تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۴۱۲۵۲۳
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس؛

لایحه اصلاح ساختار اقتصادی به مجلس می‌آید

۲
۰
لایحه اصلاح ساختار اقتصادی به مجلس می‌آید
کبنا ؛رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسات سران قوا درباره برخی از مواد اصلاح ساختار اقتصادی کشور جمع‌بندی‌هایی صورت گرفته است، گفت: لایحه‌ای دراین‌باره به مجلس ارائه می‌شود.
غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی، درباره جلسات این کمیسیون با مسئولان دولتی برای اصلاح ساختار بودجه، گفت: اصلاً هدف اصلاح ساختار اقتصادی است و تنها یک بخش مربوط به اصلاح ساختار بودجه است.
وی با بیان اینکه دولت باید به‌سمت اصلاح ساختار اقتصادی کشور حرکت کند، ادامه داد: ما به بودجه سنواتی کشور نباید انتزاعی نگاه کنیم، باید در این مسیر به بحث‌هایی همچون مالیات، تأمین اجتماعی، ارز، صندوق توسعه ملی و بانک‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشیم تا مشکلاتی که آنها دارند حل‌وفصل شود.
نماینده مردم گچساران در مجلس در پاسخ به این گفته درباره اینکه برخی کارشناسان معتقدند هرگاه دولت منابع مالی کم دارد از صندوق توسعه ملی برداشت می‌کند، اظهار داشت: هر برداشتی که از صندوق توسعه ملی انجام شده قطعاً با مصوبه مجلس بوده و روند قانونی خود را طی کرده است که در بحث صندوق توسعه ملی دولت ایده‌هایی دارد که در حال بررسی شدن است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درباره بحث اصلاح ساختار مالیاتی کشور، اضافه کرد: مالیات بر عایدی سرمایه و خانه‌های خالی مواردی است که باید اجرایی شود دولت و مجلس نیز به‌جد پیگیر این موضوعات هستند اما در بخش دیگر تلاش خواهد شد از فرار مالیاتی جلوگیری و معافیت‌های مالیاتی ساماندهی شود.
تاجگردون با بیان اینکه این موضوعات در جلسات شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا در حال جمع‌بندی است، گفت: برخی از این موارد به اصلاح قانون نیاز دارد که پس از جمع‌بندی آنها در جلسات سران قوا در قالب لایحه در مجلس بررسی خواهد شد. (تسنیم)
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مه تو هم من جلسه بیدی خت رئیسی بینتون چطوره .اصلا رئیسی از ساختار بودجه وبودجه نویسی چیزی سر دریاره
شهروند
United States
سلام بر اقتصاد ...سلام بر جناب تاج گردون عزیز....جناب دکتر تاج گردون ما شواهدی نامتقارن و میزان سنجش کمی در بحث سود شرکتهای خصوصی داریم تحقق سود وجدانی از سرمایه در بحث میزان دریافت مالیات مشخص نیس پس جناب دکتر تاج گردون عزیز نیاز ب بازنگری تقسیم سود شرکت داریم نمیشه ما اشتیاق ب رشد داشته باشیم ولی دستیابی ب رشد نداشته باشیم ....
و همچنین جناب دکتر تاج گردون عزیز نیاز داریم ب بازنگری واکنش بازار سهام ب شوک های سیاستی و مالی و پولی حداقل واسه شواهد و سیستم تصمیم گیری باید چند کشور رامورد بررسی قرار دهیم. وبعد اصلاح ساختار اقتصادی انجام گیرد ....البته مورد مهم در بحث و موردمطالعه همان مبحث بهینه سازی سبد سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری مشترک با روشهای فازی و اقتصاد کاربردی و تجارتی میباشد جناب دکتر تاج گردون عزیز ما نیاز اقدام ب فعالیت داریم ...تشکر از وجودت.....
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...