تاریخ انتشار
شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب : ۴۳۹۹۶۴
در دیدار اعضای جبهه پایداری استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

باید سهم خواهی‌ها و سهم دادن‌ها جای خود را به شایسته‌سازی و شایسته سالاری بدهد/ برخی‌ها در 8 سال گذشته آش خود را گرفته‌اند / آقای استاندار شما در معرض امتحان بسیار بزرگی قرار دارید / به فرزندان بومی کهگیلویه و بویراحمد میدان دهیم / خواسته ما این است که بین نیروهای انقلاب وحدت ایجاد شود

۱
کبنا ؛دیدار اعضای جبهه پایداری استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ساختمان دولت استانداری برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز شنبه (17 مهرماه 1400) در دیدار اعضای جبهه پایداری استان با استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ابتدا برخی از اعضای جبهه پایداری نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف استان مطرح کردند.
دکتر هدایت عضو جبهه پایداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: اگر در جامعه عدالت نیست، اگر سیستم آموزشی ما مشکلاتی دارد، اگر بیکاری جامعه را فراگرفته، اگر هرم عدالت محوری وارونه شده، اگر ادارات ما به جای انجام کار خود به دنبال کار مردم بودند، به دلیل بی کفایتی مدیران گذشته است.
هدایت اظهار کرد: این‌ها درد است، درد را باید شنید، و آن را به کسی گفت که خود درد دین داشته باشد، درد عدالت داشته باشد، کسی که در جنگ و جبهه حضور داشته است.
وی گفت: البته انتظار ما از استاندار این است که دردها را بشنود و درمانگر دردهای این مردم باشد.
هدایت اظهار کرد: اقای استاندار در این سالها ما ضربه‌های مهلکی از ناکارآمدی مدیران خوردیم که مسائل و مشکلات را نشناخته و در پی رفع مشکلات مردم نبوده‌اند. متأسفانه مدیرانی که به آنها اعتماد شد و در مسند مدیریت قرار گرفتند، ولی اعتمادی در بین مردم ایجاد نکردند، حقیقت این است که مردم از چنین مدیرانی خسته شده‌اند.
هدایت افزود: اقای استاندار روزی که جنابعالی به عنوان رأس هرم مدیریتی این استان انتخاب شدید، موجبات خوشحالی ما ایجاد شد.
خواسته جمع حاضر که سربازان نظام هستند این است که اصلاح امور را بر اساس منویات مقام معظم رهبری در قالب خدمتگذاری ادامه دهید.
وی گفت: ان شالله این دوره بهترین دوره دولت پس از انقلاب اسلامی باشد.
دکتر رحیمی عضو ستاد مرکزی جبهه پایداری ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای استاندار جدید استان اظهار کرد: ایشان با توجه به شجاعتی که داشته و دارند، و با وجود برنامه محوری حتماً موفق خواهند شد.
وی ضمن تقدیر از دبیر جبهه پایداری استان گفت: ایشان همیشه در صحنه بوده و فعال بوده‌اند ولی همیشه مظلوم واقع شده‌اند  امیدواریم با درایت استاندار محترم در مجموعه دولت آقای رئیسی این مظلومیت پایان یابد.
رحیمی، بنابر گزارش کبنا نیوز در این جلسه گفت: ما به اسلام و انقلاب مدیون و متعهد هستیم. مدیون شهدا هستیم، و باید منویات مقام معظم رهبری و بنیانگذار انقلاب در رأس کار قرار گیرد، هم جبهه پایداری و هم استاندار محترم متعهد و مدیون مردم هستیم و باید در خدمت مردم باشیم. جز این، مدیون هیچ کس نیستیم و باید بتوانیم در این راه به اهدافمان برسیم.
رحیمی اظهار کرد: استان ما حال خوبی ندارد، مستعد بالقوه ولی فقیر بالفعل است. از بیکاری، تبعیض، کشاورزی فلج، آب شرب نداریم. ما می‌خواهیم که استاندار محترم موفق شوند. ایرادی که استان دارد این است که به فرزندان بومی استان میدان نمی‌دهیم و برای غیربومی‌ها بیشتر ارزش قائل می‌شویم.
