تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۴۱۶۵۷۶
مسعود حسینی خطاب به ریش سفیدان و معتمدین اصولگرا در یاسوج

باید از آرای خودتان صیانت کنید و به امید این و آن نباشید

۰
کبنا ؛
نشست مشورتی تعدادی از معتمدین و ریش سفیدان اصولگرایان یاسوج ( روز گذشته دوشنبه 23 دی ماه 98) با حضور «سید مسعود حسینی» استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد، «ستار هدایت خواه» رئیس شورای جریان انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و نادر منتظریان نامزد انتخابات مجلس بویراحمد و دنا در حسینه الزهرا (س) یاسوج برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این نشست تعدادی از بزرگان اصولگرا از حوزه‌های تنگ سرخ،تلزالی، سادات امام زاده علی(ع) منطقه معصوم آباد و حومه شهر یاسوج حضور داشتند،و مسعود حسینی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد در این نشست به سخنرانی پرداخت.
مسعود حسینی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد و از چهره‌های شاخص جریان اصولگرایی ضمن تقدیر از نیروهای نظامی و امنیتی کشور گفت: نیروهای امنیتی ما سپاه عزیز و ارزشمند، ارتش مکتبی نظام جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی و اداره اطلاعات مسئولیت اصلی امنیت این کشور را به عهده دارند، این نیروها همه می‌دانند مراحل بسیار سختی را طی می‌کنند تا  بتوانند ورود پیدا کنند که اینها از بهترین نیروهای نظام هستند و این طور نیست که ما بگوییم نیروهای خوب در جای دیگر نیست چرا نیروهای خوب در سراسر این کشور هست اما اینها کسانی هستند که در پرخطرترین عرصه‌های امنیت این نظام حضور پیدا می‌کنند.
 وی در ادامه با انتقاد از کسانی که از حضور نیروهای نظامی و امنیتی در دیگر جایگاه‌ها خصوصاً کاندیداتوری انتخابات مجلس انتقاد می‌کنند افزود: از ابتدا هم برای پذیرفتن همین خطرات این لباس مقدس را به تن کرده‌اند نیروهای امنیتی در تمام جنگ‌های پنهان و آشکار در خط مقدم جبهه هستند، چطور  باید در پر خطرترین حوادث حضور پیدا کنند و در تمام جنگ‌های پنهان و آشکار برای خنثی کردن حضور پیدا کنند اما در مسئولیت‌های دیگر نباید باشند!
 وی ادامه داد: اگر  شخصیتی مثل سردار شهابی فر که از مفاخر ما هستند و در دفاع مقدس حضور داشتند، در دفاع از  کیان این نظام و انقلاب و به عنوان مدافعان حریم حرم حضور داشتند، و اگر ایشان در عرصه انتخابات بعنوان کاندیدای مجلس می‌خواست حضور پیدا کند بعضی از ما می‌گفتیم  ایشان نیروی امنیتی است؟ یا اگر کسی شخصی مثل شهید هرمز پور امروز می‌بودند و می‌خواستند حضور پیدا کنند باید می‌گفتم نیروهای امنیتی است؟ یا اگر آن شهید سرافراز و سربلند که هیچگاه دنبال نام و مقام نبودند، سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی” اگر یک روز ضرورتی می‌شد که می‌خواست برای ریاست جمهوری کاندیدا شوند(که هرگز نمی‌پذیرفتند)باید می‌گفتیم که اینها نیروهای امنیتی هستند؟
استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد گفت: این را بدانید با این ترفندها یا این ندانم کاری‌ها یا این دانستن‌ها و خود را به اصطلاح به راه دیگری زدن، می‌خواهند زمینه حضور فرزندان این انقلاب را در صحنه‌های پر مخاطره و مسئولیت پذیر کم کنند.
