?> مبارزه با فساد یا حذف نماینده دو شهرستان به هر قیمتی؟ - کبنانیوز
تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب : ۴۲۲۵۷۷
آخرین اظهارات در باره پرونده اعتبار نامه تاجگردون؛

مبارزه با فساد یا حذف نماینده دو شهرستان به هر قیمتی؟

۸۸
۶
مبارزه با فساد یا حذف نماینده دو شهرستان به هر قیمتی؟
کبنا ؛
تاجگردون منتخب مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است که علی‌رغم تأیید اعتبار نامه او در دوره‌های نهم و دهم، اعتبار نامه او در پیچ یازدهم بدجوری گره خورده و گویا قرار نیست این گره به این راحتی هم باز شود. کار به جای رسیده که احمد توکلی رئیس موسسه دیده بان شفافیت در آخرین اظهاراتش تاجگردون را متهم به دادن رانت به برخی نهادهای نظارتی و اطلاعاتی کرده است.
علیرضا زاکانی وئدیو جنجالی از خود منتشر می‌کند و در آنجا از شبکه گسترده فساد تاجگردون حرف می‌زند. حجت الاسلام نیک بین نماینده کاشمر هم از کشف اسناد جدید علیه تاجگردون خبر می‌دهد و می‌گوید: «ما پس از تأیید اعتبارنامه منتخب گچساران در کمیسیون تحقیق، بررسی‌های میدانی و سایر استعلامات را ادامه دادیم که در این میان به موارد جدیدی دست پیدا کردیم.»
حرف‌های زیادی را می‌تواند در باره اظهار نظر مخالفین یا معترضین به اعتبار نامه تاجگردون گفت، به طور مثال احمد توکلی بر استناد به چه مدارکی برخی نهادهای نظارتی را به گرفتن رانت از تاجگردون متهم می‌کند. اگر این سخن را فرد دیگری به غیر از توکلی می‌زد، آیا داد خیلی‌ها در سطح کشور بلند نمی‌شد؟
اگر شورای نگهبان مرجع قانونی است، غلامرضا تاجگردون را تأیید صلاحیت کرده، پس چرا الان باید خلاف نظر شورای نگهبان اینگونه موج سواری کنند. اگر تأیید اعتبار نامه حق نمایندگان مجلس است، شعبه 12 و کمیسیون تحقیق بعد از بررسی‌های دقیق و استعلامات متعدد مجدداً اعتبار نامه تاجگردون را تأیید کردند، پس دلیل این همه هجمه علیه او [تاجگردون] چیست؟ آیا نمایندگان مجلس نباید معیشت مردم، وضعیت اقتصادی، گرانی اجناس و کالاها و سایر مشکلات کشور را مدنظر قرار بدهند و دیگر از موضوع اعتبار نامه تاجگردون عبور کنند.
نمایندگان معترض به اعتبار نامه تاجگردون در این یک ماه از شروع مجلس تا کنون، تا توانسته‌اند، زندگی اداری، کاری و شخصی تاجگردون را شخم زده‌اند، به گفته نماینده کاشمر، او به گچساران سفر کرده و با بعضی از اهالی این شهرستان هم صحبت داشته و کار میدانی و تحقیقاتی در باره تاجگردون انجام داده، اما گویا هیچ چیزی پیدا نکردند، اگر پیدا می‌کردند، قطعاً نباید در کمیسیون تحقیق اعتبار نامه منتخب مردم تأیید می‌شد. اگر تاجگردون مسئله‌دار است، نباید این اجازه را از ابتدا به او می‌دادند که در انتخابات حضور پیدا کند، مردم به او رأی داده‌اند و الان پیگیر مطالباتشان از نماینده مجلس هستند. به نظر می‌آید، رویه تأیید اعتبار نامه نماینده مجلس باید تا حدودی اصلاح شود.ما نامحرمیم؟!
یک فعال رسانه ای در توییترش به صحبت‌های نمایندگان معترض واکنش نشان داد و نوشت: تقریبا یک ماه از ماجرای اعتبار نامه تاجگردون گذشت و ما هنوز نامحرمیم!
او نوشت: چرا نمایندگانی که با قاطعیت حرف از شبکه فساد تاجگردون میزنن اسناد رو منتشر نمیکنن تا ما مردم تکلیفمون رو با کمیسیون تحقیق مجلس و نهادهای امنیتی و نظارتی کشور بدونیم؟! ما نامحرمیم؟!
 
https://www.otaghkhabar24.com/assets/files/styles/large/public/repo/pics/1399/04/07/pic-213342-1593249852.jpg?itok=XRwbmrXv

توکلی: تاجگردون به برخی دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی رانت می‌داد

رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: تاجگردون به برخی دستگاه‌های و نهادهای اطلاعاتی و نظارتی و دینی بودجه خوبی داده که این بودجه از سوی مسئولین ممکن است خدمت به آنها محسوب شود اما عملاً توزیع رانت است.
 تسنیم نوشت: احمد توکلی رئیس سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت امروز در نشست خبری صبح امروز (شنبه 7 تیر) درباره کارکرد مجلس در اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران در مجلس یازدهم اظهار داشت: در کشور اتفاقات زیادی رخ می‌دهد که طرز اتفاق آن لااقل بدیع است.
توکلی به موضوع بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب گچساران اشاره و با بیان اینکه تاجگردون نباید از طرف شورای نگهبان تائید می‌شد، تصریح کرد: تاجگردون به برخی دستگاه‌های و نهادهای اطلاعاتی و نظارتی و دینی بودجه خوبی داده که این بودجه از سوی مسئولین ممکن است خدمت به آنها محسوب شود اما عملاً توزیع رانت است و می‌تواند توقع ایجاد کند. تاجگردون در طول سال‌هایی که در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بوده در امانتِ در اختیارش خیانت کرده است. ضمن اینکه او در حق مخالفانش هم با ایجاد فضای اختناق وضعیت وحشتناکی به وجود آورده است.
 رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت متذکر شد: وقتی مجلس فعلی اصولگرا است باید سربلند از نظارت استصوابی دفاع کند و اگر مجلس بر اساس احساسات عاطفی‌اش اعتبارنامه تاجگردون رأی مثبت دهد گناه بزرگی انجام داده و برای جامعه بدآموزی دارد.
 
