تاریخ انتشار
جمعه ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۴۳۲۶۰۳

بازدید سرزده استاندار از مبادی ورودی و خروجی شهر یاسوج

بازدید سرزده استاندار از مبادی ورودی و خروجی شهر یاسوج / برای کاهش شیوع ویروس کرونا نیازمند همکاری کامل مردم هستیم
۱
کبنا ؛استاندار ظهر امروز به صورت سرزده از مبادی ورودی و خروجی شهر یاسوج در روز سیزده به در بازدید کرد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز جمعه  (۱۳ فروردین ۱۴۰۰)حسین کلانتری در حاشیه بازدید سرزده از مبادی وردی و خروجی پایتخت طبیعت ایران ضمن تشکر از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی تاکنون گفت: با همکاری ،مساعدت و همیاری خوب مردم می توانیم شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا به صورت محسوس باشیم.
استاندار در ادامه گفت: همچنین از مجموعه عوامل پلیس و نیروی انتظامی ،بسیج ،نیروهای هلال احمر و همه دستگاه‌های کمک کننده در کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها و عملکرد خوب ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در مرکز استان و شهرستانها تشکر می کنیم.
استاندار در ادامه بر تداوم و رعایت بیش از پیش دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و افزایش آن در سراسر کشور و استان تاکید کرد و گفت: امروز همه استانها در شرایط ویژه ای  قرار دارند و بهبودی این شرایط تنها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و همراهی و مشارکت خوب آنان امکان پذیر است.
کلانتری از برپایی برخی دورهمی ها، حضور در مراسمات عزا و عروسی در برخی مناطق به شدت انتقاد کرد و افزود: مهم ترین عوامل افزایش دهنده و تشدید کننده ویروس کرونا در استان ، همین مراسمات عروسی و عزا و نشست‌های خانوادگی و 
دورهمی هاست.
استاندار خاطر نشان کرد برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش آن در استان با هیچ کس تعارفی نداریم و با کسانی که با بی توجهی سلامت مردم و جامعه را به خطر می اندازند برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

نیکنام
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشید خدمت نیروی انتظامی خستگی ناپذیروهلال احمرکه دراین ایام واقعاسنگ تمام گذاشتن واززندگیشون برای خدمت به مردم زدن
برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

یک متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی به بیان توضیحاتی درباره رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از ...
اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

براساس پیشنهاد دیگری همچنین مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با همکاری هلال احمر و با افزایش ...
حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

سيدهادي خامنه‌اي با اصلاح‌طلبان حشر و نشر داشته و دم‌خور بوده و يك مجلس‌ششمي به شمار ...