تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۴۱۲۸۷۹
در جلسه شورای آموزش و پرورش کبگیان مطرح شد

گلایه رئیس آموزش و پرورش کبگیان از دانش آموزان که به یاسوج می‌گریزند

۳
۲
گلایه رئیس آموزش و پرورش کبگیان از دانش آموزان که به یاسوج می‌گریزند
کبنا ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش کبگیان باحضور اعضاء شورای اداری بخش دربخشداری کبگیان برگزار شد. مهران گودرزیان بخشدار کبگیان بااشاره به همزمانی شروع سال تحصیلی باهفته دفاع مقدس و اتصال به اربعین حسینی گفت: انشالله به امید خدا ونصرت امام زمان"عج"زنگ اول مهرامسال را بنام زنگ مقاومت وانتظار موعود درسراسرمدارس بخش کبگیان به صداخواهیم درآورد تا نوگلهای باغ تعلیم تربیت به برکت مقاومت تاظهور منجی وآشنایی باسبک وسیا مقاومت انتظار سال تحصیلی خودراشروع کنند.
این مسئول بااشاره به اربعین حسینی و رژه دفاع مقدس افزود: هرآنچه امروزه باعث شده دنیا را دربرابر ما سرتعظیم فرود اورد از رشادت قوای مجاهد نستوه در جبهه هشت سال دفاع مقدس و فرامرزهای کشور باتبعیت از اصل قیام عاشوراست و کوتاهی در این پاسداشت ها خیانت به خون شهدا اصل نظام وآرمانهای اسلامیست.
بخشدار کبگیان تصریح کرد: در مهرماه تحصیلی و کوران داغ تحصیل مراقب بارندگی نزدیک به۲۲مهر باشیم و گول آرامش بعداز طوفان رانخوریم تا اسیر خرابیهای اطمنان از نیامدن سیل نشویم. درادامه منوچهر کاشفی مسئول شورای هماهنگی بخش وعضو شورای شهر چیتاب هم باتبریک ماه مهر گفت: دغدغه ما در تعلیم و تربیت تکمیل عقلانی فرزندانمان برای آینده ای روشن درسایه عجین شدن با شئونات اسلامیست که اگر جزاین راه برویم به بیراهه وانزوای جامعه خود رفته ایم.
وی بااشاره به موضوع قَلع وُقَمع درختان وقاچاق آن به استانهای همجوار هم افزود: تلاش پرسنل نیروی محترم انتظامی وسپاه سربلند وعزیزمان در به دام انداختن سوداگران مرگ طبیعت ستودنیست اما دوستان باید بگویم بانزدیک شدن به اربعین خیلیها به نام اربعین( مثلا جمع آوری هیزم خشک برای برنامه های پخت وپز) وبه کام دلالان درخت وذغال دست به تخریب وقطعه قطعه کردن جنگل و ترانزیت به استانهای همجوار می کنندکه باید مراقب بود.
میراث جعفری ریاست شورای بخش کبگیان هم بااشاره به همین موضوع گفت: از قوه محترم قضائیه خواهشمندیم وقتی نیروی مقتدرِ انتظامی وبرادران عزیزمان در سپاه و منابع طبیعی زمینه دستگیری خائنان به طبیعت را انجام میدهد با سخت ترین قانون مجازات ومنع آزادی زودرس آنان راکیفر کند تا دست نفوذ دلالان برای آزادی این قاتلان طبیعت هم قطع شود.
در پایان محمد اسفند یاری ریاست آموزش و پرورش کبگیان هم با گلایه از والدین گفت: گلایه شدید من از والدین محترمی است که در اویل تابستان با در دست داشتن مدارک ثبت نام فرزندانشان عاشق میز و مدرسه اند اما با نزدیک شدن اول مهرماه شانه خالی می کنند و به یاسوج می گریزند، وصحبت اینجاست: چرا می آیند تا ما با مدیران در مرکز جلسه و صحبت از تشکیل رشته های متعدد می کنیم اما پشت سرمان رنگ عوض می کنند وحتی به اداره میروند میگویند بجای فرزندانمان امضا کرده اند و مااصلا خواهان ادامه تحصیل فرزندانمان در چیتاب نیستیم اگرمالید تانام ببرم، واقعا اگر منفعتی در این دورویی هست به ما هم بگویید. اسفندیاری نصب پرچم های مقدس کشور عزیزمان همراه با پلاکارد دفاع مقدس درسایه شاداب سازی مدارس، باسامان دهی معلم ومدیران، بااجرای پروژه مهر(وسایل ورزشی و...) درکنار جشن شکوفه ها مزین به رژه حماسی از مصوبات اجرائی جلسه امروز بود که از تمام دوستان اداری و مردمی خواهشمندیم باحضور دراین برنامه هاقوت قلبی برای دانش آموزان در سال جدید باشند.
----------------------------------------
  پایان خبر:اسماعیل رسام
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جمع کنیت جون ختو
علی
Iran, Islamic Republic of
فرزند کدام یک از شما مسئولین در چیتاب تحصیل می کند ؟ خود شما مسئولین عامل تعطیلی مدارس چیتاب شده اید.
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
مگه چیتاب اموزش وپرورش دارد که رییس داشته باشد.مسئول نمایندگی هست .
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...