تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶
کد مطلب : ۴۰۸۸۵۷

دستگیری قاتل یک تبعه افغان در گچساران

۲
۰
دستگیری قاتل یک تبعه افغان در گچساران
کبنا ؛سرهنگ سيد محمد موسوي در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح این خبر گفت: در پي اطلاع واصله از اهالي روستاي سربيشه شهرستان گچساران مبني بر پيدايش جسد جوانی در باغات زراعی این روستا ، ماموران پاسگاه امامزاده جعفر به محل اعزام شدند .
وی افزود : در مشاهده جسد فردي حدوداً 22 ساله از اتباع افغاني که آثار خراشيدگي و زخم بر روي سينه سمت چپ مشهود و بر روي زمين افتاده بود،با تایید عوامل اورژانس مبنی بر فوت ، اقدامات قانونی و هماهنگی بامرجع قضایی به صورت ویژه انجام گرفت .
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران در ادامه اظهار داشت:بررسي هاي ميداني و تحقيقات گسترده در اين زمينه توسط مأموران مشخص شد؛ مقتول فردی 22 ساله و تبعه افغان ، در باغ شخصي به عنوان کارگر و نگهبان بوده است.
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: با توجه به حساسيت موضوع با هماهنگی مرجع قضايي ، با اقدامات ويژه ميداني و تلاش مضاعف و استفاده از شگردهاي پليسي ، قاتل شناسايي و کمتر از 4 ساعت دستگير که ضمن اعتراف صریح به ارتکاب قتل ، پرونده اي در اين خصوص تشکيل که به همراه متهم جهت رسيدگي تکميلي در اختيار پليس آگاهي قرار گرفت.
فرمانده انتظامي شهرستان گچساران در پايان ضمن قدرداني از همکاري خوب مردم ،از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه جرايم و ناهنجاري هاي اجتماعي در شهرستان از طريق تلفن 110به پليس اطلاع تا در کمترين زمان ممکن نسبت به شناسايي جرم و دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

ممو
Iran, Islamic Republic of
اخه این هم شد خبر
قاتل کیه ایرانیه یا افغانی
مهم اینه که بدونیم قاتل کیه
عطایی
Iran, Islamic Republic of
بله یه افغانی قاچاقی بیادایران اشتغال کارگرایرانی باشدبخورکیف کنه کارگرای ایرانی هم ببکارازطرف دیگه باچماق ازپشت سرایرانی بزنه فرارکنه ایرانی هم هیچی نگه توکشورخودت باچماق کتک افغانی خوردالله واعلم بایدتشخیص دادمقصرکیست شایدایرانی ناراحتی اعصاب داشته البته پیش میادخدابهترمیدونه ایرانی رابی ارزش نکنیددرضمن تاآنجاکه اطلاع داریم خودش معرفی کرده کسی دستگیرنکرده کمی فکربرادرانه کنیم
4 توصیه به والدین برای تغذیه سالم کودکان

4 توصیه به والدین برای تغذیه سالم کودکان

یک روانشناس گفت: برخی از والدین برای تشویق فرزند خود از فست‌فودها و تنقلات صنعتی به‌عنوان ...
مرگ زودهنگام مبتلایان به بیماری‌های روان به چه علت است؟

مرگ زودهنگام مبتلایان به بیماری‌های روان به چه علت است؟

پزشکان و متخصصان سلامت در گزارش جامعی تاکید کردند که ضروری است دولت‌ها و مراکز ارائه‌دهنده ...
امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

این طرح در حالی در مجلس سنا و حال در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب رسیده است که سه ماه ...