_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> معدل امنیت در کهگیلویه و بویراحمد قابل قبول است - تصاوير بزرگ - کبنانیوز
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۴۴۰۰۳۵
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

معدل امنیت در کهگیلویه و بویراحمد قابل قبول است / کاهش وقوع جرائم با تلاش کارکنان ناجا در استان

۰
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش شبانه‌ روزی نیروی انتظامی شاهد کاهش چشمگیری در جرائم هستیم.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز دوشنبه (19 مهرماه 1400) سید علی احمد زاده به مناسبت هفته نیروی انتظامی از محل پلیس راهنمایی و رانندگی استان بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
استاندار در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به فرماندهان و کارکنان پرتلاش و همیشه در صحنه این مجموعه در استان، اظهار داشت: امنیت و آرامش موجود در استان مدیون تلاش بی وقفه پلیس است.
وی، افزود: حضور دائمی پلیس راهور موجب اطمینان خاطر مردم و رعایت دقیق تر قوانین می شود.
نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه مردم قدردان زحمات پلیس هستند، بیان کرد: با همت و تلاش جهادی نیروی انتظامی و پلیس راهور بسیاری از جرائم کاهش یافته و امیدواریم این مهم ادامه داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه امنیت مهم ترین کالا و محصولی است که ملت از دولت انتظار دارد، اظهار داشت: در بستر داشتن یک امنیت پایدار است که می شود به توسعه و عمران و آبادانی پرداخت و مردم با آرامش خاطر به زندگی روزمره خود بپردازند.
احمد زاده معدل امنیت در استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: پلیس راهور نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت هوشمند سازی تجهیزات پلیس و اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کرد و افزود: طرح همیاران پلیس یکی از موفق‌ ترین طرح‌ ها است که اجرای آن موجب کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی می‌ شود.
سردار مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این دیدار، اظهار داشت: امکانات و تجهیزات فعلی در حوزه مدیریت ترافیک استان باید به روز شود.
وی تصریح کرد: پلیس برای حفظ امنیت مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد این مجموعه در حضور استاندار ارائه داد.
وی با بیان اینکه تنها استان فاقد سامانه پایش تصویری هستیم، اظهار داشت: پارکینگ عمومی نداریم.
رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در ۴ شهرستان استان مرکز تعویض پلاک به مردم خدمات رسانی می کند، ابراز کرد: ۱۴ درصد کل تصادفات در استان کاهش یافته و تاکنون ۱۸۰۰ جلد گواهی نامه صادر شده است.
سردار مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان، مدیرکل حوزه استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، استاندار را در این بازدید همراهی کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...