خانم یزدانپناه نیز گفت: صحبت‌های ما در یک کلام خلاصه می‌شود؛ عدم توجه به شایسته سالاری، توجه به باندبازی، نادیده گرفتن استعدادهای جوانان، عدم استفاده از استعدادهای انسانی، از جمله آسیب‌هایی است که وجود داشته و در هیچ کدام از دولت‌های گذشته، به این موضوع توجه نشده و اجازه قرار گرفتن استعدادهای ما در مناسب مدیریتی کلان را ندادند.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شعار آقای رئیسی دولت مردمی و انقلابی بوده، سعی شود از کسانی به عنوان مدیر استفاده شود که علمی و کاردان و دلسوز باشند.
بدری از شهرستان لنده گفت: جناب آقای استاندار محترم، انتظار ما این است که توزیع عادلانه اعتبارات بین شهرستان‌ها صورت گیرد و توجه ویژه به مردم شهرستان لنده به عنوان شهرستانی تاریخی صورت بگیرد.
به گزارش کبنا، وی اظهار کرد: وفاق و همدلی بین گروه‌ها، طوایف و ایلات ایجاد شود، ما باید بپذیریم که استان ما به لحاظ جغرافیایی از تیره و طوایف مختلفی است و برای حضور یکپارچه آنها لازم است که همگی درنظر گرفته شوند.
وی گفت: انتظار این است که سفرهای استانی استاندار و مدیران کل انجام بگیرد و درد و رنج مردم در نقاط دوردست را ببینند.
بدری اظهار کرد: زمینه نقد رسانه‌ها بسته است، انتظار است که زمینه نقد باز شود، همچنین وضعیت معیشت رسانه‌ها سروسامان داده شود.
وی در ادامه افزود: واقعیت این است که دولت سیزدهم مأموریت سختی در پیش روی دارد از یکطرف مشکلات به جای مانده از قبیل تورم، مسکن، بیکاری، بی اعتمادی مردم به دولت و شعارهایی که هرگز عملی نشد تا مدیران پروازی و برجام بی‌فرجام از طرف دیگر اینکه انتظارات مردم زیاد زیاد شده است و یا بهتر بگویم انباشته شده است.
 اما چند نکته و توقع داریم از حضرتعالی؛ ۱- توزیع عادلانه اعتبارات بین شهرستان‌ها و مردم استان و توجه خاص به مردم لنده به عنوان شهری تاریخی با مدیران سطح ملی
۲- وفاق و همدلی بین گروهها و طوایف و ایلات ۳- احیای سفرهای شهرستانی و کشاندان مدیران کل به مناطق و توجه ویژه به محرومین از دنا تا دیشموک و قیام و ممبی انتظار هست خودتون از نزدیک بروید و درد و رنج مردم را از نزدیک ببینید. 4- انتخاب مدیران کارآمد، جهادی، انقلابی و معتقد به دولت و ترجیحاً مدیران جوان. 5- نگاه اساسی به بیانیه گام دوم انقلاب و تقویت گفتمان انقلاب. 6- توجه به رسانه‌ها و انتقاد پذیری و استخدام روابط عمومی‌های ادارات و نهادها از بین خبرنگاران و اصحاب رسانه.
7-نظارت بر عملکرد فرمانداران، مدیران و بویژه شهرداران و شوراهای شهر و روستا. واقعاً یک خلأ قانونی وجود دارد و آن عدم نظارت بر عملکرد شوراهاست که به اعتقاد بنده شوراهای شهر در بسیاری از شهرها به یک معضل اساسی برای شهردازان و مردم تبدیل شدند. 8-توجه به موضوع مهم اشتغال و ایجاد واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری، به صلاح نیست جوانان تحصیلکرده و متخصص استان ما به خاطر یک کاره ساده‌ی کارگری به پتروشیمی‌های خوزستان و بوشهر و... مراجعه و برای یک نگهبانی التماس کنند و یا بروند شناسنامه‌شان را عوض کنند تا استخدام شوند.
جمشید آریایی از شهرستان دنا گفت: مبنای اصلی دولت مردمی ایران قوی آیت الله رئیسی بر مبنای تحول است، این تحول ایجاد نمی‌شود مگر آنکه از نیروهای انقلابی، متعهد، متخصص، جوان، اعتمادزا بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب باشد که اعتماد از دست رفته در 8 سال گذشته را جبران کنند.
وی گفت: مردم در حوزه معیشتی ضعف بنیادین دارند و کمرشان شکسته است، مردم از تبعیض‌ها و سیاسی بازی خسته‌اند، البته ما بر این باوریم که مدیریت ارشد استان روحیه انقلابی و روحیه فسادستیزی دارد.
