تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹
کد مطلب : ۴۱۱۰۴۲
عصر امروز در جمع خبرنگاران مطرح شد

مقدم: شهروندان در ساخت و سازها به قوانین احترام بگذارند / سود CNG‌‌های شهرداری یاسوج کجا می‌رود / راه‌اندازی تیم فوتبال در شهرداری یاسوج / سرعت‌گیرها مطالبه شهروندان است

۲
۱
مقدم: شهروندان در ساخت و سازها به قوانین احترام بگذارند / سود CNG‌‌های شهرداری یاسوج کجا می‌رود / راه‌اندازی تیم فوتبال در شهرداری یاسوج / سرعت‌گیرها مطالبه شهروندان است
کبنا ؛شهردار یاسوج گفت: شهروندان یاسوج در ساخت و سازها به قوانین احترام بگذارند.
نستهن مقدم شهردار یاسوج عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال 98 بیش از 100 هزار مترمربع با اعتبار 8 میلیارد تومان آسفالت آنجام دادیم، اظهار کرد: هیچ وقفه ای در نهضت آسفالت شهر یاسوج به وجود نخواهد آمد.
شهردار یاسوج به اقدامات شهرداری در سطح شهر اشاره کرد و گفت:  در همین دوره کاری ۲۲ ماهه حوادث زیادی را در شهر یاسوج شاهد بودیم که بر عملکرد ما تاثیر داشت مثل سیل زلزله و سیل که تهدیداتی را به همراه داشت اما  همکاران ما در سیل که تهدیدی بود خاطرات خوبی را در اذهان مردم و مسافران به یادگار گذاشتند.
وی عنوان کرد: در جلسات مرکزی سازمان شهرداری‌هنر شهرداری‌ها پرداختن به حقوق جاری است اما با توجه به تحریم‌های ظالمانه شهرداری نه تنها از پس هزینه برآمد بلکه توانست منشا کارهای مختلفی در حوزه فرهنگی، عمرانی و مدیریت شهری بودیم.
مقدم با اشاره به سرعت گیرها در سطح شهر یاسوج، اظهار کرد: این سرعت‌گیرها یکی از مطالبات شهروندان یاسوج است و با توجه به اینکه در برخی از نقاط شهر یاسوج به دلیل سرعت خودروها بعضی از شهروندان جان خود را از دست داده اند. لذا تا زمانی که فرهنگ سازی به خوبی انجام نگیرد و دوربین‌های مدار بسته پایش در سطح شهر راه‌اندازی نشود، این سرعت گیرها ضروری است.
شهردار یاسوج در ادامه با بیان اینکه مشارکت اقشار مختلف در زیباسازی شهر بسیار با اهمیت است، گفت: از طریق فراخوان‌های مختلف سعی کردیم از ظرفیت هنرمندان برای زیبا سازی چهره شهر بهره کافی ببریم. در سال ۹۸  با مشارکت همکاران توانستیم به نهضت‌ها جامعه عمل بپوشانیم و گام‌هایی در حوزه زیرساختی و فرهنگی برداریم.
مقدم با بیان اینکه چمن مناسب با اقلیم کشور ما نیست، گفت: بعضی وقت‌ها که می بینیم علف هرز از خود چمن در فضای سبز یاسوج بلندتر است، دلیلش همین است که شرایط جوی مناسب با این کار نیست.
مقدم از شرکت برق خواست تا روشنایی را در معابر شهر یاسوج جدی بگیرد.
شهردار یاسوج آموزش نیروهای انسانی را برای کارکنان شهرداری ها ضروری دانست و گفت: دوره های ضمن خدمت را برای کارکنان در نظر گرفته شد.
وی گفت: بدهی‌های شهرداری چالش جدی بود که بنده در زمان مدیریتم با آن روبرو شدم. 12 میلیارد تومان در بحث CNG ها بدهکار بودیم و الان از درآمد سی ان جی ها چیزی عاید شهرداری یاسوج نمی‌شود و درآمدها این سی‌ان‌جی‌ها به شرکت گاز بابت بدهی‌های شهرداری پرداخت می‌شود.