 وی همچنین ادامه داد: فردا فرزندان همین کسانی که بعنوان نخبگان در سخت‌ترین صحنه‌ها حضور دارند،اگر دکتر بشوند استاد دانشگاه بشوند مهندس بشوند معلم و یا در هر درجه و مقامی که باشند باز هم خواهند گفت پدران شما در پادگان‌ها بودند پدران شما نظامی بودن و… و اینگونه می‌خواهند فرزندان انقلاب را از صحنه خارج کنند.
 مسعود حسینی گفت: همه ما باید حواسمان جمع باشد، مسئولیت‌ها را باید به دست امین‌ترین افراد بسپاریم، کسانی را  می‌شناسیم که در چندین دوره است در مجلس شورای اسلامی از شرق تا غرب کشور حضور دارند و به عنوان نیروهای امنیتی بهترین نقش را هم توانستند ایفا کنند.
 وی در ادامه با ذکر حدیثی  به انتقاد از مسئولان پرداخت و گفت؛ امام کاظم (ع) می‌فرماید؛ امانتداران واقعی هیچ وقت خیانت نمی‌کنند اما این شما هستید که گاهی امانت را به دست خیانت کاران می‌سپارید.
مسعود حسینی خطاب به ریش سفیدان و معتمدین جلسه گفت: از امروز باید از آرای خودتان صیانت کنید و به امید این و آن نباشید. گاهی مردم گلایه مند هستند که ما رأی می‌دهیم اما از آراء ما صیانت نمی‌شود! هرکدام از شما باید احساس مسئولیت کنید و از آرا مردم صیانت کنید.
 این فعال سیاسی خطاب به مسئولان گفت؛ مسئولین بدانند این طور نیست که بگویند اینها افرادی هستند تابع نظام و ولایت و اگر چنان و چنین بشود باز هم سکوت خواهند کرد.مسئولین بدانند (خطاب به مردم به گوششان برسد)اگر نمی‌توانند این مردم خواهند توانست از آراء خود صیانت کنند.
 وی گفت: باید امنیت باشد برای همه افراد و  برای هر کاندیدایی. باید بتوانند از  زیلایی تا لوداب، تا آخر گنجگون و تنگ سرخ و کوشک، تا هر زمانی که انتخابات آزاد باشد مسئولان باید با نیروهایشان حاضر باشد.
 وی ادامه داد: این نظام آنقدر اقتدار دارد و قدرتمند است که یه وقت کسی خیال نکند که با فضا سازی با جنجال با دروغ با شایعه و… می‌تواند مثلاً مانعی ایجاد کند.
 استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد همچنین خطاب به مردم و حامیان کاندیدای نهایی جریان انقلاب اسلامی گفت: از همه عزیزان این جریان تقاضا دارم در هرکجا که هستید به همه مردم احترام بگذارید و از تخریب و تضعیف دیگران بپرهیزید و به همه مردم احترام بگذارید و رقابت را بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل کنید، شما تبلیغ کنید کاندیدای نهایی این جریان را، چون در کاندیدای شما و جریان شما آنقدر توانمندی وجود دارد که نیاز به تخریب و تحقیر کسی ندارید.
آن‌هایی که تخریب و تضعیف می‌کنند برای نشان دادن خودشان هست ولی ما نیاز به تخریب کسی نداریم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ایل بزرگم تامرادی
Iran, Islamic Republic of
فقط حاج نادر منتظریان
علی دولتی
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج منتظریان که عزتی برای بویراحمد است به امید پیروزی
علی‌ دولتی
Iran, Islamic Republic of
تو چه داری حاج نادر که همه در وصف تو ماندن
مطلع
Iran, Islamic Republic of
من از افراد شاخص اصولگرا کسی را نمیبینم بیشتر قوم و خویشهای آقای منتظریان هستند
غ
Iran, Islamic Republic of
شما که استانداربودی وبویراحمد را ازمحرومیت خارج کردی وهیچ طرح عمرانی نداشتی بخاطر لیسانس الهیات بودنت/وزمان ریاست جمهوری معجزه هزاره سوم بیشترین بودجه رامملکت داشت/واقامحمود هم به استاندارن بیشترین اختیارات راداد چکار کردی که دوباره دنبال قدرت هستید
