تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب : ۴۳۸۴۲۱
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح و بهره برداری از دو پروژه در شهرستان لنده+تصاویر

۰
کبنا ؛به گزارش کبنا؛ در این آیین ابتدا مدرسه ۶ کلاسه علوی روستای دم تنگ لنده پس از سالها انتظار توسط فرماندار شهرستان لنده افتتاح شد.
فرماندار لنده اظهار کرد: این پروژه با زیر بنا ۵۲۱ مترمربع آموزشی ,۴۶متر مربع سرویس بهداشتی ،۱۵۰۰متر مربع محوطه سازی ،۱۱۰ متر مربع طول دیوار حیاط بامشارکت نوسازی مدارس و بنیاد مستضعفان و خیرین و اعتباری درحدود جمعا ۲/۵ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
رزمجو افزود: بابهره برداری از این مدرسه مشکلات  چندین ساله  دانش آموزان این روستای بزرگ برطرف شده و از یک فضای آموزشی استاندارد وبارعایت تمامی معیارهای فنی وایمن برخوردار خواهند شدند.
در ادامه  پروژه زیرسازی و آسفالت ۱۳کیلومتر راه روستایی ( تعداد ۷روستا ازبخش موگرمون ) بامشارکت راهداری و بنیاد علوی با اعتباری جمعا بالغ بر ۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
رزمجو گفت: بابهره برداری از این جاده های روستایی و محورهای روستایی یکی از مهمترین مشکلات و مطالبات عمده مردم این منطقه  تاحدودی مرتفع شده و هرچند که باید توسط اداره راهداری ایمن سازی اصولی شوند اما تردد مردم را آسان نموده و از حداقل امکانات جاده ای بهرمند شدند.
فرماندار لنده در پایان افزود: عمده پروژه های شهرستان لنده در ماه گذشته باحضور معاون عمرانی استاندار و مدیران کل بخاطر تحویل دولت کلنگ زنی وافتتاح شده بودند و همچنین پروژه های مهم دیگری داریم که بالای ۹۰ درصدپیشرفت فیزیکی دارند وتا یک ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.
نام شما

آدرس ايميل شما

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...