آتشبار از شهرستان کهگیلویه گفت: گرفتن ابلاغ و نمایندگی از سوی آیت الله مصباح در استان ما، در قامت و کسوت آقای عبدی پور کار ساده‌ای نبود که به راحتی از آن بگذریم. از این رو، جا دارد که نهادهای فرهنگی استفاده لازم را از این شخصیت انقلابی در استان ببرند.
بنا بر گزارش خبرنگار کبنا، آتشبار افزود: بنا بر آیات و روایات «خیلی دلبسته پست و مقام نباشید، و وقتی هم که تعالی و ترقی نصیبتان می‌شود خیلی خوشحالی نکنید»، «خداوند هر روز دسته‌ای و گروهی را وامی گذارد تا مخلصان واقعی و خدمتگذاران واقعی از دغلکاران تمیز داده شوند.
آتشبار گفت: بنا بر گفته پیامبر اکبر «اگر افراد ضعیف و نالایق سکاندار اریکه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی شوند و به نیروهای متخصص بی احترامی شود، به قرآن، پیامبر و مردم خیانت شده است»، آقای استاندار شما به عنوان نماینده عالی دولت در استان، در معرض امتحان بسیار بزرگی قرار دارید.
خانم نیکوکار گفت: مهم‌ترین دغدغه از جانب بنده، دغدغه فرهنگی است. ما سالهای سال چوب مظلومیت فرهنگ را می‌خوریم، آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان از جمله این نهادها هستند و سالهای زیادی است که کار فرهنگی در این نهادها انجام نگرفته است.
وی با بیان اینکه «عامل اصلی پویایی، نشاط جامعه ناشی از اهمیت فرهنگ است» گفت: تاکنون در کشور و در استان ما، آمار طلاق بسیار بالا است، فساد و فحشا وجود دارد، آسیب‌های اجتماعی زیادی وجود دارد و اصلاح نشده‌اند. وقتی فرهنگ اصلاح شود، جامعه نیز اصلاح می‌شود و هدف فرهنگ ناب محمدی است.
نیکوکار اظهار کرد: خواسته ما این است که بین نیروهای انقلاب وحدت ایجاد شود، همه جبهه‌های انقلاب هم دست با هم باشند. حضرت آقا سالها است که در خصوص تهاجم فرهنگی و مشکلات فرهنگی در جامعه می گویند، وقتی مشکل فقر فرهنگی حل شود مشکلات دیگر نیز حل خواهد شد.
دانشی منتخب شورای شهر یاسوج و عضو جبهه پایداری گفت: ما در یک مملکت اسلامی زندگی می‌کنیم و باید وفاق و همدلی در جامعه ایجاد شود.
به گزارش کبنا نیوز، دانشی اظهار کرد: مهم این است که در تغییرات سیاسی، تحول ایجاد شود، مشکلات معیشتی مردم، اشتغال حل شود. امیدواریم این تغییر به تحول بیانجامد و نتیجه عینی و ملموس آن را روی سفره مردم ببینیم.
دانشی گفت: امیدواریم که ابرپروژه هایی برای استان تعریف شود، صنایع تبدیلی تعریف شود. به بحث مهاجرت بالای روستا به شهر ورود شود و بصورت جدی به این موضوع پرداخته شود.
وی گفت: آقای عبدی پور از نیروهای پیشکسوت و جدی در جبهه پایداری هستند که توجه ویژه به ایشان در انتصابات شود.
دانشی گفت: مبلمان شهری در شهرهای مختلف استان شرایط بسیار ضعیفی دارند. طرح تفصیلی یاسوج بعد از 16 سال هنوز هیچ تغییری نکرده است. هیچ چشم اندازی برای طرح تفصیلی پیش بینی نشده است.
دکتر دهنادپور گفت: برخی از دولت‌های ما، متاسفانه به دلیل برخی وابستگی‌های خود به دولت‌های غربی، زمینه کمرنگ کردن انقلاب را ایجاد کردند، که دولت آقای رئیسی در این زمینه گام‌های استواری خواهند برداشت و عناصر انقلاب را پررنگ خواهد کرد.