۵۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد: نمایندگان مجلس تحقیق درباره اعتبار نامه تاجگردون را بی‌نتیجه نگذارند
۵۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس نوشتند: هشدار می‌دهیم که مبادا تحقیق درباره اعتبارنامه آقای تاجگردون را با تسامح، بی‌نتیجه گذاشته و سلامت مجلس را معامله کنید.
 دانشجو نوشت: ۵۳ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نوشتند: هشدار می‌دهیم که مبادا تحقیق درباره اعتبار نامه آقای تاجگردون را با تسامح، بی نتیجه گذاشته و سلامت مجلس را معامله نمایید؛ در این آزمون بزرگ، افکار عمومی همه مترصد تأیید یا رد اعتبارنامه تاجگردون به عنوان نماد و عامل به رانت خواری و رانت پروری، دخالت‌های آشکار و جهت دهی‌های نادرست بر بودجه کشور به نفع امیال شخصی و خانوادگی، اعمال نفوذ و اعمال قدرت بر سر شرکت‌های متمول، چون شرکت‌های نفتی، کارسازی در جهت منفعت متهمان کلان اقتصادی، هستند.
 در این نامه آمده است:
نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی یک امانت بزرگ الهی است و تبریک گفتن حضور در این جایگاه آن وقتی است که مسئولیت منجر به ادای وظیفه و به سلامت رساندن این امانت به سرمنزل مقصود شود.
 مردم، بیش و پیش از هر موضوعی در انتظار بازگشت مجلس به جایگاه فساد ستیزی، اصلاح رویه‌های غلط در حکمرانی و ریل گزاری تقنینی و نظارتی کشور به نفع آحاد جامعه هستند.
 خدشه‌ای که در این سال‌ها با عملکرد نه چندان مطلوب برخی از مسئولین به اعتماد عمومی کشور وارد شده، مسئولیت نمایندگان را بیش از هر زمانی برای ترمیم شکاف بین مردم و مسئولان سنگین نموده است.
 اعتراض به اعتبارنامه آقای تاجگردون اولین سنگ محک این مجلس در انقلابیگری وجدیت دربرخورد با فساد است.
 نماینده پرحاشیه‌ای که سالهاست اعتراضات و مستندات بسیاری در خصوص سوء استفاده از منصب نمایندگی، لابیگری‌های فسادزا و کسب منافع ویژه اقتصادی برای خود و اطرافیانش وجود دارد.
 اعتراضاتی که هیچگاه پاسخ روشنی نیافته است و هر بار که اقدامی در جهت شفاف سازی این موضوع صورت گرفته است، در واپسین لحظات بدون هیچگونه اقناع و یا رفع اتهامی روند بررسی متوقف گردیده و تأسف بارتر اینکه همواره این بررسی‌ها با تهدید نزدیکان جنابشان به قشون کشی و تهدید به فعالیت‌های مسلحانه همراه بوده است.
 همچنین ایشان هیچ گاه در برابر افکار عمومی پاسخگو نبوده و همواره متبخترانه و از سرِ غرور و تفرعن مختص به خود، و با بی اعتنایی نسبت به افکار عمومی، به لطایف الحیل از پاسخ‌گویی سرباز زده‌اند.
 نمایندگان محترم، جایگاه نمایندگی مجلس در انقلابی که ثمره خون چندصد هزار شهید است نباید جولانگاه مفسدان باشد.
 هشدار می‌دهیم که مبادا تحقیق درباره اعتبار نامه آقای تاجگردون را با تسامح؛ بی نتیجه گذاشته و سلامت مجلس را معامله نمایید؛ در این آزمون بزرگ، افکار عمومی همه مترصد تأیید یا رد اعتبارنامه تاجگردون به عنوان نماد و عامل به رانت خواری و رانت پروری، دخالت‌های آشکار و جهت دهی‌های نادرست بر بودجه کشور به نفع امیال شخصی و خانوادگی، اعمال نفوذ و اعمال قدرت بر سر شرکت‌های متمول، چون شرکت‌های نفتی، کارسازی در جهت منفعت متهمان کلان اقتصادی، هستند.
 همچنین انتظار می‌رود پس از پایان تمام بررسی‌ها و فارغ از هرگونه نگاه جناحی و شخصی، اعتبار نامه ایشان در صحن علنی به رأی همه نمایندگان گذاشته شده تا همگان ببینند که این مجلس از اولین امتحانات انقلابی گری خود سربلند خارج خواهد شد یا خیر!
 در پایان، نمایندگان را به وعده‌های خود در زمان انتخابات که عموماً مبارزه با فساد؛ فاسد و مفسد بوده و از این طریق اعتماد مردم را جلب کرده‌اند ارجاع می‌دهیم و یادآور می‌شویم تصمیم شما در خصوص اعتبارنامه آقای تاجگردون، سنگ محک اعتبار و اعتماد شما نزد مردم خواهد بود و با این نقطه عطف در کارنامه خود در آینده مواجه خواهید بود.
 اسامی امضاءکنندگان این نامه بدین شرح است:
۱_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد آزاد اهواز
۲_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد
۳_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیروان
۴_کانون مهدویت بجنورد
۵_کانون قران و عترت بجنورد
۶_کانون سفیران بصیرت بجنورد
۷_کانون‌های فرهنگی و هنری بجنورد
۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند
۹_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرقدس
۱۰_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد
۱۱_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شرق
۱۲_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان
۱۳_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم اباد
۱۴_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان
۱۵_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد
۱۶_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان
۱۷_بسیج دانشجویی علوم پزشکی آزاد تهران
۱۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد همدان
۱۹_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرضا
۲۰_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامشهر
۲۱_دانشگاه آزاد آیت الله آملی
۲۲_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل
۲۳_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شیراز
۲۴_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دارب
۲۵_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحدارسنجان
۲۶_بسیج دانشجویی دانشگاه آزادسپیدان
۲۷_بسیج دانشجویی دانشگاه آزادجهرم
۲۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت
۲۹_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فسا
۳۰_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فراشبند
۳۱_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فیروزآباد
۳۲_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد داریون
۳۳_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد آباده
۳۴_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زرقان
۳۵_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نی ریز
۳۶_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر
۳۷_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان
۳۸_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ساوه
۳۹_بسیج دانشجویی آموزشکده سما ساوه
۴۰_بسیجی دانشجویی موسسه آموزش عالی انرژی ساوه
۴۱_بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی ناصرخسرو
۴۲_قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی شهرستان ساوه
۴۳_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر
۴۴_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز
۴۵_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان
۴۶_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کوهدشت
۴۷_ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد
۴۸_تشکل پیروان ولایت دانشگاه ازاد خرم اباد
۴۹_تشکل جامعه اسلامی دانشگاه ازاد خرم اباد
۵۰_تشکل محبان الزهرا دانشگاه ازاد خرم اباد
۵۱_بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات
۵۲_بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ساوه
۵۳_بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد دورود

مستندات جدید درباره تخلفات تاجگردون
فارس نوشت: عضو کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس از کشف اسناد جدید در باره تخلفات تاجگردون خبر داد.
حجت‌الاسلام جواد نیک بین عضو کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم شورای اسلامی، در باره آخرین وضعیت رسیدگی به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس یازدهم اظهار داشت: پس از این که اعتبارنامه منتخب گچساران در کمیسیون تحقیق اعتبارنامه تأیید شد با توجه به این که مهلت قانونی کمیسیون تا پنجم تیرماه بود، تا این تاریخ ما بررسی‌های خود را ادامه دادیم.
وی افزود: ما پس از تأیید اعتبارنامه منتخب گچساران در کمیسیون تحقیق، بررسی‌های میدانی و سایر استعلامات را ادامه دادیم که در این میان به موارد جدیدی دست پیدا کردیم.نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین تحقیقات صورت گرفته مستندات جدیدی در خصوص تخلفات آقای تاجگردون به دست آوردیم.
وی در ادامه عنوان کرد: قطعا این مستندات جدید به سایر اسناد و مدارک ارائه شده پیوست خواهد شد و آنها را به هیأت رئیسه مجلس در روز بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در صحن علنی مجلس ارائه خواهیم کرد.


