تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۶
کد مطلب : ۴۲۷۸۹۳
کبنا گزارش می‌دهد

( تصاویر ) بازدید شبانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازار یاسوج

۰
کبنا ؛حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد شامگاه سه شنبه، برای چندمین بار از روند اجرای طرح جامع هوشمند محدودیت‌ها در بازار یاسوج بازدید کرد.
 به گزارش کبنا، کلانتری از عملکرد عوامل اجرای این طرح و نظارت‌ها و بازرسی‌های تعزیرات حکومتی استان، صمت، نهادهای حمایتی و امنیتی، کادر بهداشت، دستگاه‌های اجرائی، نیروی انتظامی، نیروهای بسیج و همراهی و صبر و حوصله مردم تقدیر کرد.
 وی در خصوص نظارت بر محدودیت‌های این حوزه، گفت: مردم استان همراهی خوبی با اجرای محدودیت‌های اعمال شده و رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشتند که این اقدام ستودنی است.
کلانتری همراهی اصناف، کسبه و بازاریان استان  نیز در تعطیلی واحدهای خود و توجه ویژه به اعمال محدودیت‌ها قابل تقدیر است، عنوان کرد.
 وی از مردم استان خواست تا پایان طرح در مدت زمان ۲ هفته تعیین شده، همراهی و مشارکت خود را با ستاد مقابله با کرونا در اجرای محدودیت‌ها داشته باشند تا هر چه سریعتر با کاهش روند شیوع بیماری، محدودیت‌ها نیز برداشته شود.
 مقام ارشد اجرائی استان کهگیلویه و بویراحمد، تاکید کرد: امید است که مردم در این ۱۵ روز علی رغم وجود برخی مشکلات اقتصادی، همراهی بیشتری داشته باشند.
 کلانتری همراهی و مشارکت مردم در این طرح را مهم‌ترین عامل موفقیت کاهش ابتلا و قطع زنجیره ویروس کرونا دانست و گفت: تاکنون مردم جای جای استان به خوبی از این طرح استقبال کردند و این طرح با قوت در حال اجراست و باید از تک تک مردم استان تقدیر کرد.
به گزارش کبنا،  مدیرکل تعزیرات استان کهگیلویه و بویراحمد، استاندار را در این بازدید همراهی کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

محمود احمدی‌نژاد در ادعایی جنجالی و جدید گفته بود که حسن خجسته، معاون اسبق صدا، ۱۲ سال ...
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...