تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب : ۴۲۱۷۵۶
مدیرکل منابع طبیعی استان خبر داد؛

انتقال کوهنورد فداکار گچساران به اصفهان / البرز در مسیر درمان

۰
انتقال کوهنورد فداکار گچساران به اصفهان / البرز در مسیر درمان
کبنا ؛روز یکشنبه 18 خرداد؛ حکمتیان اصل در گفت و گو با خبرنگار کبنا افزود: البرز زارعی یکی از کوهنوردان انجمن کوهنوردی زاگرس و از اعضای فعال تشکل زیست محیطی سبزگامان که طی روزهای گذشته همراه با یاران سبزگامانی در اطفاء حریق دیل و کوه های خامی تلاش زیادی کرد و سنگ تمام گذاشتند، دچار سوختگی شده بود و باتوجه به سوختگی های عمیق برای بهبودی کامل ایشان را به بیمارستانی با کامل ترین تجهیزات دراصفهان انتقال دادیم تا هرچه سریعتر بتواند به آغوش گرم خانواده خود بپیوندد.
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد با توجه به درخواست خانواده این جوان برای اعزام به استان اصفهان گفت: با پیگیری های استاندار استان با استاندار اصفهان و همچنین رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای رسیدگی فوری و بستری شدن در بهترین شرایط البرز زارعی به اصفهان منتقل شد و در حال حاضر تحت مداوا قرار گرفته است.
حکمتیان اصل در دیدار با وی اطمینان داد با پیگیری‌های خود تا بهبودی کامل در کنار وی خواهد بود و اجازه نخواهد داد کوتاهی یا کمبودی در روند بیماری وی ایجاد شود.
حکمتیان اصل در پایان خاطر نشان کرد: تمام هزینه های درمان و ایاب و ذهاب ایشان به عهده منابع طبیعی و آبخیزداری استان می باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

سرمایه کلامی شریعتی

سرمایه کلامی شریعتی

باید حیات سیاسی را دوباره احیا کرد. حیات سیاسی تنها با تبدیل شدن رنج‌ها و کاستی‌های مردم ...
احمدی نژاد و 1400

احمدی نژاد و 1400

محمود احمدي‌نژاد اين روزها يكي از مهم‌ترين گزينه‌هاي انتخاباتي محسوب مي‌شود كه حدود يك ...
پشت‌پرده اعتراضات لبنان

پشت‌پرده اعتراضات لبنان

نعیمی کارشناس مسائل لبنان با تاکید بر اینکه عمده ثروت در این کشور در اختیار عده‌ای خاص ...