دهنادپور گفت: حمایت از نیروهای مؤمن انقلابی، رعایت عدالت، فسادستیزی، توجه به جوانان، توجه به همه اقشار به ویژه قشر ضعیف، پرهیز از سهم خواهی های جناحی، پیگیری نیروهایی که بصورت فله‌ای استخدام شده‌اند، پیگیری مصوبات دولت در سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد، توجه به آموزش و پرورش، توجه به تحولات دانشگاه و فرهنگ و فضای مجازی، از جمله دغدغه‌ها و مواردی است که لزوم توجه به آن وجود دارد.
بهشتی گفت:سعید بهشتی دبیر جبهه پایداری شهرستان مارگون و عضو جبهه پایداری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضمن انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان استاندار، شعار دولت مردمی جناب آقای رئیسی با شعارهای حضرت امام (ره) هردویک منظور را دارند همان گونه که حضرت امام به مردم توجه داشتند جناب آقای رئیسی بیشترین توجه را روی مردم گذاشته وکمتر به مسئولین توجه می‌کند لازم است جنابعالی این شعارهارا سرلوحه کارخود قراردهید.
به گزارش کبنا، وی گفت: به آموزش وپرورش به عنوان نهاد زیربنایی توجه ویژه‌ای شود زیرا از زمانی که مسئولیت‌های سایر ادارات ونهادهاراازفرهنگیان گرفته‌اند نارضایتی مردمی شروع شد. انتظار داریم از جنابعالی در بحث استخدام نیروهای شهرستان مارگون امتیاز ویژه‌ای برای بومیان درنظر گرفته شود. در پایان انتظار داریم سهم خواهان در دوران تصدی جنابعالی استان رابه حاشیه نبرند تا انشاالله در مسیر پیشرفت عقب نمانید.
عضو جبهه پایداری از شهرستان لنده گفت: گریزی به مشکلات شهرستان می‌زنم، آب شرب شهرستان بهمئی لیکک 16 سال است که کلنگ خورده و هنوز عملیاتی صورت نگرفته است.
وی گفت: بیمارستان نیز کلنگ زنی شد ولی هنوز کاری صورت نگرفته است، مردم مداوم به بهبهان مراجعه می‌کنند و صورت خوبی ندارد.
این فرد گفت: دخالت قوه مقننه در قوه مجریه موجب ایجاد مشکلاتی شده است، که به دنبال پست گرفتن در ادارات مختلف هستند.
وی افزود: استخدام‌ها در شرکت نفت و در ادارات، بدون ضوابط و بر اساس روابط صورت می‌گیرد که خواستار رسیدگی دولت به این موضوعات هستیم.
دانشی شهردار مارگون در انتقاد به سوء استفاده‌های سیاسی در قالب‌های مختلف، گفت: به زبان هنری می گویم چرا که بنده هنرمندم: «به برخی‌ها باید به اندازه قد و وزن آش داد، به برخی‌ها باید به اندازه اعضای خانواده آش داد، برخی‌ها در این 8 سال گذشته آش خود را گرفته‌اند و الان هم دوباره قابلمه به دست گرفته‌اند».
وی گفت: امیدواریم استاندار به این موضوعات توجه داشته باشند و از تبعیض و سوء استفاده‌های افراد از قدرت جلوگیری شود.
پرنده‌وار استاد دانشگاه گفت: سال‌ها است که استانداران زیادی به این صندلی در استانداری تکیه زده‌اند، برخی‌ها به مناصب بالاتری ارتقا پیدا کردند. ما امیدواریم شما سابقه خوبی در ذهن مردم به جا بگذارید.
وی گفت: هر کار عملی مبنای نظری دارد، اگر آن نظر و اندیشه صحیح نباشد، وقتی نمود عمملی پیدا کند، عیوب آن پیدا می‌شود. انقلاب اسلامی در 40 سال اخیر شکل گرفته است، ولی حقیقت این است که مبنای نظری انقلاب به نتیجه عملی مطلوبی نرسیده است. چرا که مشکلاتی از جمله بحث عدالت، بیکاری، تورم، بسیاری از ارزش‌ها به ضدارزش تبدیل شده است؛ به نظر می‌آید مبانی نظری ایراداتی داشته و  اگر بخواهد تغییر و تغییر و تحول ایجاد شود، باید آن مبانی نظری تغییر کند.
