تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : ۴۱۹۳۳۶
با شیوع بیماری کرونا در استان؛

بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد پیشتاز مقابله با کرونا

۰
کبنا ؛دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی با حضور در زندان مرکزی یاسوج اقدام به ضدعفونی کامل این زندان کردند.
با شیوع بیماری کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد بسیج دانشجویی در همان ابتدای امر با تشکیل قرارگاه مقابله با کرونا  و در ذیل آن با تشکیل کارگروه های تولید محتوا،عملیات میدانی متشکل از تیم های تولید ماسک استاندارد چندبار مصرف و ضدعفونی اماکن و معابر، کارگروه کارگروه مطالبه گری، کارگروه رسانه و کارگروه خیریه و تهیه بسته های بهداشتی و معیشتی اقدام به سازماندهی دانشجویان و علاقه مند برای مقابله با کرونا کرد.
به گزارش کبنا نیوز، دانشجویان جهادگر دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از پیشتازان تشکیل گروه های جهادی برای رفع آلودگی  و ضدعفونی کردن اماکن، معابر شهری، کوچه ها و محله ها و پیاده روها بود.
گروه های جهادی بسیج دانشجویی در حال حاضر در شهرهای دهدشت، گچساران و یاسوج به صورت شبانه روزی در حال مقابله با کرونا هستند.
روز گذشته با توجه به دغدغه بالای جامعه نسبت به محیط زندان، مراکز ندامتگاهی و نگرانی هایی که خانواده آنان داشتند، دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی با حضور در زندان مرکزی یاسوج اقدام به ضدعفونی کامل این زندان کردند که با استقبال زندانیان و کادر این مرکز روبه رو شد.
لازم به ذکر است با تمهیدات دیده شده از طرف مدیرکل زندان‌های استان، این مراکز به صورت روزانه برای مقابله با بیماری کرونا ضدعفونی و استریل می‌شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

جلسات بررسی حداقل دستمزد کارگران در حالی این روزها برگزار می‌شود که رقم‌ها به نظر می‌آید ...
آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

دوره حضور دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در قدرت، با این کشور کاری کرده که دیگر ...