تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۴۱۲۰۴۱
رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

پذیرش دانشجو در مرکز علمی جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد

۱
۳
پذیرش دانشجو در مرکز علمی جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛ 
رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی این نهاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی طی مهر ماه سالجاری دانشجو می‌پذیرد.
سید محمد قائم کاظمی بیدک صبح امروز در جمع خبرنگاران، از پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان خبر داد و اظهار کرد: این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در مهر ماه دانشجو می‌پذیرد.
وی رشته‌های تحصیلی این مرکز آموزشی را در مقطع کاردانی شامل فناوری اطلاعات و حقوق ثبتی عنوان کرد و ادامه داد: همچنین این مرکز در مقطع کارشناسی، در رشته‌های فناوری اطلاعات و حقوق ثبتی دانشجو می‌پذیرد.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام مقطع کاردانی از 27 مرداد ماه و زمان ثبت نام مقطع کارشناسی از دوم شهریورماه است.
کاظمی تصریح کرد: همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، خبر داد و گفت: این مرکز با بکارگیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، کارگاه معماری، کتابخانه، واقع شدن در مرکز شهر... مکان مناسبی برای علاقه‌مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود.
وی ادامه داد: از مزایا و امکانات در نظر گرفته شده برای دانشجویان و علاقمندان تحصیل در این مرکز به امکان تقسیط شهریه مطابق ضوابط، استفاده از وام بدون بهره دانشجویی و پایین‌ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌ها اشاره کرد.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: داوطلب متقاضی شرکت در پذیرش مقطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول تحصیلی 98-99 (ترم مهرماه)، باید ابتدا با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org، نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و مطالعه دقیق آن اقدام کنند.
کاظمی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند به آدرس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد واقع در یاسوج، سالم آباد، بلوار کاشانی، کاشانی 19، مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان، مراجعه یا با شماره تلفن‌های 07433233995 و 09924496347 تماس حاصل کنند.
وی اظهارکرد: هم اکنون در این مرکز 260 دانشجو مشغول به تحصیل هستند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ازاد
Singapore
جمع کنید بابا این دانشگاهای غیر اصولی را که هر را هم دانشجو مبیکنن . سطح سواد جامعه رو
دادین با این دانشگاها.بنظرم باید شخصی که علمی کاربردی رو بنا نهاده در وجهه علمی کشور مورد مورد بازخواست قرار گیرد
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...
فایل های مرتبط