسکن شهرستان دنا
۱۲- شادمان گودرزی اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا
۱۳- اسد الله برگریزان اداره بهزیستی شهرستان دنا
۱۴- مسعود وکیلی سازمان هلال احمر شهرستان دنا
۱۵-شهامت باربد صنعت و معدن شهرستان دنا
۱۶- آرامش نیا دهیار نمونه شهرستان دنا از روستای توت نده
انتهای پیام/
به گزارش خبرنگار کبنا نیوز در سی سخت،تجلیل از ادارات برتر و کارمندان نمونه شهرستان دنا با حضور فرماندار دنا، معاون فرماندار دنا،شهردار سی سخت،امامان جمعه شهر سی سخت و پاتاوه و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی و کارمندان شهرستان دنا در سالن جلسات فرمانداری دنا برگزار شد.
لیست روسای اداراتی که مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند به شرح زیر می باشد:
۱-سپهدار مجلسی نژاد اداره آموزش و پرورش شهرستان دنا
۲- شاهین کاظمی اداره ثبت احوال شهرستان دنا
۳-غلام حسن آراسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا
۴- فضل اله آذر فر جهاد کشاورزی شهرستان دنا
۵- مهدی مرادیان اداره راه و شهرسازی شهرستان دنا
۶- حیات الله شرفی سازمان تامین اجتماعی شهرستان دنا
۷-فرشاد قربانی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دنا
۸- منوچهر حسن زاده فنی حرفه ای شهرستان دنا
۹-یوسف آبسالان اداره برق شهرستان دنا
۱۰- محمدی شرکت مخابرات شهرستان دنا
۱۱- یوسف صیادی بنیاد مسکن شهرستان دنا
۱۲- شادمان گودرزی اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا
۱۳- اسد الله برگریزان اداره بهزیستی شهرستان دنا
۱۴- مسعود وکیلی سازمان هلال احمر شهرستان دنا
۱۵-شهامت باربد صنعت و معدن شهرستان دنا
۱۶- آرامش نیا دهیار نمونه شهرستان دنا از روستای توت نده
انتهای پیام/