حمله تند زاکانی به دو دستگاه اطلاعاتی و امنیتی کشور درباره پرونده تاجگردون: رفوزه و تجدید شدید

نماینده مردم قم گفت: کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی بدون بررسی تمامی ابعاد پرونده غلامرضا تاجگردون اعتبارنامه وی را تایید کرده است.
علیرضا زاکانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در یک ویدئو با اشاره به بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس، گفت: موضوع اعتبارنامه آقای تاجگردون امروز یک دغدغه عمومی است که پاسخ مناسب خودش را می‌طلبد. بی‌شک این اولین امتحان جدی مجلس یازدهم در تطبیق شعار فسادستیزی با معقوله‌ای که درباره آن اعتراض صورت گرفته است.
وی افزود: ما تا الان در این‌باره به این علت صحبت نمی‌کردیم که نمی‌خواستیم به شعبه بررسی اعتبارنامه و کمیسیون تحقیق فشاری وارد کنیم. اما امروز که می‌بینیم رویه نادرستی طی شده و بدون رسیدگی به ابعاد مختلف اسناد، نظر کمیسیون تحقیق اعلام شد، لازم است که اسناد خود را به ملت تقدیم کنیم و این ملت است که باید تصمیم بگیرد که آقای تاجگردون صلاحیت دارد یا خیر؟
نماینده مردم قم در مجلس یازدهم گفت: اعتبارنامه و رأی به آن به خاطر این است که هر کسی به هر طریقی از مسیرهای قانونی عبور کرد و نهایتا به مجلس رسید، یکبار دیگر در مجلس بررسی شود تا ببینیم که این راه درست طی شده یا اعمال نظر صورت گرفته است. به اعتقاد ما در مسیر طی شده آقای تاجگردون، اعمال نظر صورت گرفته است و دستگاه‌های نظارتی باید در این‌باره پاسخگو باشند.
زاکانی تصریح کرد: شاید ظاهر برخورد با فساد خیلی ساده باشد اما با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در سال ۸۰ که فرمودند اگر با فساد برخورد شود، زمزمه‌ها و فریادها به هوا برخواهد خواست. طی این ۱۹ سال زمزمه و فریادی شنیده نشده یعنی با فساد برخورد درست نشد و دستگاه‌های امنیتی کشور یکی از عوامل عدم برخورد با فساد هستند.
وی ادامه داد: یکی از دستگاه‌های امنیتی کشور در موضوع پرونده آقای تاجگردون رفوزه شد و یکی دیگر تجدید شد. آن دستگاهی که رفوزه شد به این علت بود که مسیر درست ارائه گزارش را طی نکرد و گزارش درست نداد، علت تجدید شدن دستگاه دیگر این بود که ابتدا گزارش درست داد و وقتی این گزارش به دست ما رسید و ما بر اساس آن بررسی کردیم، بعدا در کمیسیون تحقیق به صورت کلی برخورد و فرافکنی کرد، اگر به چیزی می‌رسید و طبق آن گزارش می‌دهید؛ چرا جرأت ندارید از گزارشتان دفاع کنید؟. گفته می‌شود شفافیت خوب است؟ بله خوب است و شفافیت فقط برای مجلس خوب نیست بلکه برای همه خوب است.
نماینده مردم قم اظهار داشت: این مسیری نیست که در گام دوم انقلاب اسلامی، ۴۱ سال تجربه را زیر پا بگذاریم و چشم‌مان را بر واقعیت‌های تلخ ببندیم که یک شخصی مثل آقای تاجگردون یک شبکه اقتصادی فسادآلود را با رانت و فشار ظرفیت‌های کمیسیون برنامه و بودجه و برخی از ابزارهای دیگر استفاده کند و بعد در مجلس نیز به راحتی بخواهد از پشتیبانی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی هم برخوردار باشد؛ اینجا دیگر خط ممنوعه و خط قرمز است. اینجا جایی است که اگر کسی بخواهد وارد شود و بر خون شهدا پا بگذارد و بخواهد مصلحت‌سنجی‌های بیجا انجام شود حتما نمایندگان مجلس نخواهند گذاشت که آب خوش از گلوی مفسدین پایین برود.
زاکانی خاطر نشان کرد: کمیسیون تحقیق به وظیفه خود عمل نکرد و ما حدود یک ساعت تیترهای مفسده‌های آقای تاجگردون را بیان کردیم و اسنادمان که بیش از ۲۰۰ صفحه بود را به کمیسیون تقدیم کردیم. ما ده‌ها ساعت وقت گذاشتیم اسناد را به هم پیوست کردیم و اسناد باید توضیح داده می‌شد. بنده خودم در گذشته عضو این کمیسیون بوده‌ام اما کمیسیون تحقیق اصلا این‌گونه برخورد نمی‌کرد که امسال برخورد کرد. هر چه ما اصرار کردیم که می‌خواهیم بیاییم توضیح دهیم و حداقل ۵ ساعت به ما فرصت دهید تا ابعاد مختلف اسناد را با حضور خود آقای تاجگردون توضیح دهیم که امکان فراهم نشد.
وی ادامه داد: آقای تاجگردون یک کلمه را هم قبول نمی‌کند و به آقای نیک بین گفته بود که اگر یکی از این موارد را قبول کنم شما با همان یک مورد بنده را می‌اندازید. خیلی مایه تأسف است که اگر ما هفته آینده بخش قابل انتقال اسناد را به جامعه منتقل کنیم، قضاوتی که راجع به دستگاه‌های امنیتی می‌شود قضاوت بدی خواهد بود. لذا ما امیدوار هستیم که ان‌شالله این مردم در مسند قضاوت و با شفافیت دقیق در آینده نزدیک قضاوت دقیق خودشان را داشته باشند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

 
 علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در پاسخ به زاکانی نوشت: «زاکانی عزیز سلام
به خدا قسم آزمون بزرگ و توقع مردمی که شماها را قبول کردند، حل مشکلات اقتصادی است. باید در تاکسی، اتوبوس، مترو و پایانه‌های مسافربری و بازارچه‌ها حضور پیدا کنید، تا بدانید مردم چه می‌کشند.»
http://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000422/nf00422471-3.jpg
 
رییس کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی حرف‌های نهایی را در این باره زد و با اشاره به روند بررسی اعتبارنامه تاجگردون گفت: پس از جمع‌بندی کامل، کمیسیون وارد رأی‌گیری و اعتبارنامه تاجگردون تایید شد. لذا ما براساس مستندات و شواهد و گزارشات کارشناسی دقیق تصمیم گرفتیم و شایسته نیست که شاهد بداخلاقی و حاشیه‌سازی در این موضوع باشیم. همانطور که قبلا گفتم به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کردیم تا حق‌الناس و حق‌الله بر گردنمان نباشد.
به راستی کش دادن اعتبار نامه تاجگردون بعد از این همه شخم زدن زندگی شخصی و کاری و تأیید اعتبار نامه او توسط کمیسیون تحقیق را مبارزه با فساد قلمداد می‌شود و یا حذف نماینده دو شهرستان محروم گچساران و باشت به هر قیمتی؟
نام شما

