تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۴۱۳۷۳۱
با حضور مسئولان کشوری و استانی انجام گرفت

افتتاح پایگاه اجتماعی بهزیستی دیشموک / تصاویر

۱
کبنا ؛پایگاه اجتماعی بهزیستی دیشموک با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.
به گزارش کبنا از دهدشت، صبح امروز (چهارشنبه 17 مهر ماه 98) پایگاه اجتماعی بهزیستی دیشموک با حضور معاون اموراجتماعی سازمان بهزیستی کشور، فرماندار کهگیلویه، طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان در مجلس،مدیرکل بانوان استانداری، مدیرکل بهزیستی استان، امام جمعه دیشموک و جمعی از مدیران شهرستانی افتتاح شد.
حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک در این آیین با تسلیت ایام اربعین حسینی و با اشاره به خدمات نظام اسلامی به مناطق محروم، گریزی به محرومیت بخش دیشموک زد و از بی توجهی مسوولان به این بخش گلایه کرد.
حجت الاسلام راوند آسیب‌های اجتماعی فقر، خودکشی ترک تحصیل و... را از جمله معضلات بخش دانست و گفت: در روستایی نیست که ما ترک تحصیل نداشته باشیم.
وی از برگزار نشدن کارگاه‌های آموزشی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیز گفت که نیاز به توجه و اختصاص بودجه به این کارگاه‌ها است.
راوند نگاه جهادی به بخش در همه زمینه‌ها را ضرورت توسعه بخش برشمرد و افزود: در برخی موارد سیاسی کاری عامل عقب ماندگی‌هاست.
علیرضا اتابک فرماندار کهگیلویه نیز در این آئین با اشاره به مقولات مدیریتی، بر توسعه متوازن تاکید کرد.
اتابک با بیان اینکه باید واژه فقر، نمی‌توانم و...را از ادبیات خود حذف کنیم، عنوان کرد: در بخش دیشموک اقدامات توسعه‌ای و حفظ ان را در دستور کار داریم، پتانسیل‌ها موجود است باید مدیران پای کاربیایند.
اتابک در خصوص آسیب‌های اجتماعی نیز گفت: باید سبک زندگی و امید را به مردم آموزش داد، مشکلات بخش باید ساختاری حل شود.
نادیا صداقت، مدیر کل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز به سیاست‌های دولت در امور خانواده و تحقق ماده ۲۱ اشاره و اظهار کرد: طرح‌های ملی دیگری از جمله افزایش تاب اوری اجتماعی زنان، گفتگوی خانواده و... در دستور کار است.
حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور با اشاره به معضلات و آسیب‌های اجتماعی بخش دیشموک اظهار کرد: راه کارهای کوتاه مدت و دراز مدت در دستور کار است.
مسعودی فرید آموزش مهارت‌های زندگی، مشاغل خرد، شناسایی افراد اثر گذار و کلیدی بر مردم، افزایش تاب اوری و.... را از جمله راه کارهای کوتاه مدت عنوان کرد.
وی افزود: در مباحث بلند مدت باید توقع زود بازده بودن راه کارها را حذف کرد، و به توسعه متوازن، توجه به کارهای فرهنگی و دسترسی به آموزش و.... تمرکز کرد.
بنابر این گزارش، همچنین جلسه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دیشموک با حضور مسئولان برگزار شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

سالار مظهری فر
Iran, Islamic Republic of
هفته دولت افتتاح شد،،، حالا هم دوباره افتتاح کردند،،، بنازم به اینهمه فعالیت و فعال بودن سازمان بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد و بهزیستی شهرستان کهگیلویه
خدایا چه خبره در این مملکت؟
مگر سازمان بازرسی خوابه؟
مگه ،،،،،،،،،،
بدبختی ما را بنگرید؟؟؟؟؟؟
سالار مظهری فر
بازخوانی تاریخ ترورهای نافرجام یک آیت الله

بازخوانی تاریخ ترورهای نافرجام یک آیت الله

امروز هفتم آبان سالروز سومین ترور نافرجام سیدحسن طباطبایی معروف به سیدحسن مدرس است. هم ...
انتخابات آمریکا و چشم انداز قیمت دلار در ایران

انتخابات آمریکا و چشم انداز قیمت دلار در ایران

میثم‌ رادپور درباره اینکه اگر ترامپ پیروز شود چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: «همین مسیرادامه ...
رویای ناتمام نامزد حزبی

رویای ناتمام نامزد حزبی

در انتخابات ۱۴۰۰ «کاندیدای اختصاصی» داریم؛ این جمله ای است که این روزها از سوی برخی احزاب ...