تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۴
کد مطلب : ۴۳۲۰۶۳
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد؛

ارائه خدمات پزشکی رایگان در روستاهای شهرستان دنا

۰
کبنا ؛طرح خدمات بهداشت و درمان اضطرار توسط تیم های بهداشت و درمان اضطرار جمعیت هلال احمر استان با همکاری شبکه بهداشت شهرستان دنا در روستای کوخدان این شهرستان اجرا شد.
به گزارش کبنا نیوز، امروز دوشنبه (25 اسفندماه) مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: این طرح در راستای اهداف سازمانی و خدمت به هموطنان عزیز آسیب دیده در زلزله اخیر شهرسی سخت اجرا شده است.
امان اله جهانبین اظهار کرد: بعد از توزیع اقلام حفاطتی و بهداشتی در سطح شهر به تعداد ۲۵۰۰ خانوار، با اعزام ۴ تیم تخصصی بهداشت و درمان اضطرار به روستای کوخدان و روستاهای اقماری آن، امروز دوشنبه 25 اسفندماه اقدام به اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان متخصص، عمومی، خدمات پرستاری، تست قندخون، نوارقلب، خدمات دارویی، توزیع اقلام حفاظتی و بسته های بهداشتی کردیم که به تمامی مراجعه کنندگان و خانواده‌های ساکن در روستا خدمات لازم درمانی و بهداشتی ارائه گردید.
جهانبین بیان کرد: در همین زمینه و در راستای اجرای خدمات به سایر روستاهای آسیب دیده از زلزله، در تاریخ ۲۶ اسفندماه تیم های درمان اضطرار از ساعت ۸ صبح در محل خانه بهداشت شهرستان روستای بیاره به مراجعه کنندگان ارائه خدمت می کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

بالاخره زمان خداحافظی او با جام‌جم فرا‌رسیده و ظاهرا علی عسگری باید با اتاق ریاست صداوسیما ...
‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...