وی گفت: مدیران و استانداران وقتی به منصبی پا می‌گذارند باید مبانی نظری و به دنبال آن خط مشی‌های نظری خود را مشخص کنند. دیدگاه نظری شما را هنوز نمی‌دانیم، و نمی‌دانیم که در زمینه‌های مختلف از جمله عدالت، عدالت همه جانبه و دیگر موضوعات قرار است چه کاری در دولت انجام بگیرد.
پرنده‌وار گفت: با این روندی که شکل گرفته است، به نظر می‌آید ریل همان ریل است و قطار نیز همان، فقط سرنشینان عوض شده‌اند. به نظر می‌آید تغییر کادر و اپراتورها تحول ایجاد نخواهد کرد.
وی گفت: وقتی که بخواهیم تغییری در روند یک کارخانه ایجاد کنیم، باید خط تولیدی را تغییر دهیم، با تغییر نیروی کار، تغییری ایجاد نخواهد شد.
پرنده‌وار اظهار کرد: اگر قرار است تغییری ایجاد شود باید بازتعریفی از ارزش‌ها صورت بگیرد، از مباحثی مثل مسئولیت، خدمتگذاری، مدیریت، انقلابی گری تعریفی صورت بگیرد. الان همه از انقلابی بودن حرف می‌زنند، ولی باید بدانیم که در راستای انقلاب نیز حرکت کنیم. باید مبانی نظری که می‌تواند ما را به سمت و سوی عدالت خواهی پیش ببرد و سهم خواهی‌ها و سهم دادن‌ها جای خود را به شایسته سازی و شایسته سالاری بدهد و وحدت و انسجام کلی نیز حفظ شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Romania
استاندار بیچاره فقط باید با این جبهه و اون جبهه دیدار کنه خدا دونه چند جبهه دیگه مونده
Iran, Islamic Republic of
چه یعنی به جای دریافت پول نفت از چینی ها اونها رو بیارن تا راه اهن و پروژه های دیگه رو انجام بدهند. در این شرایط چون عملا نفتی فروخته نمیشه و احتمال داره چیزی هم به این استان نرسه به جاش پروژه های راه اهن جاهای دیگه تکمیل میشه مگر اینکه معادل با پول نفت برای ما هم پروژه تعریف
Iran, Islamic Republic of
مگه مدیریت اش نذری هست که با اش قیاس میشود
شماها هم سهم اشتان را گرفته اید
یعنی اقای هدایت خواه و دوستانش سهم نگرفته اند؟؟
واقعا که....
سحر
Iran, Islamic Republic of
دوست گرامی اصلا ربطی به دکتر هدایت خواه نداره نوشتن دکتر هدایت
مارگون
Iran, Islamic Republic of
. جز ستاد کروبی و منصوب دولت روحانی، دم ا زپایداری میزنه
جناب ملی، زنبیل ت را همه جا نبر
گلی ملی
Iran, Islamic Republic of
احسان دانشی کوتاه بیا
تکلیف خودت را مشخص کن، بخشدار دولت تدبیرناامیدی
مارگون
Iran, Islamic Republic of
ایشان شخصی توانمند و عمل گرا هستن مگه میشود فقط به جناح نگاه کنیم و پست مدیریتی به کسی بدهیم ایشان شخصی اصول گرا هستن که به لحاظ عملکرد و‌توانایی که داشتن در دولت قبل در حوزه بخشداری مارگون به مردم ان منطقه خدمت کردن
Iran, Islamic Republic of
یکی خودت و یکی هم این
Iran, Islamic Republic of
شهردار مارگون تو ک در دولت زارع پست داشتی در دولت روشن فکر هم داشتی

تا دولت ب شما دل بسته نباید امید ب روزهای خوب داشت
سیاه روزی تا کی
در طول این همه سال خودت بگو چه کار مثبتی داشتی
عالیجناب
Iran, Islamic Republic of
شیخ
شاهد
Iran, Islamic Republic of
اگراین لشکرکشی ها برای سهم خواهی نیست پس برای چیست؟
برای رضای خداست؟
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
بابا بس کنید این زیاده خواهیهای. برای رضای خدارا.این اقایان در ۸سال نمایندگی هدایت خواه جزخودشان به چع کسی اجازه ورود دادن حتی نزدیکترین نیروعای نزدیک به خود(فرمانداربویراحمد)را قربانی تممیت خواهی خود وحلقه تنگ دوربرخود کردن ،حالا شخصیتی فرگیر ودموکراتیک شدن.عجبا
Iran, Islamic Republic of
آی بدو بدو حراجش کردم ...
