تاریخ انتشار
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۱۸۵۶۳
کبنا خبر می دهد؛

پیام شهردار دوگنبدان به مردم برای مقابله با ویروس کرونا

۰
کبنا ؛شهردار دوگنبدان پیامی در خصوص شرایط فعلی شهر، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خطاب به شهروندان صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است؛

با سلام و احترام
همشهریان عزیز دوگنبدانی
ویروس کرونا خطری جدی برای جامعه ایجاد کرده است، ما باید در مقابل این ویروس مقاومت کنیم و در کنار هم اقداماتی جدی صورت دهیم، همه ما در کنار مردم هستیم و به بهترین نحو شرایط فعلی را مدیریت خواهیم کرد.
شهرداری دوگنبدان، طی روزهای گذشته اقداماتی همچون ضدعفونی کردن معابر و بازار های شهر را با کمک پرسنل خدوم و زحمت کش آتش نشانی انجام داده است.
هر چند بافت فرهنگی و جامعه سنتی دوگنبدان کار را قدری دشوار کرده است و از طرف دیگر، خدمت کردن، با وجود کمبود امکانات بهداشتی و گندزدایی کافی، و پاسخگو نبودن ارگان های مسئول جهت تامین وسایل ضدعفونی آسان نخواهد بود.
اما شهرداری در جهت اقدامات پیشگیرانه، علاوه بر ادامه عملیات ضدعفونی در سطح شهر، اقدام به تعطیلی کلیه فعالیتهای عمومی در پارکها و فضاهای سبز شهرداری و فعالیتهای عمومی، فست فودها ، دوره گرده ها و سمبوسه  و فلافل فروشهای سیار سطح شهر کرده است.
توصیه ما به همشهریان عزیز این است که فعالیت های روزمره خود را با دقت و توجه به رعایت بهداشت و اقدامات پیشگیرانه انجام دهیم و رفتارهای روزمره خود را اصلاح و بهبود بخشیم، تردد غیرضرور در بازار و معابر عمومی را به حداقل ممکن برسانیم.
تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی در راستای حفظ سلامتی ما و فرزندمان صورت گرفته است و والدین عزیز باید مدنظر داشته باشند که سلامتی خود و فرزندمان را با مسافرت رفتن، بازار و خرید رفتن، تفریح کردن در کوچه و خیابان به خطر می اندازیم، پس همکاری خود در این زمینه را بالا ببریم و از چنین اقداماتی پرهیز کنیم.
انتظار این است که مردم عزیز همکاری بین بخشی و مشارکت بیشتری در زمینه های ذکر شده برای مدیریت بهتر شهر داشته باشند و همکاران زحمت کش شهرداری را در این زمینه یاری کنند.
ما مردم، همیشه از مشکلات و خطرات عبور کرده ایم، این بار نیز با یاری و همکاری هم از این ویروس خطرناک عبور خواهیم کرد.
ما می توانیم
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اقامات پیشگیرانه شما قطع درختان بلوار بود که حاصل دست رنج کارگران بیچاره را قلع وقم کردی
Iran, Islamic Republic of
جناب شهردار اینها کافی نیست، هتل شهر چک بشه. فرودگاه بسته بشه. حتی ورودی ها شهر
بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...
رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

زیباکلام با اشاره به اینکه اصول‌گرایان به دنبال این هستند، که بتوانند نامزد خود را با ...
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...