آدرس ايميل شما

حیدرزاده
Iran, Islamic Republic of
اگر این مجلس که با ۲۰ درصد رای مردم انتخاب شده انقلابی است پس معلوم میشه ۸۰ درصد دیگر که به این انقلابیون رای نداده اند.. درود بر شرف که امثال زاکانی و توکلی را قبول ندارد .
Iran, Islamic Republic of
. رو مثل ربات تکرار می کنی، اولا بیش از ۴۰ درصد شرکت کردن
ثانیا اگه مشارکت کمتر شده بخاطر دولت تکراری و وکیل الدوله هایی مثل تاجگردون است
دیگه همشون کم کم جمع میکنن میرن

چیزی ته کیسه نمونده
Iran, Islamic Republic of
اگر زاکانی خودش رو بچه زرنگ قم میدونه باید اینو هم بدونه که به پای گچسارانی هرگز نخواهد رسیدن
Iran, Islamic Republic of
به نظر من و جمع زیادی از همشهریانم که تقریبا سه برابر طرفداران تاجگردون هستیم ،حذف نماینده ای که بزور خودش را وکیل مردم کرده د ،پست و کار و...و نماینده ولیدر هاش در شهرستان ها ایجاد کرده اند وهمه ی امتیاز ها را حق خودشون میدونن و الباقی مردم را هیچی حساب نمیکنن و آزار و اذیتشان هم میکنن
واجب تر هست تا تایید نماینده و گذراندن ۴ سال دیگر
نماینده های انقلابی بداد مردم مظلوم گچساران وباشت برسید
دوست بهمن
Iran, Islamic Republic of
کبنا نیوز عزیز ، اگر اعتبار نامه تاج گردون بعد از اینکه در مجلس قرائت شد و تاجگردون رای نیاورد ، آیا شما باز هم می گویید مصوبه شورای نگهبان است و نمایندگان می تواند بعد از تایید کمیسیون تحقیق نماینده را عدم رای اعتماد بدهند و از مجلس اخراج نمایند ؟ من که بعید می دانم ، ارسال این پیامک در معرض دید، نشانه صعه صدر شماست
Iran, Islamic Republic of
چه کسی گفته میتوانند. در صورتی میتونستد این کار رو کنند که کمیسیون تحقیق تاییدش نمیکرد. در اون حالت به تاجگردون نیم ساعت حق صحبت میدادند تا قبل رای گیری از خودش دفاع کنه ولی الان نه به تاجگردون حق نیم ساعت میدن و نه نماینده ها رای مدهند و قانونا اعتبارنامه تایید میشه مگر اینکه باز بخوان غیر قانونی عمل کنند.
علی
United States
متاسفانه انقدر در مجلس و قوه مجریه فساد ریشه دوانده که حد ندارد یکی از اصلی ترین مدرک وجود فساد در مجلس هزینه های میلیاردی که خیلی ها می کنن در زمان انتخابات ... نماینده ای که رای آورده به چه طریقی این هزینه ها را جبران می کند????????
ع7
Iran, Islamic Republic of
زاکانی توکلی و دیگران به دنبال عقده گشایی هستند تاجگردون فقط چوب اصلاح طلبی را می‌خورد
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرفت
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز خبر نداری، تاجگردون هر جا تونسته اقوامش رو برده سرکار،
در جایی که من کار می کنم سیمان هرمزگان
مدیر عامل شرکت سيمان هرمزگان با چندین نفر از اقوامش دوسه ساله سوار برکارند
گل گوهر سیرجان کلی توی هیأت مدیره اقوامش رو برده سرکار
کارای پوپولیستی می کنن
خودشون رو برای نمایندگان بندرعباس خوب جلوه دادن
وگرنه هر چی آدم بوده مدیر عامل ما گذاشته مدیر
طرف سواد نداره شده مدیر
خیانت به چی میگن
اینا ظاهر کارا هست که ما خبر داریم
پشت پرده خیلی کارها کردن
Iran, Islamic Republic of
اگر سر کار بردن فامیل ها اشکال داره که حتما داره پس اگر هر مدیر گچسارانی در تهران و جاهای دیگه با اشنابازی بچه های گچساران رو بذارن سر کار این هم اشکال داره. شما مردم اغلب همین رو از نماینده میخواید میرید دفتر نماینده که به شما کار بده دیگه. اگر برای خودتون باشه که عالی هست اگر برای بقیه باشه میشه خلاف. یک بام و دو هوا نمیشه که. اول تکلیفتون رو با خودتون روشن کنید یا یک چیز بد هست که برای همه انجام دادنش بده یا خوب هست که برای همه انجام دادنش خوبه
حیدرزاده
Iran, Islamic Republic of
دانشگاه آزاد نمی رفتید . 😁
علی محمد بیگی
Iran, Islamic Republic of
از روزی که اسم توکلی را شنیدم فقط دم از دزدی دیگران میزند مطمعنم باشید //
خطیر
Iran, Islamic Republic of
باسلام خدمت اهالی اهل قلم
جای بسی تاسف داردکه کبنابه جای اینکه به این جریان واقع بینان نگاه کندتمام مطالب رایکطرف می زندکجای این نظتم قصدحذف افرادتوانمندرادارداین دولت قصدزدن تن فسادراداردمیخواداین تن قاضی طبری باشدتاج گردون باشدقاضی متصوری باشدپس مابایدهم صداباشیم نه سازمخالف بزنیم برای حفط منافعمان
نعمت الله سلیمانی از روستایی شادگان
France
سلام بر آقای زاکامی نماینده مردم قم بردار دست بردارید من میدانم اینها که شما راسرگرم کردن از خود استان ک ب هستن اینها همانهایی هستن که کاندید شدن والی چون امتحان پس دادن و قبول نشدن از ایننکه مردم نماینده خوب و کارامد را انتخاب کردن نارحت هستن اینها مگز هستن گرده شیرینی شما به بفکر مردم باشید شورای نگهبان را قبول داشته باشید شما و انسانهای زیادی در زمان جنگ زحمت کشیدند و قانون را هم قبول دارن پس نمایند مردم گچساران از فیلتر شورای نگهبان استان و مرکزی رد و تائید شده من هم مثل شما جانباز واز برادان شهید میباشم و دوستان خوبی در گنارم شهید شدند من هم در بوستان و سوسنگرد در گنار مزار پاسداران که به دستور بنی صدر خائن شهید شدندن بودم برادر خود من بدست منافقین در کروستان شهید شد اینها را جهت یاداوری گفتم هوش و کارتان را به گرفتاریهای مرد بدهید به حرف هر کس گوش نکنید تاجگردون را من و امثال من از دل وجون میخواهیم پس کار خود که قانونگزاری است را انجام بده
Iran, Islamic Republic of
کشور با عقده کشایی درست نمیشه
Iran, Islamic Republic of
نیک بین وزاکانی...
م نوری مشهدمقدس
Iran, Islamic Republic of
طبق شنیده هاوبیانات نمایندگان ودیده بان اتهام تاجگردون سیاسی واقتصادیست چرادرمورداقتصادی دادستان سکوت کرده ودرموردسیاسی نهادهای مربوطه ؟ وچرایک ماه وقت مجلس برای یک نفرحدررود
Iran, Islamic Republic of
یکی بره سراغ موحد ببینید چه می شود پرونده ایشان
