تاریخ انتشار
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : ۴۲۲۵۶۶
کبنا گزارش می‌دهد

مسئولان شفاف سازی کنند / بکارگیری بدون ضابطه در اداره‌کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد / جولان دختر، داماد، شوهر، دختر خاله، خواهر زن در اداره بهزیستی

۱۸
۰
مسئولان شفاف سازی کنند / بکارگیری بدون ضابطه در اداره‌کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد /  جولان دختر، داماد، شوهر، دختر خاله، خواهر زن در اداره بهزیستی
کبنا ؛در سال‌های اخیر خبرهای مربوط به بکارگیری‌های مسئله‌دار و بی‌ضابطه جامعه را درگیر خود کرده است و علی رغم پیگیری‌های متعدد رسانه‌ها، اما هنوز هم از گوشه و کنار شنیده می‌شود که برخی از دستگاه‌های دولتی با ترفندهای مختلف اقدام به بکارگیری نورچشمی‌های خود می‌کنند.

به گزارش کبنا، برخورد با بکارگیری‌های فله‌ای و بدون رعایت قانون توسط دستگاه‌های دولتی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران به موضوع بکارگیری نیروها بدون رعایت ضوابط اشاره می‌کند و می‌گوید: دستگاه قضا به جد روی این موضوع حساسیت دارد و با هر کسی که در این زمینه تخلفی انجام بدهد، برخورد قاطع صورت می‌گیرد. و در دادسرای مرکز استان برای چند مدیر متخلف کیفرخواست صادر شده است.

