تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۴۳۳۵۲۱

ابراز رضایت معاون وزیر در بازدید از بیمارستان شهیدجلیل یاسوج

۰
کبنا ؛
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان معین کرونای شهر یاسوج بازدید کردند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، روز سه شنبه 7 اردیبهشت 1400، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان معین کرونای شهر یاسوج بازدید کردند.
قاسم جان بابایی در بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج به بررسی روند ارائه خدمت به بیماران پرداخت.
جان بابایی از بخش های مختلف اورژانس، آی سی یو، عفونی و بستری موقت این بیمارستان بازدید کردند و ضمن ابراز رضایت و خرسندی از عملکرد بیمارستان شهید جلیل یاسوج در ارائه خدمت به بیماران، از تلاش شبانه روزی کادر درمان این بیمارستان قدردانی نمود.
وی با بررسی دقیق روند ارائه خدمات به بیماران، با متخصصان داخلی و عفونی حاضر در بخش های درمانی و پرستاران دیدار و در جریان اقدامات انجام شده برای بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفت.

نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
بنده خودم شش روز در بیمارستان جلیل بستری بودم ضمن تشکر ویژه از پرسنل زحمت کش در یک کلام شایسته است در یکی از میدانهای بزرگ‌شهر نماد دکتر با غیرت یعنی دکتر جاودان سیرت نصب شود و تا نسلهای اینده شجاعت و دلسوزی این مرد بزرگ را ببینند خداوند پشت و پناهشان باد
۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع چهار روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ...
بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...
کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

نانچه به دنبال تحقق این مشارکت حداکثری هستیم قطعا باید رویه‌ها ی فعلی تغییر یافته و دوباره ...