ای کاش
Iran, Islamic Republic of
کبنانیوز همیشه برعلیه تاجگردون هست .درود بر تاجگردون
ممدی
Iran, Islamic Republic of
بیشترمشکلات معیشتی کاری وگرفتاری های مردم ناشی از حضور افرادی چون تاج گردون هادرمسند قدرت وتصمیم است .
Iran, Islamic Republic of
به نظرم اگر زاکانی به فکر مردم باشه بهتره تا مجلس و ملت را به حاشیه ببره واقعا مسخره هست.با این مسائل زاکانی دارد تمام سازمانها وادارات را به حاشیه برده وحتی رای مردم هم قابل قبول او نیست .چون صلاحیت آقای تاجگردون را چند دوره شورای نگهبان وادارات ذیصلاح تایید کردن.
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای زاکانی و امثال زاکانی مردم سخت در رنج و سختی هستن.بهتر است به فکر مردم باشید.اگر تاجگردون دکتر نیست سواد عالیه دارد.اگر نداشت چطور یک مجلس چند دوره ریس کمیسیون برنامه و بودجه کشور شود.واقعا مسخره است
Iran, Islamic Republic of
آقای زاکانی بودن کسانی که خود را پاکدست نشون بدهند حتی مثل شما نماز شبشون قضا نشد ولی آن ور آبها سر در اورد.اگر واقعا بحث مبارزه با فساد باشه باید از بیخ و بن مبارزه راآغاز کرد. برادر مردم دیگه توان خرید مایحتاج روزمره خودشان را ندارد.اول به فکر مردم باش بعد بیا برای کارهای دیگه
Iran, Islamic Republic of
آقای زاکانی در یک جلسه ای برای آقای ترابی احترام قائل نشد و حتی با تندی و بی احترامی به او پاسخ داد.وحتی ابراز پشیمانی نکرد واز او عذرخواهی.نکرد.اقای زاکانی به خودت بیا خودت را درست کن.مردم چشم انتظار عدالت خواهی هستن.دست تو هم رو میشه
مصی
Iran, Islamic Republic of
خب این بره نفر دوم منتخب مردم میاد پس انداختن به بیرون به این معنی نیس که نماینده دو شهرستان حذف میشن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
درود برشما .ماتابع قانون هستیم .یاحقققق
Iran, Islamic Republic of
این اقای زاکانی از بستگان شیخ زکزاکی نیست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
این مجلس با امثال زاکانی برای مردم اب و نان نمیسازد.حیف تاجگردون که بخواد عضو این مجلس ده درصدی باشد.همان بهتر که تایید نشود.
باشتی
Iran, Islamic Republic of
آقا ما گفتیم با توجه به آن جمله تاج گردون که گفت مگر تا حال نمی دانستید که من فرزند کل ظفر مباشر خان هستم گفتم دیگر مصلحت نیست تاج گردون در گچساران کاندیدا شود برود وزیر شود برود در تهران کاندیدا شود .تا کنون رای مردم را گرفته بود
فرد آگاه
Iran, Islamic Republic of
جناب دکتر تاجگردون هیچ کس تلاش جنابعالی جهت آباد کردن حوزه انتخابیه اتان را نمی تواند نادیده بگیرد و واقعا به شما خدا قوت میگوییم.و ننگ باد بر نمایندگان بی عرضه شهرستانهای استان های همجوار حوزه انتخاباتی شما که فقط به فکر خود و فامیلشان بودند.ولی بزرگوار در کلیپ آخر خود که یک مصاحبه است دو مورد را عنوان فرمودید که واقعا نادرست بود
۱_فرمودید آب رودخانه زهره از گچساران که میگذرد به خلیج فارس میریزد.نه برادر ۱۰۰۰۰هکتار دشت حاصلخیز زیدون چند هزار سال است که بصورت ثقلی از این رودخانه مشروب می گردند و به اندازه کل استان کهگیلویه و بویر احمد گندم تولید میکند.پایین دست زیدون ۱۶۰۰۰هکتار اراضی دشت امیدیه که شبکه مدرن آبیاری و زهکشی در آنها بیش از دو دهه اجرا شده الان بر اثر برداشت بیرویه آب در شهرستان جنابعالی بی آب مانده.پایین دست امیدیه ۵۰۰۰۰هکتار اراضی مسطح و حاصلخیز هندیجان که از قرنها پیش کشت و کار میشده و انبارهای گندم آن منطقه معروف بوده و حدود سی هزار هکتار آن شبکه مدرن آبیاری و زهکشی دارد بی آب مانده .علاوه بر این اراضی نزدیک به ۷۰۰۰۰هکتار اراضی مسطح و حاصلخیز در این مناطق به دلیل کم آبی بصورت دیم کشت میشوند.ولی جنابعالی با احداث ایستگاههای بزرگ و متعدد پمپاژ آب و توسط خطوط لوله که صدها کیلومتر مسیر دارند آب رودخانه های زهره و خیرآباد را بر اراضی سنگلاخی و تپه ماهور کلاغ نشین، خان احمد امام زاده جعفر انتقال دادی تا لیمو ترش هندوانه و گوجه فرنگی کشت شود به قیمت خشکاندن صد هزار هکتار مزارع گندم.کلزا.درت.یونجه کنجد و محصولات استراتژیک دیگر
۲_فرموده بودید درآمد یک درصد تولید نفت خوزستان ۲۴۰۰میلیارد تومان در سال است که حضرتعالی برایشان زنده کردید اولا فکر نکنم این مبلغ یا حتی یک درصد این مبلغ را به خوزستان داده اند ولی جنابعالی با توجه به سواد و عرضه ای که دارید یک درصد در آمد نفت و گاز مناطق پازنان رگ سفید منصوریه و قالند بهبهان را هر ساله به عنوان منطقه نفت و گاز گچساران دریافت میکنید و ریالی به آن مناطق نمی دهید.
انصاری
Iran, Islamic Republic of
انشاءالله که زنده باشیم وعملکرد زاکانی ودوستانشان را در مجلس یازدهم ببینیم وبا توجه به مهندسی که شروع کردند بعید نیست که انتخابات ریاست جمهوری آینده را هم از آن خودشان کنند اونوقت دیدنی میشه پس بدانید ظلم پایداری نداره از خدا بترسید وتاجگردون را ول کرده وبدنبال وظایف خود باشید جوسازی وبدبینی برای مردم درست نکنید عواقب بدی در پی دارد
کامران
Iran, Islamic Republic of
مبارزه با فساد،به هر قیمتی...زمان اولین دوره ی مجلس هم،یه عدم تایید منجر به یه جنگ داخلی شد،اما نماینده‌ی خائن اعدام شد و حتی صندلی مجلس اسلامی رو لمس هم نکرد...فاسد باید به هر قیمتی حذف شود،از اوضاع اقتصادی مملکت میشه فهمید که همیشه اکثریت درست انتخاب نمی کنن...
Iran, Islamic Republic of
این حقیقت داره که دختر کدخدایی هیت مدیره یکی از شرکنهای تاحگردون هست
گچساران
Iran, Islamic Republic of
زاکانی و نجابت ضد لر... از کجا سوختی زاکانی...اب را باید انجا ریخت که می سوزد
Iran, Islamic Republic of
آب رو برا تو نگه داشتیم که اربابت آب را به تحریم گره زد
حسین
Iran, Islamic Republic of
سلام