سید عیسی حسنی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از مردم خواست گزارشات استخدام‌های بدون ضابطه را گزارش نمایند و افزود: اگر کوچکترین خبری در خصوص استخدام غیرقانونی به معاونت پیشگیری از وقوع جرم داده شود ورود سریعی خواهیم داشت و به شدت برخورد قانونی خواهد شد.
بنا بر این گزارش، در همین خصوص طی تماس عده‌ای از شرکت‌کنندگان معترض به آزمون جذب نیرو توسط اداره بهزیستی شهرستان دنا (پاتاوه) مدعی شدند که در آزمون برگزار شده توسط اداره مذکور برای جذب نیرو، ابهامات و سوالاتی وجود دارد که برای روشن شدن واقعیت ماجرا، نیاز است تا اداره کل بهزیستی استان شفاف‌سازی نمایند.
آن‌ها معتقدند که  مجموعه بهزیستی نه مطابق قانون بلکه مطابق میل خود و برای رسیدن به مقاصد سیاسی و انتخاباتی در برگزاری آزمون مرتکب تخلف شدند.
آزمون مربوط به جذب نیرو برای اورژانس اجتماعی بخش پاتاوه در شهرستان دنا بود.
آن‌ها از رسانه خواسته‌ا‌ند که چاره‌ای اندیشیده شود و هر طور شده جلوی این تخلف گرفته شود، زیرا نباید مجموعه‌ای هماهنگ دل به دریا زده و هر کاری دوست دارند، انجام ‌دهند.
آن‌ها متعقدند؛ واقعیت موضوع این است که این نیروها با هدف راه‌اندازی اورژانس اجتماعی بخش پاتاوه در شهرستان دنا قرار است جذب شوند؛ که پارسال طی یک آزمون آن چنانی برگزار کردند و آنانی را که می‌خواستند پذیرفتند.
اما پارسال بعد از اعلام قبولی عده‌ای خاص سایر شرکت‌کنندگان در آزمون به شدت معترض شدند و به سازمان بهزیستی کشور، سازمان بازرسی، اداره اطلاعات و …شکایت و اعتراض کردند و در نهایت با ورود دستگاه‌های نظارتی، جلوی جذب و شروع بکار این نیروها پارسال گرفته شد و با جذب این افراد مخالفت شد.
حال امسال دوباره همین گروه با هماهنگی قصد دارند همان نیروهای قبلی و نورچشمی را جهت راه‌اندازی اورژانس اجتماعی بهزیستی بخش پاتاوه معرفی نمایند و به شدت هم هماهنگ هستند و همدیگر را حمایت می‌کنند و حساب شده جهت دفاع از خود، توجیهات خاصی ارائه می‌دهند.
می‌طلبد رسانه‌ها و دستگاه‌های نظارتی ورود نمایند و مانع رفتار و عملکرد ناعادلانه این اقشار خطرناک در سیستم اداری گردند تا حقی از کسی تضییع نگردد.‌
در شکواییه این عده به رسانه‌ آمده است: نکته مهم اینکه حتی یک نفر از این نیروها ساکن و مقیم پاتاوه نیستند و قصد دارند حق بچه‌های بخش پاتاوه را نادیده گیرند و نیروهای وابسته و مورد نظر بکار گیرند.
و در انتها آمده است: چطور در این وضعیت بحرانی بخاطر ویروس منحوس کرونا  قصد دارند این نیروها که پارسال  از جذب آنها جلوگیری شد،‌ مجدد قصد دارند آنها را جذب نمایند.
به گزارش کبنا، در تاریخ ( 31 فروردین ماه 99 ) نامه‌ای با امضاء هوشنگ سیاوش معاون بهزیستی به دست برگریزان رئیس بهزیستی شهرستان بویراحمد می‌رسد که افراد به نام‌های (ز-م-ز-ط-س-ع-ز-د) برای دوره مهارت آموزی معرفی می‌شوند جهت کار در مرکز اورژانس دنا و بر روی کار آنها نظارت دقیق صورت بگیرد. این در حالی است که بنا به اطلاعات موثق کبنا نیوز و به گفته برخی از متقاضیان بر پروتکل برگزاری آزمون ایراد هست. لازم به این توضیح است که افراد ذکر شده از اقوام درجه یک مسئولان ارشد بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌روند. دختر، داماد و خواهر مسئولان بهزیستی بدون هیچ گونه آزمون و رعایت ضوابط قانونی و بعضاً پارتی بازی وارد این دستگاه دولتی شده‌اند
کبنا نیوز آمادگی انتشار جوابیه مسئولان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد را دارد.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر کبنای نیوز
عیسی
Iran, Islamic Republic of
اگه سواد داشته باشی اورژانس دنا شامل کل شهرستان دنا میشه یعنی از سی سخت گرفته تا پاتاوه.
Iran, Islamic Republic of
سلام
شخصی که در آزمون نفر سی و پنجم شده و توانایی علمی ندارد این جو را راه انداخته است. افراد قبول شده هیچ نسبتی با مسئولین ندارند و رسانه ها می‌توانند این موضوع را پیگیری کنند تا اصل ماجرا مشخص شود.
Iran, Islamic Republic of
تمام ادارات ونهادها باید براساس آزمون نیرو جذب کنند .ولی درجاهای خاص می بینیم به بهانه های مختلف نیرو بکار میگیرند
مظلوم
Iran, Islamic Republic of
من یکی از قبول شده هام. بیاین ثابت میکنم ساکن دنا هستم بیست و خورده ای ساله. هیچ آشنایی هم با هیچ کدوم از اشخاصی که نام میبرید ندارم. هیچ تقلبی نکردم. اون شخصی که میگه ما تقلب کردیم و شکایت داره پشت سر من نشسته بود و خودش چندبار از من جواب سوالات خواست که من جوابشو ندادم. هر چند اینا همش یه بازیه که توسط افراد دیگه اداره میشه و این آقا مثل عروسک که تو دستای اینا میچرخه. شما هم بهتر بود اول حقیقت رو جویا میشدین بعد خبر دروغین ثبت میکردین.
Iran, Islamic Republic of
تمام سایتای خبری که این خبر دروغ ثبت کردن از طریق پلیس فتا پیگیری میشن همونجور که سایت /اولین سایت خبری که زدنش الان شکایتش شده. شما هم منتظر باشید.
بهزیستی
United States
