تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب : ۴۲۹۵۵۳
در نشست مشترک مدیران واحدهای فناور پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل آب منطقه‌ای مطرح شد

هاشمی: نباید اجازه دهیم که سرمایه‌های کهگیلویه و بویراحمد از استان خارج شود ( + تصاویر )

۱
کبنا ؛نشست مشترک مدیران واحدهای فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید شمس الدین هاشمی رییس پارک علم و فناوری استان و رسول فرهادی آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، عصر روز (شنبه 20 دی ماه 99) نشست مشترک مدیران واحدهای فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور هاشمی رئیس سازمان پارک علم و فناوری استان و مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
سید شمس الدین هاشمی رییس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست به اهمیت هوشمندسازی پروژه‌های آب اشاره کرد و اظهار داشت: آب یک موضوع بسیار مهم در جهان و حیات بشر است و هوشمندسازی پروژه‌های آبی نقش مهمی می‌تواند در حفاظت از منابع آبی ایفا کند.
وی افزود: واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد این توانایی را دارند که با ساخت اپلیکشن های مناسب به کمک آب منطقه‌ای برای حفاظت از این منابع آبی بیاید.
هاشمی در ادامه با تاکید بر توانایی واحدهای فناور استان کهگیلویه و بویراحمد در انجام کارهای بزرگ، اظهار داشت: وقتی استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف دارد، نباید اجازه بدهیم سرمایه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از استان خارج شود و باید کارهای فناورانه‌ی مورد نیاز پروژه‌های آبی در همین استان انجام بگیرد.
به گزارش کبنا، همچنین در این نشست رسول فرهادی مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به تشریح آخرین وضعیت منابع و پروژه‌های آبی پرداخت و اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت بالایی به لحاظ منابع آبی دارد که واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند در حفاظت از منابع آبی، شرکت آب منطقه‌ای را کمک کنند.
به گزارش کبنا، در این جلسه، تفاهم نامه همکاری سازمان پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد و شرکت آب منطقه‌ای استان منعقد شد.
 
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارشناس
Iran, Islamic Republic of
پارک کهگیلویه و بویراحمد خیلی ضعیف عمل می کند
کیخسرو
Iran, Islamic Republic of
خدا رو شکر در مورد ماسک و پهپاد صحبت نکرده.
(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

نماینده سبزوار در مجلس با انتشار یک ویدئوی دو دقیقه‌ای از سربازی که مانع ورود بدون مجوز ...
سيلي برچهره قانون

سيلي برچهره قانون

 بسیاری از مردم در شبکه‌های اجتماعی به این اتفاق واکنش تندی نشان دادند و در این راستا،...
صندلی رئیس جمهوری چند؟

صندلی رئیس جمهوری چند؟

مردم در انتخابات‌های اخیر به هر چیزی نه گفتند، نه تنها پس زده نشد بلکه به کانون‌های قدرت ...