شهرداری یاسوج در ادامه به احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج نیز گریزی زد و گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی یاسوج اساسنامه آن تدوین شده است. چون شهروندان مطالبه دارند و شهرداری یاسوج ابتدا دستش را جلوی بخش خصوصی دراز می کند اما اگر نشد، شهرداری یاسوج در حد توانش تیم فوتبال یاسوج را از یک جایی بالاخره شروع خواهد کرد.
مقدم تصریح کرد: اگر بخش خصوصی تیم فوتبالی را برای شهر یاسوج راه اندازی نکنند. شهرداری یاسوج در این رابطه پیش قدم می‌شود و تیمی را در سطح لیگ یک یا دو خریداری خواهیم کرد.
مقدم در ادامه به موضوع ساخت و سازها در سطح شهر یاسوج گریزی زد و گفت: شهروندان یاسوج در بحث ساخت و ساز قوانین را احترام بگذارند و پروانه کار در دفتر پیشخوان شهرداری صادر می شود. و در حوزه معاونت پیشگیری از جرم استان تصمیمات خوبی برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و غیراصولی گرفته شده است.
مقدم با اشاره به اینکه پروژه‌های زیادی تحت عنوان یاسوج کارگاه عمرانی داریم،گفت: مهمترین آن  پروژه‌ اتصال پل مهریان به پل سوم بشار است که امروز ۲۸ سال از آن می‌گذرد که در حال حاضر ۸۰ درصد توافقات و آزادسازی آن انجام شده است که امیدواریم در آینده شاهد بهره‌برداری آن باشیم.
این مسوول با اشاره به هزینه‌کرد ۴۲ میلیارد تومان اعتبار در پروژه‌های شهرداری یاسوج در سال ۹۷ گفت: ۸ میلیارد در حوزه آسفالت هزینه شده و یکصد هزار متر مربع اسفالت صورت گرفته است.
وی عنوان کرد: در سه ماهه سال جاری ۲۵ میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری رسید که در شهر یاسوج چندین اکیپ آسفالت را انجام می‌دهند و وقفه‌ای در نهضت آسفالت انجام نشده که آسفالت بسیار با کیفیتی است.
مقدم با اشاره به اینکه در سال‌های قبل شهروندان معبر سالمی را شاهد نبودند،گفت: ۵ هزار متر مربع پیاده‌روی در حال انجام است و ۶ هزار و ۶۰۰ متر مربع جدول‌گذاری انجام شده است.
وی با بیان اینکه ۱۱۵ متر مربع به فضای سرویس بهداشتی اضافه شده، افزود: در یک سال و سه ماه حداقل ۶۷ میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری رسید که امیدواریم در سال جاری بیش از یکصد میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری برسد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
برادر کمائی عزیز
کاش ازش پرسیده بودین میخوای تیم فوتبال راه اندازی کنی که توش رانت و ... بوجود بیاد و عده ای توی این قضیه پول مفت بزنن به جیب شهردار از خودش پرسیده الان شش ماهه حقوق کارگرانش رو نداده عیدی و سنوات سال قبل رو بهشون ندادن
اول اهمیت نیروی انسانی که تحت عنوان نیروی پیمانکار جذب میشن ازشون کار کشیده میشه نه حقوق درستی نه بیمه درستی نه مزایای درستی و نه نظارتی توسط شهرداری تحت هیچ شرایطی انجام نمیشه
میدونی چرا؟؟؟
میدونی چرا هیچی به پیمانکارا نمیگن و پیمانکارا هم هر طور بخوان به کارگراشون حقوق میدن و نظارتی نمیشه
چون شهردار توان مدیریتی ندارد
چون شورای شهر فقط و فقط فکر منافع خودشونن تو چهار سال جیبشونو پر کنن
چون مجموعه مدیران شهرداری پیمانکارا رو مجبور میکنن چند نفر از قوم و خویشاشونو بدون هیچ براشون بیمه واریز کنن
و هزاران درد ناگفتنی
برو بپرس برادر کمایی
بویر
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت انشاالله دکتر مقدم عزیز 💐🙏💐🙏
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...