عرض به حضور همه آقایان چه معترضین و موافقین اینها هیچ مشکلی از مردم را حل نخواهد کرد بهتر است ساختار نظام اصلاح شود یعنی شورای نگهبان این جمع بشه اصلاح شود اختلاس را بررسی کنید گرانی را حل کنید سیستم‌های اداری اصلاح کنید جلوی رانت‌خواری ادارات دولتی را بگیرید به خدا به پیر و به پیامبر مردم خسته و دیوانه شدن.
گچساران
Iran, Islamic Republic of
فقط مبارزه با فساد فاسد باید محاکمه بشه فرقی ندارد کی باشه ......
موسوی
هر وقت مبارزه با فساد شکل میگیره معیشت مردم گرو کشیده میشه و یکسری به معنای واقعی دیدس سیاسی بانگ بر می‌دارند وا مصیبتا این کارا چیه به داد مردم برسید
حسن
Iran, Islamic Republic of
بنا به اظهارات حامیان و ناجیان سینه چاک؛ هر گره کوری که باشد باز میشودوامروزدرجامعه ما حلال مشکلات است؛چون ازاین بابت مشکلی نداردما هم برای تأیید صلاحیت ایشان نگرانی نداریم!! همانگونه که اعضای شورای نگهبان و کمیسیون تحقیق را راضی نمودیم بقیه مسیر راهموارمینماییم ونماینده های معترض را به شیوه خودمان راضی میکنیم و تآییداعتبارنامه ایشان را أخذ میکنیم...!!!!
Iran, Islamic Republic of
مبارزه با فساد اونم از نوع شبکه ای باید از یه جایی شروع بشه..
الان چون میخوان بازخواستش کنن بیایم بگیم بخاطر رای مردم باهاش برخورد نکن؟؟؟
کبنا تو هم معلوم نیست که تیتر چی میزنی؟
قسم حضرت عباس ات رو باور کنیم یا دم خروس رو؟؟
بی طرف باش
مصطفی رستمی
Iran, Islamic Republic of
تا مفسد از قانونگذاری برداشته نشود قانون فسادزا به وجود می آید و فساد از بین نمیرود
Hong Kong
بنازمت مرد .به حرف های سید بزرگوار آقای بزرگواری اعتقاد دارم .آقای توکلی و امثال اونو خوب میشناسن
Iran, Islamic Republic of
نماینده شهرستان.
۵۰۰ هکتار زمین و تامین آب آن با ....
فامیل و آشنایان در پست های مختلف.
و....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
راجع به جناب تاجگردون همچی دروغ است ایشون خیلی پاک وفعال وزیباکاروش بلده وبرای حوزه انتخابیه به نحو احسن کارکرده دست ش مریزاد آفرین بهش بقیه نمایندگاه چی کردن فقط چرت زدن اوبیدار بوده وکارش.انجام داده حسودید اقایان خدا گواه است ادم شریف ونجیب است حقیقت میگم مرد ششدانگ واقاست برید به نمایندگان خودتون یادآورشدید ازایشون فعالیت حوزه بهش باد بدن خداحفظ ش کنه به حضرت علی وپیامبر تهمت زدنند ولی خداست که سرنوشت را میداند نه خلق او ازخدابترسید وقصاوت خوبی داشته باشید وقت تنگ است برای توبه 🌹🌹🌹
شاهین
Iran, Islamic Republic of
انشاالله که رد میشه
ناشناس
United States
اگرجناب تاجگردون خلاف کاراست چراتااینجاپیشرفت کرده....چرامهره درشتهارا زیرزره بین نمیبرند...فک نکنید قشر لررامیتوانید مضحکه کنید...اگرخلاف کرده خب روکنیداسنادومدارک را...وکسانیکه همکاری کرده اند....ولی همه راباهم دستگیرکنیدنه فقط تاجگردون...باقطع نفت ازگچساران...وتعطیلی کارخانه های گچساران....ببنیدچ اتفاقی میفته.....پس طبق نظررهبرهرکه خلاف کرده باعواملش را دستگیرکنیدتا حق مظلوم ازظالم گرفته بشه....جانم فدای رهبرم سیدعلی.....
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برا کسانیکه مخصوصا افرا دارای پست و مقام، برا مبارزه با فساد باید ریشه فساد و بفرمایش امام خامنه ای عزیز دست فاسد رو قطع کرد ، خوب فساد چیه همین کارای پشت پرده بعضی مسئولین که باید ریشه یابی سود و ان ریشه خشکانده شود ، اینهمه مشکلی که اقای بزرگواری اشاره کردند از کجا اومدند ؟ خودشون که نیومده پس بعضی از این آقایون یا کوتاهی کردند و یا خیانت و فساد ، نتیجه این که اول باید فاسد رو ازبین برد تا فساد از بین بره وگرنه اگه فاسد رو بزاریم به حال خودش و با فساد مبارزه کنیم ، فردا از جای دیگه فساد رشد میکنه !
امثال شما اقای بزرگواری شاید به این طریق خودتون که حمایت کردن و یا بحال خودش گذاشتن بوده و با فساد مبارزه کردن بوده که این وضع مملکت شده و هر روز از جایی فساد بروز می کنه ، و با شعار ی که مردم خوششان بیاد خود را دغدغه مند مردم میدانید ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
روز به روز رانت و وطایفه دگری بیشتر مشخص می شود
Romania
وقعا این مسخره بازیا چیه
باوی
Iran, Islamic Republic of
حذف تاجگردون .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
خداوکیلی این بسیجهای دانشجویی اگر خلاف گفته مخالفین تاجگردون ثابت شود حاضرند رسما عذرخواهی کنند؟ مجلس یازدهم خیلی مجلس بیکاریه ظاهرا
Iran, Islamic Republic of
هوای هم و ی که رو دارن به این میگن اتحاد... تا مگردان راضی دولت راضی نماینده راضی گور پدر ملت ناراضی
Iran, Islamic Republic of
من گچسارانیم بخداقسم که جزافرادخاصی بقیه میخان که حذف بشه کل شهرمیدونن / بزارین حذف بشه
Iran, Islamic Republic of
زندگی تاجگردون رو شخم زدید و هیچ تخلفی پیدا نکردید
انصافا که پیدا شدن چنین انسانی در این ساختار یک نعمت است
درود رر این مرد بزرگ
Iran, Islamic Republic of
میخایم که تاجگردون حذف بشه ازمملکت وشهرمون ازبی عدالتی وفسادش خسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
فقط قصدشان زدن رای مردم به هر قیمتی هستش حتی شورای نگهبان و نهادهای امنیتی و نظارتی و اصلا چیزی براشون مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون ادم سالمی است و مورد تایید شورای نگهبان و باررسین و مردم قرار گرفته خوب اگر انطوری که شما می گویید و سندیت دارد خوب بگیرن.