لطفا گروه بعدی ...
Iran, Islamic Republic of
..شما ها که از شمشیره استصوابی استفاده کرده اید .دیدید که نصف مردم رای دهنده دراین استان به کس دیگر رای دادن اگر بخواهید این استان به حق خودش برسد دست از سهم خواهی بردارید وبگذارید استانداردرآرامش به مشکلات استان برسد
Iran, Islamic Republic of
تنها حزب مورد تأیید مردم و حاکمیت
ناظر
Iran, Islamic Republic of
خداوکیل کلاهتان راقاضی کنید این اقایانی که گروه گروه میان وخود وتیمشان را عرضه می کنند ،کدامشان ۸سال فرصت رانداشتند که خود وگروهشان امتحانشان راپس بدن،هدایت خواه وتیمش،بزرگواری وتیمش ،دهراب پور ودستش،کدامتان؟
Iran, Islamic Republic of
بوي كباب نيست . گروه هاي سهم خواه جداشده از مردم
علی‌قلی
Iran, Islamic Republic of
هرکه ول کنه هدایت خواه ول کن نیست تا سهمیه دوبرابری خودش رو نگيره. ما از آقای روشنفکر انتظار داریم حواسش به این گروهک های بدون جایگاه باشه اولش تهران رو چسپید که خواسته هاشو عملي کنه شکست خورد الان می‌خواد استاندار رو زیر فشار قرار بده تا واویلا واویلا
عادل
Iran, Islamic Republic of
اگر در دولت پایداری ظلم نشد پس بورسیه ها و استخدام های باندی چه بود
Iran, Islamic Republic of
/ تو ک سهم اشت را از همه نمایندگان گرفتی
اگه کم هست بیا مارگون تا اشی جدید برات دایر کنن
Iran, Islamic Republic of
سلام بی شک این دیدارها برای سهم خواهی است اما آقای هدایت خواه هشت سال که نماینده بود سهمش را گرفت باید حقیقت را گفت استاندار محترم به نظرم باید برای انتخاب مدیران معیار ملاک تعیین کند هرکس که معیار ها و ملاک ها را داشته باشد انتخاب کند البته یادمان باشد مقام معظم رهبری تاکید بر وفاق ملی داشتند و از همه ی اقشار و طیف ها و طوایف رای به جناب دکتر رئیسی دادند اما هر مدیری که بتواندمشکلات مردم را حل کند و برای حفظ ارزش ها انقلاب سنگ تمام بگزارد و با تمام وجود بی عدالتی ،تبعیض و اجحاف و فقر را ریشه کن کند و در کار خودش واقعا متعهد و متخصص باشد
باشت
Iran, Islamic Republic of
بادرود
رضوانی ،فرهنگی وفعال اجتماعی

به رسم آموخته هایی در چهار دهه زندگی و تدریس و تاحدی دانش جامعه شناختی،سخنانی برادرانه وار یا از روی همان امر به معروف و نهی ازمنکری که به آن خود را مقید می دانيد و به عنوان یک هم استانی با جناب سیدناصر حسینی پور و آقای حشمت احمدزاده استاندار کنونی دارم ،امید است که به آن توجه نمایید
سیدناصر ،هنوز از گاف ماه گذشته خود، مبنی بر ابلاغی که برای سید حمزه محسنی زده شده بود، رها نیافته بود که دگربار به همشهریان دیگر گچسارانی حمله نموده اید ،تا جایی که همه هموطنان کشور می دانند طرح شهروندان به خودی وغیر خودی کار عده ای بود که شما خود را منتسب به آن می دانید ،درمورد انتخاب جناب محسنی هم که ،فراوان پاسخ دادند و حتا عذرخواهی داشتید ،اما برادر من روحیه جبهه وجنگ‌ در یک دهه ای تک تک کشور رو فرا گرفته بود ،آن زمان خبری از این واژه های اصول واصلاح و جنگ ثروت وقدرت نبود ، همه برای ایران برای انقلاب برای خاک ،ناموس ،مال جان جنگیدند، آن زمان ارزش کار پیرزن روستایی پیچاب، یا لوداب بویراحمد یا موشمی زیلایی ویا سیلاب کلوار کهگیلویه ،بر بخشیدن تنها بز خانواده کمتراز جنگیدن درخط مبارزه و یا اسارت نبود ،قطعا کارشما هم بسیار ارزشمند بود و اسارت وبخشیدن عضوی از بدنتان ،اما یک توصیه برادرانه و فامیلی دارم چون شناخت دقیق از منطقه ندارید و درست طوایف وافراد و شهروندان رو درمنطقه نمی شناسید و بقول خودتان با جغرافیای الرمادی، فکه و جزیره مجنون آشنایی بیشتری دارید تا جغرافیای باباکلان ،پیچاب ،دیل، ارو ، رودبال ، شامبراکان، فتح ، نیمدور ،پیچاب ،دمیه و بهره عنا،توصیه دیگرم این است هیچ گاه دیگر، هشت سال دفاع مقدس رو مصادره نکنید ،تک تک ایرانیان با هرزبان ونژاد و قومی دفاع کردند،جنگیدند ،ارزش این دفاع را در حد واژه ها پایین نیاورید و در هر سخنی ازشما دیدم فورا آنرا به جبهه وجنگ وصل کردید ،کمی پخته تر ،مردم کار وزندگی می خواهند ،مردم آب وبرق وجاده و شغل می خواهند ،معلم دنبال طرح هاییست که معیشتش زیرخط فقرنباشد ،کارگر دنبال تامین نان شب و یک گوشی برای درس خواندن فرزندانش هست، ،همه مردم انقلاب کردن ،همه جنگیدند ولی نگذارید بگویند ،تنها عده ای از سفره های رنگین انقلاب وجنگ بهره بردند و اما آقای استاندار ،طوری سخن رانده اید که تفکر حاکم دولت قبل رو قلع وقمع می کنید تید ،با همان ادبیات دهه ی پنجاه ،مردم از بازی با این واژه ها دهه هاست که خسته و متنفر شده اند ،مگر مدیران و کارمندان دولت قبل همگی طرفدار همان اصولی نبودند که شما هستید ،همگی توسط همین نهادهای امنیتی واطلاعاتی و حراستی همین نظام تایید شدند ،البته که تغییرات در همه دولت ها بوده ولی آیا شهروندان را به انقلابی وغیر انقلابی درجه بندی کردن همان تفکر شهروند خودی و غیر خودی نیست ،بدانید ما همه یک ملتیم ،شما باید می گفتید اگر مدیرانی بودند که شایسته بودند و باتجربه و برای منطقه ومردم نیک کار کرده اند هم ازآنها بهره می بریم ،الگو برداری کنید از مدیریت در کشورهای توسعه یافته وثبات مدیریتی دربخشی از بخش‌ها و هدفتان انتقام گیری نباشد،از مشاوران قوی بهره بگیرید ،امثال هدایت خواه ها دنبال سهم اند ،برخی از این مدیران را می شناسم از شماها ولایی تر ،معتقد تر وسینه چاک تر برای نظام و انقلاب وجبهه وجنگ ،به هرحال امیدوارم که مردم بزودی نتیجه عمل کارشما را ببینند که قرار بود در اقتصاد هم انقلابی عمل کنید اما دوسال از مجلس گذشت و دوسه ماه از دولت ولی دریغ از یک طرح انقلابی اقتصادی و دریغ از یک تغییر کوچک جلوگیری از تورم وبهبود شاخص های اقتصادی ،تغییر سیستم و تغییر شاخص های اقتصادی ،مهمتراز تغییر اشخاص وافراداست برای من شهروند که نه اصلاح‌طلبم ونه اصولگرا و ملی گرایی هستم که واقعا با عملکرد زاویه دارم و بشدت منتقد و طرفدار عملگرایی هستم تا شعار ورفتار رمانی
باسپاس
Iran, Islamic Republic of
کبنا چرا نظرات را منتشر نمی کنید
چرام1
Iran, Islamic Republic of
الکی دم از مخالفت با سهم خواهی نکنید این اردوکشی ها و جلسات صرفا صرفا برای سهم خواهی و جانماندن از تقسیم غنایم هستش. پس لطفا شعار ندهید و به شعور ما توهین نکنید...
Iran, Islamic Republic of
په اینو خو بیشترشون چپی هستند چطور سر از پایداری درآوردند
بهروز
Iran, Islamic Republic of
حنای شماها دیگه رنگ نداره
کارشناس
Iran, Islamic Republic of
ایگم اقای دانشی همان احسان دانشی بخشدار روحانی در پاتاوه هست؟؟؟
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...