تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : ۴۱۲۴۷۴
همگام با ایل سوگوار

توصیه های پلیسی به عزاداران حسینی

۰
توصیه های پلیسی به عزاداران حسینی
کبنا ؛رئيس پليس راهنمائي و رانندگي استان کهگیلویه وبویراحمد از تمهيدات ترافيکي پليس راهور در ايام محرم به ویژه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در اين استان خبر داد.  
سرهنگ "اسماعیل خوشوقت"با اعلام اين مطلب گفت:در ايام ماه محرم، پليس راهنمايي و رانندگي استان در خدمت عزاداران حسيني بوده و با پيش بيني هاي به عمل آمده از وضعيت شهر یاسوج و شهرستان های استان در راستاي تامين نظم و عبور و مرور،براي تمامي محل هاي حساس عوامل راهنمايي و رانندگي پيش بيني شده است.
اين مقام انتظامي از مسئولين دسته جات عزاداري خواست:که همکاريهاي لازم را با پليس راهنمايي و رانندگي طبق روال سالهاي گذشته داشته باشند تا در سطح شهرهای استان تراکم ترافيکي ايجاد نشود.  
وی،به شهرونداني که قصد شرکت در مراسمات عزاداري را دارند توصيه کرد : به هيئات مذهبي نزديک محل سکونت خود عزيمت نمایند و حتي المقدور از تردد با وسايل نقليه شخصي و ورود به مسير هاي داراي محدوديت ترافيکي جداً خودداري نمايند.
رئيس پليس راهنمائي و رانندگي استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:درخواست ما از مردم متدین این است که با پليس همکاري لازم را در خصوص برقراري محدوديت هاي ترفيکي را داشته و از ورود به محدوده ها و خیابان های اصلی شهر که محل تردد هیئت ها خواهد بود جدأ اجتناب نمايند و از اصرار بي مورد جهت ورود به محدوده طرح خودداري نمايند.
ريس پليس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد همچنين تاکيد کرد: از سوارکردن وانتقال عزاداران با کاميون و وانت جدا خودداري و از وسايل نقليه اتوبوس وميني بوس استفاده شود،و از توقف زياد در معابر خصوصا مقابل حسينه ها خودداري و راه را براي حرکت ساير دسته ها و خودروهاي عبوري خصوصا اتومبيل هاي امدادي باز نگهداريد.  
 
نام شما

آدرس ايميل شما

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...