Iran, Islamic Republic of
انشااله به زودی کارکرد مجلس جدید را خواهیم دید تا قدر شناس باشیم
اکبر کریمی
Iran, Islamic Republic of
زاکانی دیگه از کجا اومده
درباره حوزه انتخابیه خودت حرف بزن مگه فضولی
س
Iran, Islamic Republic of
بافسادمبارزه کنین نزارین کشورازاینی که هست بدتربشه حذفش کنین تابفهمن که مملکت قانون داره
Iran, Islamic Republic of
انقلابیون پس چرا اعتبارنامه ه قالیباف با آن همه.. را زیر سوال نبردید، میدانیم که دراستان چند ادم عقده ای که از توانمندی ومحبوبیت تاجگردون حسودیشون میاد این مدارک بی اساس را گردآوری کرده اند وطرفداران شکست خورده شان در فضای مجازی برعلیه تاجگردون قلم فرسایی و نظر مخالف میدهند
Iran, Islamic Republic of
آقای توکلی که دم از عدالت و شفافیت میزند اگه واقعا قانون مندی قیمت پراید را شفاف سازی کنید یا قیمت برنج و لوازم یدکی رو شفاف سازی کنید اگه واقعا تشریف داری اینا رو شفاف سازی کنید این گرونی رو شفاف سازی کنید برای مردم ، مشکلات مردم بیشتر از این حرفاست رفتید اونجا نشستید که مشکلات مردم رو حل کنید نه که به رای مردم ، شورای نگهبان و کمیسیون تحقیق ایراد بگیرید و بی احترامی کنید
Iran, Islamic Republic of
با این بحثها فقط دارید سر مردم رو گرم میکنید و از اونور قیمت خودرو ، روغن ، برنج ، تخم مرغ ، و .... بردید بالا اگه راست میگید بیاید جلو اینا رو بگیرید آقای توکلی ، آقای زاکانی بیاید جوابگو گرونی باشید
Iran, Islamic Republic of
آقای توکلی سنی ازتون گذشته شما نمی خواید بازنشسته بشید جاتون رو بدید به جوونها اینقدر جوون تحصیلکرده هست که میتونه بهتر از شما بدرد مملکت بخوره
هادی
Iran, Islamic Republic of
من تمام کامنتهای زیر را خواندم فقط یک کامنت با عنوان فرد آگاه خیلی مستدل و علمی بدون عداوت پاسخ دقیق و موشکافانه در مورد اظهارات جناب تاجگردون که فرمودن اب رودخانه زهره بعد از گچساران به خلیج فارس میریزه خیلی منطقی این مورد را پاسخ دادند که این جانب به جهت اطلاع رسانی ابشان کمال تشکر را دارم
Iran, Islamic Republic of
آقای توکلی سابقه درخشانی در اعتراض کردن و گیر دادن به نمایندهها دارن که همشون بی نتیجه مونده
Iran, Islamic Republic of
یه سوال ار آقای توکلی که عضو کمیسیون شفاف سازی هست داشتم اگه میشه قیمت پراید رو برامون شفاف سازی کنید بعد بیاید گیر بدید به اینو اون
Iran, Islamic Republic of
سلام ! متاسفانه بنظر میرسد باز بر اساس سوابق گذشته، گروه اندکی در مجلس حضور پیدا کردند تا با هیاهو و بی برنامگی، مجلس را از پرداختن به وظایف مهم امور مملکت، منحرف و باز دارند!
زاکانی و دوستانشان هیچ طرح و برنامه ای برای کشور ندارند.
عباس
Iran, Islamic Republic of
زاکانی حیاکن تاجگردون رارهاکن-توکلی توکلی .
Iran, Islamic Republic of
چطور مینو خالقی منتخب اصفهان به جرم‌بدحجابی در دوره جوانی وپس از سالها در حالیکه دو فرزند داشت ونماینده یزد به جرم زرتشتی بودن پس از انتخابات در حالیکه رای بالایی داشتند رد صلاحیت نمودید آقایان نماینده چرا مسامحه می کنید ؟چرا لقمه را دور سرتان می چرخانید؟؟
Iran, Islamic Republic of
حضور جناب تاجگردون عزیز برای امثال توکلی و زاکانی خیلی گرون تمام شده که برای حذف او حاضرند به هر حقه کثیفی دست بزنند حاضرند به هر قیمتی تهمت بزنند ... پس سربلند تر از دیروز به رای به تاجگردون عزیز افتخار میکنم افتخار میکنم به جناب دکتر تاجگردون عزیز و زمانی پای صندوق رای برم فقط و فقط به عشق خودش هست والسلام
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون وکیل خادم مردم هست
کسی نمی‌تواند او را حذف کند.
خودتون راخسته نکنید.
زنده باد فرزند زاگرس.
او نماینده ی گچساران تنها نیست، او نماینده ی یک استان است، او نماینده ی مردم دود خورده ی جنوب است.
دست بردارید از لر ستیزی
Iran, Islamic Republic of
مخالفین تاجگردون بدانند مهمترین رکن مقبولیت و مشروعیت یک نماینده رضایت حوزه انتخابیه از وکیلشان هست.
Iran, Islamic Republic of
مشکل مملکت ما دکتر یا لیسانس نیست شما که دکتری اقای زاکانی چه گره ای از درد و رنج مردم باز کرده اید
Iran, Islamic Republic of
/که منشا خیلی از ناهیجاری های اجتماعی است و بی دینی و بی عفتی عمومی از این دانشگاه در جامعه تزریق شده دیگه چه میگه این وسط،،، شما دور و بر خوتون جمع کنید هر چه فساد اخلاقی در کشور پیدا شده ریشه در د// داره برید بررسی کنید یه پژوهشی هم در این زمینه بفرمایید تا ببیند فساد در بین.بیشتر یا بعضی از مسئولین
بینام
United States
از نمایندگان تقاضا میشود جهت حل مشکلات مردم بیخیال شوند وتا آخر چهار سال مجلس موضوع تاجگردان را لااقل حل کنند،،........
Iran, Islamic Republic of
فساد تاجگردون یا درغی محض است یا اینکه اگه راست باشه پای/ در ان باز میشود که علنی چیزی نمیگویند از ترس/ مگه هرچی دزدی تو این مملکت شده کار تاجگردون بوده هرچه قتل او مرتکب شده که اینگونه با او برخورد میشود تا بحال در کشور سابقه نداشته
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون بهترین باسوادترین وبا سابقه ترین نماینده است واین طومارها وطومار نویسان وامثال توکلی وزاکانی چطور جواب خدا را خواهند داد
علی
Iran, Islamic Republic of