طراح سوالات آزمون آقای / از نیروهای کلینیکی مستقر در دفتر آقای / می باشد که ایشان را مادرش که از کارکنان سازمان بهزیستی می باشد به این اداره آورده است . نیروی کلینیکی هیچ جایگاه اداری از نظر قانونی ندارد اما متاسفانه در بهزیستی در جایگاه تصمیم گیری قرار گرفته اند
Iran, Islamic Republic of
سلام من به عنوان قبول شده های اصلی حاضرم بیام در حضور ایل و طایفه افرادی که اعتراض دارن و ثابت کنم تمام مواردی که بالا گفتن من ساکن خود شهرستان دنا هستم از لحظه تولد تا الان. هیچ گونه وابستگی دوستانه و فامیلی و قومیتی با هیچ کدام از افراد که گفتن ندارم. و جزو هیچ جناح سیاسی خاصی نیستم. و اصلن جزو هیچ گروه باند نیستم تنها کار خطرناکم شاید غیر عمد کشته شدن مورچه باشه و بس. کاش اول تحقیق میکردین بلاخره شما یه رسالتی گردنتونه.
ک
Iran, Islamic Republic of
سلام اولن مرکز مال شهرستان دنا هست. و جایگاه به خاطر آسیبهای فراوان پاتاوه قرار داده شده. و دنا شامل سیسخت و پاتاوه میشه. و قبول شده ها بومی و ساکن سیسخت و پاتاوه هستش و این ادعا کامل. و کاملن قانونی بر گزار شده. مستندات در بهزیستی استان هست. حضورا تشریف ببرید ببینید اگر مشتاق شنیدن واقعیت هستید
United States
شوهر خانم/اموراداری وقت برگزاری آزمون
برادر آقای/کار شناس حقوقی سازمان
دختر دایی و خاله آقای /مسئول بازرسی سازمان
دختر دایی آقای / مسئول حراست سازمان
پسر آقای / مسئول گزینش سازمان
نامدار
Iran, Islamic Republic of
درود برشما کبنای عزیز ان شاالله با پیگیری حضرتعالی حق های ضایع شده به صاحبشان برگردد همه ی ما پشتیبان شما هستیم
بهزیستی
Iran, Islamic Republic of
خدمت مسول سایت کبنا
این آزمون قانونی برگزار شده و کلیه مستندات تو خود سازمان بهزیستی استان و کشور موجود می باشد و نهادهای نظارتی هم ورود کردند و حقانیت بهزستی را تائید کردند
و‌ضمنا فردی که از مجموع ۱۰۰به نمره ۲۰هم نرسیده ادعای حقانیت میکند و همچنین ۴نفر از ۸نفر متعلق به خود پاتاوه می باشد و مگر شهر سیسخت جز شهرستان دنا نمی باشد که فرزندان این خطه بافرهنگ طبق نگاه نژادی بعضی افراد حق شرکت دراین آزمون نداشته.
و‌باز هم حقانیت بهزیستی ثابت و سیه روی شود افرادی که کارشکنی میکنند.
و همچنین از رسالت خبری این سایت کمال تشکر را داریم
حق
Iran, Islamic Republic of
مدیر سایت محترم اول یه کم تحقیق میکردین بعد اکاذیب رو نشر میدادین که به سر انجام دیگر دوستانتون تو بقیه سایتهای نشر اکاذیب گرفتار نشین این آزمون مربوط به بخش خصوصیه بهزیستی هم میتونست اصلا آزمون برگزار نکنه کارش هم قانونی بود صحت این آزمون صدها بار از طرف بازرسی اطلاعات دادگستری استانداری سازمان فرمانداری به اثبات رسیده ولی بهزیستی بخاطر اینکه افراد با کیفیت تر رو وارد این بخش حساس کنه و حق کسی ضایع نشه در حضور نماینده استانداری آزمون رو برگزار کرده و صحت برگزاری آزمون از طرف تمامی نهادهای نظارتی تایید شده پس الکی بانیه نشر اکاذیب نباشین هر کسی هم شکایتی داره بره سازمان و بقیه نهادهای مربوط پیگیری کنه نه خبرگزاریای کذاب
رضایی .
Iran, Islamic Republic of
کبنا نیوز . اگه شرف داشتی و رسالت خبرنگاری را به درستی می دانستی حداقل قبل از انتشار اینهمه توهین و افترا یه سئوال کوچک از بهزیستی می پرسیدی .
خب این هم برای چند روز بازارت را گرم میکنه. بعد چی. می خواهی تا ابد با تخریب دیگران ..
Iran, Islamic Republic of
چراخبری از21نیروی شرکتی خاله وخرزوی بکارگرفته دربرنامه وبودجه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهروز
Iran, Islamic Republic of
درود بر کمایی عزیز که هیچ وقت رسالتت را زیر پانزاشتی
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
مسول محترم سایت رسالت شما اطلاع رسانی دقیق و درست میباشد نه نشر اکاذیب و شایعه پراکنی و دروغ بدون مدرک.اگر زحمتی نیست لطف بفرما مستندات صحت آزمون رو بررسی کن و ب سرنوشت اولین سایت دچار نشو .اولین سایتی ک این دروغهارو منتشر کرد و جوابش راهم دریافت کرد
شجاع
Iran, Islamic Republic of
اولین سایتی که این اراجیف را گفت مطلبش رو برداشت چون الان با پلیس فتا سر و کله میزنه.شما هم منتظر باش
ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

ویدئو / تاجگردون پاسخ داد: از انتصاب‌های جنجالی تا ادعای فساد بودجه‌ای

غلامرضا تاجگردون، نامی است که از ابتدای مجلس یازدهم شاید بیش از هر نماینده دیگری به گوش ...
جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

جزئیات ازدواج زینب سلیمانی با یک مقام حزب‌الله لبنان/ داماد خانواده سلیمانی کیست؟

ازدواج زینب دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، خبری بود که زینب مغنیه،...
درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

درباره «جهان با من برقص»؛ فیلمی که ارزش بارها دیدن را دارد

«جهان با من برقص» فیلمی است که حالتان را خوب می‌کند و همان لحظه که تیتراژ فیلم بالا می‌آید ...