دنای سرفراز
Iran, Islamic Republic of
مرد کیگیوی اقتدارش از دور پیداست جو نم سیت منتظریان مرد مجلس ختی بقیش بنزین تیشو گرون ایکنن خور وانیبون
تلزالی
Iran, Islamic Republic of
کواهل تلزالی
علیپور
Iran, Islamic Republic of
..عجب..هرسال بایکی هستی
Iran, Islamic Republic of
جناب حسيني نيروي هاي امنيتي انتظامي در چشمان ما جاي دارند ولي اصلا نبايد در سياست وارد بشوند چون تبعات واسيب هاي ان خيلي بيشتر از انچه هست فكر ميكنيد همه چي را قرباني أهداف گروه تون نكنيد
دنا
Iran, Islamic Republic of
مردم به نيروهاي براي نمايندگي و...،نظر مثبتي ندارند وحركت تيم شما كاملا محكوم به شكست هست بهتر ه از رقيب درون حزبي تون كه إستاد دانشگاه وخانواده شهيد هست حمايت كنيد
غلومی
Iran, Islamic Republic of
با احتساب اینکه ۱۰۰ نفر اومده ضرب در ۱۰۰ هم بکنیم کل آرای این اقا ۱۰۰۰۰تا بیشتر نیست بعدا نگید نگلتم
Iran, Islamic Republic of
په کو هدایت‌خواه؟
M.p
Iran, Islamic Republic of
چقدر این عکسا خوبه دست یه سری افراد که بظاهر اصلاح طلب بودن رو رو کرد .
زنده باد اصلاحات واصلاحطلب
Iran, Islamic Republic of
دربویراحمد ودنا فقط این چند نفر ریش سفید ومعتمد هستند کارتان تمامه آقای هدایت خواه بهرامی یا روشنفکر درصورتیکه پاسخگوی اعتراضات مردمی باشند برنده انتخابات هستند.اگر گچساران تاجگردون نباشد همه می آیند یاسوج وبه بهرامی رای میدهیند مطمئن باش کاندیدت رنک مجلس نمی بینه
Iran, Islamic Republic of
قران فقط سی وام اومنه نشسنه
Iran, Islamic Republic of
باسلام. متاسفم برای جریان اصولگرا که ببربیان وخطیب توانمندونترس سیدشکرالله امامی روکنارگذاشتن وکسی روسکانداراین جریان کردن که 12 سال خارج ازاستان بودن ومردم هیچ شناختی ازایشان ندارند.ومتاسف ترازینکه برای45هزاراصولگرا سه نفری که هیچ محبوبیت ومقبولیتی نزدجریان وعموم ندارن (حسینی وشجاعیان وخلقی پور ) تصمیمات غیرمعقول ومغرضانه گرفتن.بایدبرای همیشه باید فاتحه جریان اصولگرارادربویراحمد ودناخواند
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
جناب حسینی امثال شماها که در این زمینه سابقه خوبی ندارید دخالت نکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد
Iran, Islamic Republic of
سی جمعیت نزدیک به 60نفر
Iran, Islamic Republic of
باور کنید اصولگراها را حسینی و و اصلاح طلبان را باقر موسوی نابود می کنه برا ابد
م.ب
Iran, Islamic Republic of
چشماتو باز کنی میبینی سخنرانی میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
فقط دکتر هدایت خواه
سی‌سخت
Iran, Islamic Republic of
تاریخ مصرف ای بنکو تموم وابیه
جبهه مشارکت، انحلال و الگووارگی

جبهه مشارکت، انحلال و الگووارگی

 تجربیات تحزب در «جبهه مشارکت ایران اسلامی» با وجود انحلال این تشکل، به عنوان الگویی ...
انصراف هنرمندان؛  راست می گویید اجراهایتان را کنسل کنید

انصراف هنرمندان؛ راست می گویید اجراهایتان را کنسل کنید

 شايد کمتر کسي فکر مي‌کرد که چنين اتفاقي براي هواپيماي اوکرايني رخ داده باشد و بيش از ...
پشت‌پرده رفت و آمد قطری‌ها به تهران

پشت‌پرده رفت و آمد قطری‌ها به تهران

سفرهای مکرر مقام های قطری و در راس آنها، امیر این کشور، سوالاتی را درباره دلایل این سفرها ...