تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶
کد مطلب : ۴۳۵۳۱۱
همایش حامیان «سید ابراهیم رئیسی» با حضور سعید محمد برگزار شد

روشنفکر پاسخ منتقدان «آرمان بیگلری» را داد / امروز کشور به سرانگشتان شما نیاز دارد

۱
کبنا ؛نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در همایش حامیان سید ابراهیم رئیسی در یاسوج تلویحاً پاسخ منتقدان آرمان بیگلری را داد و  گفت: از برادر خوبم، آقای «حاج آرمان بیگلری»، فردی تحلیل‌گر با معلومات بالا و برنامه‌ریز تشکر می‌کنم به جهت مدیریت خوب‌شان در ستاد مرکزی آیت الله رئیسی.
به گزارش کبنا، عصر امروز (چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400) همایش تجمع بزرگ حامیان «سید ابراهیم رئیسی» در پارک ولایت یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا و مهدی روشنفکر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به گزارش کبنا؛ مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در خصوص ویژگی‌های سردار سعید محمد گفت: ایشان شخصی است که با توجه به قابلیت‌هایی که داشت توانست در سن ۳۸ سالگی  درجه‌ی سرلشکری را اخذ کند و در ۵۳ سالگی به عنوان جوانترین کاندیدا پا به عرصه‌ی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گذاشت.

وی سعید محمد را یادگار عملیات مرصاد دانست و با بیان اینکه سد کرخه و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس از جمله کارنامه موفق این خدمتگزار مردم است، گفت: من از جانب این مردم از توجه ویژه‌ی دکتر محمد نسبت به تسریع جاده‌ی پاتاوه و دهدشت تشکر ویژه کنم.
وی در خصوص نقش سعید محمد در انتخابات پیش رو گفت: در این دورانی که تاکید مقام معظم رهبری بر مشارکت حداکثری است، سردار محمد هر روز، از این شهر به  آن شهر می‌روند تا مردم را تشویق کنند که در انتخالات شرکت کنند.
روشنفکر در ادامه با اشاره به ظرفیت‌ها و شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد قریب به ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، دارای یک درصد کل مساحت کشور و یک درصد جمعیت کشور است اما خوشبختانه در دوران دفاع مقدس و در تمام میادینی که لازم به حضور بود، حرف برای گفتن داشت. استان کهگیلویه و بویراحمد دارای سهمی حدود ۲۰ درصد نفت و گاز کشور، ۲۵ درصد از نمونه‌های پوشش  و داروهای گیاهی، ۱۰ درصد آب کل کشور است، اما شاهد هستیم که استان در مشکلات و آسیب‌های اجتماعی گرفتار شده است.

روشنفکر در خصوص انتخابات پیش رو گفت: امروز کشور و نظام به سرانگشت شما مردم نیاز دارد. اگر دیروز سردار سلیمانی جان به جانان داد و شهید شد، اگر دیروز سردار سلیمانی سر، دست و بازو را در راه انقلاب داد امروز کشور به حضور شما و رأی شما نیاز دارد. دشمنان دعوت به سکوت می‌کنند، تاکید می‌کنند با صندوق‌های رأی قهر کنید. اما شما فریب نخورید. این را بدانید که حضور آگاهانه در انتخابات و انتخاب شخص اصلح حتماً تغییر را بدنبال خواهد داشت. کسی می‌تواند تغییر ایجاد کند که توان تعامل و اتحاد  میان سه قوه را داشته باشد، انصاف داشته باشد و بنابر این ویژگی‌ها مرد این میدان حضزت آیت الله رئیسی است.
 وی خاطرنشان کرد: حضور آگاهانه در انتخابات و گزینه اصلح انتخاب کردن تغییر به همراه دارد و کسی می‌تواند تغییر ایجاد کند که تجربه داشته و توان اتحاد سه قوه را دارد و انصاف و عدالت داشته باشد و مرد این میدان حضرت آیت الله رئیسی است.
 نماینده مردم درمجلس با تاکید بر حفظ اخلاق انتخاباتی مورد تاکید رهبری گفت: قدرت نظام در همه امور به پشتوانه مردم باز می‌گردد. خواص و دست اندرکاران نباید انحصارطلب باشند و بین مردم و دست اندرکاران فاصله ایجاد شود.
روشنفکر در بخش پایانی صحبت‌هایش از مردم تشکر کرد و گفت: باید بر اساس وظیفه یک نکته را بگویم. از برادر خوبم، آقای «حاج آرمان بیگلری»، فردی تحلیل‌گر با معلومات بالا و برنامه‌ریز تشکر می‌کنم به جهت مدیریت خوب‌شان در ستاد مرکزی آیت الله رئیسی.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اول وظیفه همه‌ ماست که حتما در انتخابات شرکت کنیم
دوم اینکه: یک آدم تحلیل گر و برنامه ریز باید مدیریت بحران بداند که در بحران کرونا خدای ناکرده شهر یاسوج به وضعیت قرمز ازلحاظ کرونایی نرسد
Iran, Islamic Republic of
بعد انتخابات میفهمین دلیل سکوت دلیل قبال ارمان را
بهادران
Iran, Islamic Republic of
همانطوریکه که خودت در میتینگ های انتخاباتی می فرمودی انشاء الله سه سال دیگه باید بساطتت را جمع کنی بخاطر عملکرد ناصوابت ..
Iran, Islamic Republic of
جمع کن بساطتت رو
Iran, Islamic Republic of
جمع کن بساطتت رو مردم تو رو شناخته اند
Iran, Islamic Republic of
وحدت را .
بالا پایین کردید
وحدت را عوض کردید
دوست و دشمن راه انداختید
جریان جریان بیداد میکند پیش بچه های جریان
Iran, Islamic Republic of
احسنت براین حماسه
امیربان
Iran, Islamic Republic of
آخی عامل بدبختی خوت وتیمت وجریان ندای ایشون هست
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...