تاریخ انتشار
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵
کد مطلب : ۴۴۱۶۰۹
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت

دیدار جمعی از جوانان با فرمانده سپاه ناحیه لنده+تصاویر

۰
کبنا ؛جمعی از جوانان شهرستان لنده با فرماندهی سپاه ناحیه لنده بمناسبت هفته بسیج دیدار و گفت‌وگو کردند. 
به گزارش کبنا؛ در ابتدا سید مجتبی بنی هاشمی به نمایندگی از جوانان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: حضرت امام با فرمان صدور بسیج مستضعفان به معنای واقعی انقلاب را بیمه کرد.
وی گفت : تمام انقلاب های جهان بعد از تشکیل تغییر ماهیت دادن و از آرمان اولیه خود فاصله گرفتند یا هم به طور کامل ذوب و نابود شدن اما انقلاب اسلامی از زمان تشکیل تا به حال با همان آرمان ابتدای به حرکت خود ادامه می دهد و این ریشه در تفکر بسیجی و این شجره طیبه دارد.
بنی هاشمی افزود : نظام سلطه در نظر دارد این تفکر بسیجی به جهان صادر نشود از همین رو جنگ امروز از سرزمین های جغرافیای به سرزمین دل ها و ذهن ها آماده است.
وی ادامه داد : دشمنان انقلاب اسلامی درصدد هستند که باوردها ، ارزش ها و اعتقاد های ما تغییر بدهد که تفکر بسیجی باید در مقابل این جنگ با بصیر مقابله کند.
در ادامه فرمانده سپاه ناحیه لنده ضمن گرامی داشت هفته بسیج گفت : از حضور شما جوانان که مایه دلگرمی هستید تقدیر و تشکر میکنم.
سرهنگ ویسی با بیان این که یک دست صدا ندارد و باید همه جوانان برای کمک به شهرستان و انقلاب یک دست شوند افزود : در همین راستا جلساتی برای متحد کردن جریان انقلابی خواهیم داشت و با تمام توان از نیروهای انقلابی و جوان ها حمایت میکنم.
وی گفت : امروز روحیات همه افراد خبر دارم و از قلم ها و مطالبه گری های شما در فضای مجازی و حقیقی خبر دارم و ضمن حمایت از شما ، از تلاش های شما تشکر میکنم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
زنده باشی سرهنگ..
خداشاهده مرد بودی و هستی
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...