آخ وبخت بویراحمد همش خواب بود بودجه ها راتاجگردون پیشش برد آفرین به تاجگردون ازخواب بودن استفاده کرد.
سیدپرویزموسوی
Iran, Islamic Republic of
انسانهای بزرگی دشمن خیلی دارن
مرد بزرگی مثل اقای تاجگردون بایت دشمن داشت باشه کارمجلس یازدهم فقط اعتبارنامه تاجگردون شداگر به گذشته خودتون برگردید خیلی از مجلس جدید اعتبارخادم مردم باشین ندارن شماها خادم نیستید.
Romania
توکلی و زاکانی زیاد شلوغش نکنین
محمدپناهی
Iran, Islamic Republic of
اقای زاکانی شماقبلافرمودین شورای نگهبان دربررسی تاجگردون روفوزه شدبعدکمسیون تاییداعتبارنمایندگان راهم که اعتبارنامه تاجگردون راتایبدکردفرمودین رفوزه شدبعدکمسیون تحقیق مجلس راکه باکنکاش فراوان درموردتاجگردون ایشان راتاییداعتبارکردبازم فرمودین رفوزه شدوپیروهمین انگها که میزنیددستگاههای کشورراهم فرمودین تجدیدورفوزه شدپس درنتیجه تمام ارکان نظام ازنظرشمارفوزه وبی اعتبارهستندبجزجناب شما.دراینجاتوجه شماومردم رابه چندنکته مهم جلب میکنم اول اینکه تاجگردون سه دوره پیاپی هست که انتخاب شده ومطمعنااگرفاسدبودمردم شهرنسبتاکوچکی مثل گچساران برای بارسوم بهش رای نمیدادندوبنظرم همین موردنشان ازپاکی ایشان بوده است چون امروزه اگرکسی کوچکترین مشکلی وفسادی داشته باشدسندش باتوجه به وجودفضای مجازی به تمام دنیامخابره میشودچه رسدبه ایران وشهرنسبتاکوچک گچساران ودوم اینکه شورای نگهبانیکه تاجگردون راتاییدکرده وسه بارهم اینکارراکرده متشکل ازسخت ترین اصولگر ایان وانقلابی ترین افراداست که راس ان ایت الله جنتی است که سختگیری ایشان دربرخوردباانسانهای مشکل داربرهمگان روشن است وهمیشه موردهجمه بوده است وسوم میرسیم به کمسیون تاییداعتبارات که اتفاقارئیس ان حجت الاسلام موسوی لارگانی انقلابی واصولگرا ازپاک ترین انسانهاوازروحانیون سالم وصادق کشوراست وبازم تاجگردون درانجاهم تاییدشدوبعددراقدامی هماهنگ شده باقالیباف زاکانی بااخطارقانون اساسی پرونده تاجگردون رابه کمسیون تحقیق بردکه تمام نمایندگانش ازانقلابیون واصولگرابودن وهمین کمسیون بعدازتحقیق وکنکاش فراوان وحتی سفربه گچساران توسط روحانی انقلابی تندرو عضوکمسیون یعنی نیک بین وجلسات متعددبانهادهای دولتی وغیردولتی وامنیتی ونظامی به موردی که فسادی به تاجگردون برسدنرسیدومجبورشدندعلارقم میل باطنیشان اعتبارتاجگردون راتاییدکنندپس تمام ارگانهاییکه صلاحیت وسلامت تاجگردون اصلاح طلب راتاییدکردندازاصولگرایان وبه قولی انقلابی های سرسخت بوده اندوتمام نمایندگان هردوکمسیون تاییداعتباروتحقیق مجلس هم اصولگراوانقلابی وکم وبیش تندرو بوده اندپس بااین حساب برای تمام مردم ایران روشن شد که انگهاییکه به اقای تاجگردون ازطرف شمازده میشودکاملا بی پایه واساس است ونمیدانم چرابزرگان کشوربه شماتذکرنمیدهندکه بااین کلمات زشت مثل تجدیدورفوزه و.... ارکان نظام راخطاب قرارندهیدوبیش ازاین وقت مجلس ومردم راکه اینروزهادرشرایط سخت اقتصادی بسرمیبرندراهدرندهیدوبفکررفع مشکلات باشید.دراخرتوجه نمایندگان مردم درمجلس رابه گفته حضرت امام حسین درروزعاشوراجلب میکنم که خطاب به کفارفرموداگرمسلمان نیستیدحداقل ازاده باشید.وسلام
کیال
Iran, Islamic Republic of
دور از انصاف است خدمات چندین ساله آقای تاجگردون را نادیده گرفت خدماتی همچون آوردن معاونین رئیس جمهور و وزار به مناطق محروم گچساران و آغاز یا تکمیل دهها طرح بزرگ و کوچک در حوزه انتخابیه از جمله :تکمیل فرودگاه،پیشرفت پتروشیمی،پمپاژ آب به دشت های زراعی گچساران،تکمیل یا بهسازی جاده گچساران به بندر گناوه ، پیشرفت سد چم شیر و...
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام این آقایانی که بنام حمایت از مردم از آقای تاجگردون دفاع میکنند،در این هفت سال و اندی حکومت آقایان اصلاح طلبها کدوم گوری بودند که صدای ضجه و له شدن کارگرها و کارمندان و سایر مر م را در زیر چرخ گرانی و مشکلات نمی دیدند و حالا برای نجات اصلاح طلبان از غرق شدن در این گر داب بی تدبیری و نا امیدی یقه می درند
جمشید مقدم
Iran, Islamic Republic of
تاج گردون بهانه است مرکز نشینان واسه شون قابل هضم نیست فرزند لری به این جایگاه و این علم تکیه بزنه مثل حذف مهندس افشانی از شهرداری بعداز اون قضیه بازنشستها را ماست مالی کردند همچنین به از ذبح صفدرحسینی حقوقهای نجومی راماست مالی کردند. واقع لرستیزی اصل قضیه می‌باشد وبس
شاقلی
Iran, Islamic Republic of
سلام. اگر بخواهیم داشته هایمان را نسبت به کشورهای همسایه مقایسه کنیم هزار برابر رشد کردن. به همت همین تاجگردون ها توانسته ایم از فقر برهانیم .انشاالله تعالی تا امروز وضع شهر ما سالم است لطفآ به دروغ کسی مردم این شهر را نترساند درود بر تمامی شهدای امنیت و آزادی و درود بر شهید دلاور سجاد احمدی از تبار گشین و درود بر شهید دلاور تاجگردون .درود درود بر مادر این شهیدان بزرگوار.
ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

غلامرضا تاجگردون، نامی است که از ابتدای مجلس یازدهم شاید بیش از هر نماینده دیگری به گوش ...
جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

ازدواج زینب دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، خبری بود که زینب مغنیه،...
درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

«جهان با من برقص» فیلمی است که حالتان را خوب می‌کند و همان لحظه که تیتراژ فیلم بالا می‌آید ...